СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот volf » 19 юни 2014 01:03

0007 написа:Германците не ги обичам много,но ми се виждат хем най-зрели,хем най-качествени,хем и с най-дълга скамейка.Бразилците не впечатлиха и ако не беше япончето,можеха да си заминат и те рано-рано,Аржентина също не впечатлиха,Франция нямат равностойни резерви,Холандия са ми енигма все още,ще се види докъде са срещу Чили.Белгия не оправдаха очакванията,Колумбия и Чили изненадват приятно и като нищо могат да станат изненадите на турнира.Ама както знаем групите и елиминациите са два различни турнира,нищо чудно нищо да не позная накрая :lol:

Изненадват теб!- За мен това са напълно логични резултати!
Щях да бъда потресен от нелогичното развитие на нещата ако днес Испания беше надвила!

Потребителски аватар
Роналдо9Големец
Мнения: 439
Регистриран на: 02 фев 2012 02:20
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот Роналдо9Големец » 19 юни 2014 01:03

Без огромният Карлес Пуйол испанците загубиха всякаква стабилност в защитата. Шави, Иниеста, Пуйол, Алонсо, Торес, Вия - това е краят на едно велико поколение, на което трябва да отдадем необходимото уважение. Все пак Испания са шампиони в много младежки формации и съм сигурен, че ще намерят заместници. :) Всички, които си мислите, че испанският футбол ще умре...само вижте какви млади играчи имат.

Де Хеа, Иско, Тиаго, Коке, Ромеу, Карвахал, Мората, Бартра, Хесе, Морено, Бернат, Муниаин, Ияраменди, Родриго - това е бъдещето на Испания :)
Всичките под 23 години, и ще са в пика си по време на следващото Световно.
Последна промяна от Роналдо9Големец на 19 юни 2014 01:11, променено общо 2 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот smoothc » 19 юни 2014 01:04

volf написа:
smoothc написа:
Кой ще спечели Световното първенство?
Мнениеот volf на 05 Юни 2014 18:33

Купата е за Чили, но допускам и вариант за Белгия!

За твое съжаление максимумът на тези два отбора е точно 1/4 финал и нищо повече ;)

Ето че отново си избираш губещата позиция!
Една грешка на денонощие е оправдана заради умората от цялостния живот, но да правиш втора, от подобен характер, и то при положение че са ти разкрили разковничето малко по-рано,си е чиста проба самоубийствен инат.
Защо се нараняваш така човече...?!!!

На хоризонта се появява нов форумен герой-вероятно и шизофреник :)
Аз съм го казал отдавна:Купата е за Аржентина,Германия или Холандия!

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот marchisio » 19 юни 2014 01:05

HoUs4oOL написа:Мартинес е дефанзивен халф не централен защитник и в Байерн се видя,че е бавен за защитата,няма нужда да го плюете...

Кво е направил той за Испания, че има па и фенове? :o
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот smoothc » 19 юни 2014 01:12

Достатъчно е да погледнем кои отбори спечелиха последните три СП:Бразилия,Италия,Испания.
Какви Чили,какви Белгия ви гонят?
Германия,Аржентина и Холандия са едно ниво над всички останали,особено Германия-най-балансираният Нац.отбор за последните минимум 15 години.
Всичко при тях е тип-топ,от вратаря до нападателите.Заедно са вече няколко години,сплотени са,надграждат непрекъснато...какви Чилита,какви Белгии,какви Бразилии :)
Бас ловя,че ако Германия хване домакините от Бразилия..ще ги опука минимум с 3-0 и това е съсвем сериозно.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот CTAHKO » 19 юни 2014 01:15

smoothc написа:На хоризонта се появява нов форумен герой-вероятно и шизофреник :)
Аз съм го казал отдавна:Купата е за Аржентина,Германия или Холандия!

Близко сме :) Аз съм за Германия или Уругвай 8-) Но като гледам холандците, имайки предвид, че играха финал на последното СП, а и Ван Гаал като селекционер, аргументите им не са никак малко 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот CTAHKO » 19 юни 2014 01:18

smoothc написа:Достатъчно е да погледнем кои отбори спечелиха последните три СП:Бразилия,Италия,Испания.
Какви Чили,какви Белгия ви гонят?
Германия,Аржентина и Холандия са едно ниво над всички останали,особено Германия-най-балансираният Нац.отбор за последните минимум 15 години.
Всичко при тях е тип-топ,от вратаря до нападателите.Заедно са вече няколко години,сплотени са,надграждат непрекъснато...какви Чилита,какви Белгии,какви Бразилии :)
Бас ловя,че ако Германия хване домакините от Бразилия..ще ги опука минимум с 3-0 и това е съсвем сериозно.

Момче, излагаш ме 8-) Какви аржентинци те гонят бе :? Каква класа са и над кого, че не се сещам :?
Последна промяна от CTAHKO на 19 юни 2014 01:21, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13847
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот Pichichi » 19 юни 2014 01:21

Дрогба определено беше топ нападател но той се превърна в такъв в Челси, Коща също можа да се превърне в такъв (Моу си знае работата).
Това че бил тъп и недодялан не знам как го определихте (тестове за интелигентност ли му правихте), други пък били хитри!!!
Гледам отборите и освен да съм за Италия до края на шампионата. Не ги броите за живи ама те немците и на еврото
бяха фаворити с/у тях и взеха шут в зъбите от Балотели.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот volf » 19 юни 2014 01:22

smoothc написа:Достатъчно е да погледнем кои отбори спечелиха последните три СП:Бразилия,Италия,Испания.
Какви Чили,какви Белгия ви гонят?
Германия,Аржентина и Холандия са едно ниво над всички останали,особено Германия-най-балансираният Нац.отбор за последните минимум 15 години.
Всичко при тях е тип-топ,от вратаря до нападателите.Заедно са вече няколко години,сплотени са,надграждат непрекъснато...какви Чилита,какви Белгии,какви Бразилии :)
Бас ловя,че ако Германия хване домакините от Бразилия..ще ги опука минимум с 3-0 и това е съсвем сериозно.

Да..., да! Защо не за последните 150 години?! Статистиката показва всички основания за подобно твърдение!
Ето как "фенът" се натоварва с купища безполезна стаистика от миналото, само и само да удовлетвори егоцентризма на своя несполучлив избор в настоящето.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №19, Испания - Чили /Група B/ - 0:2 FT

Мнениеот CTAHKO » 19 юни 2014 01:24

Pichichi написа:Дрогба определено беше топ нападател но той се превърна в такъв в Челси, Коща също можа да се превърне в такъв (Моу си знае работата).
Това че бил тъп и недодялан не знам как го определихте (тестове за интелигентност ли му правихте), други пък били хитри!!!
Гледам отборите и освен да съм за Италия до края на шампионата. Не ги броите за живи ама те немците и на еврото
бяха фаворити с/у тях и взеха шут в зъбите от Балотели.

Италианците не са ми сред отборите, на които симпатизирам, но никога не са за отписване 8-) Да не говорим, че историята е показва, обикновено когато не ги броят за родени, стават световни шампиони :!:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост