Мачовете между европейските отбори.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ivkoni_1
Мнения: 285
Регистриран на: 26 авг 2009 02:18
Контакти:

Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот ivkoni_1 » 16 юни 2014 19:14

И все пак най-интересните мачове и най-хубав футбол видяхме от отборите на европейските държави.Испания- Холандия,Англия-Италия,Германия-Португалия...Вие как мислите?Има ли разлика в нивото на отборите от Европа и останалият свят?

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 16 юни 2014 19:18

ivkoni_1 написа:И все пак най-интересните мачове и най-хубав футбол видяхме от отборите на европейските държави.Испания- Холандия,Англия-Италия,Германия-Португалия...Вие как мислите?Има ли разлика в нивото на отборите от Европа и останалият свят?

Зависи например Колумбия би Гърция без да се напъва. Еквадор и Швейцария бяха що-годе еднакви. Аржентина би Босна, Бразилия би Хърватия... по-скоро си е до отбора, не континента.
Изображение Изображение

Diablo3
Мнения: 20
Регистриран на: 19 апр 2014 17:11
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот Diablo3 » 16 юни 2014 19:25

Има разлика и разликата ще става все по видима. Отделно африканските отбори са трагични.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот ЕМИЛ » 16 юни 2014 19:27

Има разлика в полза на европейските тимове

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот Балкански Орел » 16 юни 2014 19:38

60% от африканските и латино отборите без грандовете са по-слаби от България, Сърбия, Черна Гора, Румъния, Иралндия и т.н и т.н..
[center]Levski & Lazio[/center]

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот sandi74 » 16 юни 2014 19:45

Балкански Орел написа:60% от африканските и латино отборите без грандовете са по-слаби от България, Сърбия, Черна Гора, Румъния, Иралндия и т.н и т.н..

Сакън,че ако ни барне Хондурас ще ни порят като риби а пък за Коста Рика ти е бедна фантазията как ще ни усукват. 8-)

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 16 юни 2014 19:45

Балкански Орел написа:60% от африканските и латино отборите без грандовете са по-слаби от България, Сърбия, Черна Гора, Румъния, Иралндия и т.н и т.н..

Да бе :) От Южна Америка евентуално Боливия е по-слаб отбор от тея дето си изброил. От Африка пак 60% е супер хиперболизирано. Ама не ми се спори с хора, които така или иначе не гледат друго освен европейски футбол. Радвайте се на Гърция, Португалия и други подобни цигани :lol:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 16 юни 2014 19:53

ivkoni_1 написа:И все пак най-интересните мачове и най-хубав футбол видяхме от... Англия-Италия...


Точно този мач адски ме разочарова. И двата отбора бяха доста слаби за стандарта си, и тази игра на ходом през голяма част от времето... Бляк. Колумбия, макар и доста разхвърляна и неефективна, по ме грабна с красиви разигравания.
Изображение Изображение

ivkoni_1
Мнения: 285
Регистриран на: 26 авг 2009 02:18
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот ivkoni_1 » 16 юни 2014 19:55

От това,което видяхме досега ми се струва,че водещите европейски отбори са в по-добро състояние от водещите отбори от другите континенти.Нито Бразилия,нито Аржентина не се доближават до показаното от Холандия,Италия,Германия(засега),та дори и Англия.

ivkoni_1
Мнения: 285
Регистриран на: 26 авг 2009 02:18
Контакти:

Re: Мачовете между европейските отбори.

Мнениеот ivkoni_1 » 16 юни 2014 20:01

Ботевъ Пловдивски написа:
ivkoni_1 написа:И все пак най-интересните мачове и най-хубав футбол видяхме от... Англия-Италия...


Точно този мач адски ме разочарова. И двата отбора бяха доста слаби за стандарта си, и тази игра на ходом през голяма част от времето... Бляк. Колумбия, макар и доста разхвърляна и неефективна, по ме грабна с красиви разигравания.


Времето беше определящо тогава и въпреки това мисля,че мача си беше доста добър.Тактически правилно изигран,особено от италианците,с много малко грешки.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта