Goal-line технологията - работи ли добре според вас?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Goal-line технологията - работи ли добре според вас?

Мнениеот ogrizko » 17 юни 2014 13:17

Гледахте ли мача между Франция и Хондурас, когато за първи път влезе в употреба новата технология на ФИФА? Според нея имаше попадение за 2:0 за Франция ...само дето аз доколкото видях повторенията според мен топката не беше преминала с целия си обем гол-линията! И това беше очевидно, че не е преминала! Някак остана незабелязан този момент и некоментиран във форума ...обаче само на мен ли ми се струва, че нещо в новата технология не е съвсем наред и Хондурас бяха ощетени? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
superspiro
Мнения: 951
Регистриран на: 07 авг 2013 17:07
Контакти:

Re: Goal-line технологията - работи ли добре според вас?

Мнениеот superspiro » 17 юни 2014 13:19

ogrizko написа:Гледахте ли мача между Франция и Хондурас, когато за първи път влезе в употреба новата технология на ФИФА? Според нея имаше попадение за 2:0 за Франция ...само дето аз доколкото видях повторенията според мен топката не беше преминала с целия си обем гол-линията! И това беше очевидно, че не е преминала! Някак остана незабелязан този момент и некоментиран във форума ...обаче само на мен ли ми се струва, че нещо в новата технология не е съвсем наред и Хондурас бяха ощетени? :roll:


Наред си е технологията, топката мина линията.
When you walk through a storm, hold your head up high...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Goal-line технологията - работи ли добре според вас?

Мнениеот ogrizko » 17 юни 2014 13:21

superspiro написа:Наред си е технологията, топката мина линията.

Да де... само дето не беше с пълния си обем май, за да го отчете като гол? :shock:

От повторенията по ТВ се видя, че част от топката не е преминала.... докато според технологията го е направила :shock:
Изображение


Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3984
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Goal-line технологията - работи ли добре според вас?

Мнениеот UltraBlue » 17 юни 2014 13:29

superspiro написа:
ogrizko написа:Гледахте ли мача между Франция и Хондурас, когато за първи път влезе в употреба новата технология на ФИФА? Според нея имаше попадение за 2:0 за Франция ...само дето аз доколкото видях повторенията според мен топката не беше преминала с целия си обем гол-линията! И това беше очевидно, че не е преминала! Някак остана незабелязан този момент и некоментиран във форума ...обаче само на мен ли ми се струва, че нещо в новата технология не е съвсем наред и Хондурас бяха ощетени? :roll:


Наред си е технологията, топката мина линията.

И аз мисля така... имаше едно повторение зад вратат, от горе, което показа че топката е преминала линията...
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Goal-line технологията - работи ли добре според вас?

Мнениеот terata » 17 юни 2014 13:30

ogrizko написа:Изображение

И тва според теб не е гол?! :o

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Goal-line технологията - работи ли добре според вас?

Мнениеот Eminem » 17 юни 2014 13:31

Топката премина гол линията, технологията свърши отлична работа. Без нея, не знам как съдията щеше да разбере дали има гол.

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4914
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Goal-line технологията - работи ли добре според вас?

Мнениеот barca4ever » 17 юни 2014 13:32

ogrizko написа:Изображение

топката се вижда зад гредата почти цялата, което автоматично значи че е преминала голлиния. 100% гол
[wrapimg=]http://www.fcbarcelona.cat/web/Imatges/banners/_promocions/actius_especials/wembley/bc-campions_champions.jpg[/wrapimg]
BARCAFOREVER[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]
1992,2006,2009,2011

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Goal-line технологията - работи ли добре според вас?

Мнениеот Udoji90 » 17 юни 2014 13:33

Аз мисля, че е вътре топката, макар че и у нас спорихме с баща ми по въпроса. На тази снимка конкретно ръката на Ваядарес пречи да се види категорично дали е влязла цялата.
Последна промяна от Udoji90 на 17 юни 2014 14:01, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Goal-line технологията - работи ли добре според вас?

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 17 юни 2014 13:57

Голът беше редовен. Засега като че ли няма чак толкова тънки положения, които да се решат изцяло благодарение на системата.
Изображение Изображение


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта