СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот Middlesbrough » 15 юни 2014 20:59

Пирло е над всички е кво се карате :)


Офтопик:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17383
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот slash1912 » 15 юни 2014 21:00

Джерард не играе футбол от 2009/10 :lol: За Лампард не знам.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Роналдо9Големец
Мнения: 439
Регистриран на: 02 фев 2012 02:20
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот Роналдо9Големец » 15 юни 2014 21:03

Защо никой не сравнява състава, с който играе Лампард след 2009, с този на Ливърпул след 2009 ? ;) Или Лампард и Джерард си играят сами ?

Все едно, Стиви просто е по-великия и ценения в Англия и навсякъде по света. Приемете го ;)
Изображение

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот Sardukar » 15 юни 2014 21:12

много ги разбираш, браво ;)
Изображение
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Роналдо9Големец
Мнения: 439
Регистриран на: 02 фев 2012 02:20
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот Роналдо9Големец » 15 юни 2014 21:15

Доста време ти отне да го разбереш, въпреки че не ме учудва. ;) Защо спряхте с глупостите си, забавлявайте ме. Нали уж сте големите капацитети феновете на Челси ? :lol: Много заблудени фенчета на измисления отбор, дето даже ни разбират от футбол. Хахах
Последна промяна от Роналдо9Големец на 15 юни 2014 21:24, променено общо 3 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот CTAHKO » 15 юни 2014 21:16

Не разбирам защо им обръщате внимание, при положение че съм го казал отдавна 8-) Да си фен на докерчетата е диагноза :!: Като ви е скучно или тъжно, хвани някое пулче да ти оправи настроението или влез във форума им 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Wincky
Мнения: 379
Регистриран на: 22 авг 2012 14:50
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот Wincky » 15 юни 2014 23:21

Джерард е 2 години по-млад бе, вие изобщо наред ли сте? Говорите, че качеството на играчите на Челси било много по-голямо и затова Лампард имал повече успехи. Ми нали е много по-трудно да се наложиш в отбор с много други класни играчи, че камо ли и да блестиш. А Лампард определено блести повече. То е лесно да цъкаш до Лукас, Хендерсън, Аурелио и други подобни "звезди". Англия въобще не е критерий за сравняване. Аз за добре представящ се англичанин на последните форуми не знам. Челси не иска Лампард, защото е на 36 години. Ръководството ни води политика, която не се харесва на феновете, но какво да се прави. Това не променя факта, че Лампард > Джерард. Величията на футболистите се мерят по успехи, защото спортът е за победители и загубили. Точно там е границата. Айде отивайте да си пускате фигурните пързаляния на Стиви Джи и не коментирайте такива величия като Франки.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот iliev72 » 15 юни 2014 23:32

Wincky написа:Джерард е 2 години по-млад бе, вие изобщо наред ли сте? Говорите, че качеството на играчите на Челси било много по-голямо и затова Лампард имал повече успехи. Ми нали е много по-трудно да се наложиш в отбор с много други класни играчи, че камо ли и да блестиш. А Лампард определено блести повече. То е лесно да цъкаш до Лукас, Хендерсън, Аурелио и други подобни "звезди". Англия въобще не е критерий за сравняване. Аз за добре представящ се англичанин на последните форуми не знам. Челси не иска Лампард, защото е на 36 години. Ръководството ни води политика, която не се харесва на феновете, но какво да се прави. Това не променя факта, че Лампард > Джерард. Величията на футболистите се мерят по успехи, защото спортът е за победители и загубили. Точно там е границата. Айде отивайте да си пускате фигурните пързаляния на Стиви Джи и не коментирайте такива величия като Франки.

И това "величие" от 30.06 е безработен :lol: :lol: :lol: И цял сезон беше твърда резерва :P :P :P
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Wincky
Мнения: 379
Регистриран на: 22 авг 2012 14:50
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот Wincky » 15 юни 2014 23:36

iliev72 написа:
Wincky написа:Джерард е 2 години по-млад бе, вие изобщо наред ли сте? Говорите, че качеството на играчите на Челси било много по-голямо и затова Лампард имал повече успехи. Ми нали е много по-трудно да се наложиш в отбор с много други класни играчи, че камо ли и да блестиш. А Лампард определено блести повече. То е лесно да цъкаш до Лукас, Хендерсън, Аурелио и други подобни "звезди". Англия въобще не е критерий за сравняване. Аз за добре представящ се англичанин на последните форуми не знам. Челси не иска Лампард, защото е на 36 години. Ръководството ни води политика, която не се харесва на феновете, но какво да се прави. Това не променя факта, че Лампард > Джерард. Величията на футболистите се мерят по успехи, защото спортът е за победители и загубили. Точно там е границата. Айде отивайте да си пускате фигурните пързаляния на Стиви Джи и не коментирайте такива величия като Франки.

И това "величие" от 30.06 е безработен :lol: :lol: :lol: И цял сезон беше твърда резерва :P :P :P

Аз к'во му говоря, то пак неговата си знае. Абе момче, ти имаш ли завършено средно образование?

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот iliev72 » 15 юни 2014 23:48

Wincky написа:
iliev72 написа:
Wincky написа:Джерард е 2 години по-млад бе, вие изобщо наред ли сте? Говорите, че качеството на играчите на Челси било много по-голямо и затова Лампард имал повече успехи. Ми нали е много по-трудно да се наложиш в отбор с много други класни играчи, че камо ли и да блестиш. А Лампард определено блести повече. То е лесно да цъкаш до Лукас, Хендерсън, Аурелио и други подобни "звезди". Англия въобще не е критерий за сравняване. Аз за добре представящ се англичанин на последните форуми не знам. Челси не иска Лампард, защото е на 36 години. Ръководството ни води политика, която не се харесва на феновете, но какво да се прави. Това не променя факта, че Лампард > Джерард. Величията на футболистите се мерят по успехи, защото спортът е за победители и загубили. Точно там е границата. Айде отивайте да си пускате фигурните пързаляния на Стиви Джи и не коментирайте такива величия като Франки.

И това "величие" от 30.06 е безработен :lol: :lol: :lol: И цял сезон беше твърда резерва :P :P :P

Аз к'во му говоря, то пак неговата си знае. Абе момче, ти имаш ли завършено средно образование?

Като ти гледам аватара ти явно нямаш и основно !!! Като е толкова добър защо никой не го иска а ?!! Аман от такива като теб - вземи си свали ярко сините очила и може да видиш по-далеч от носа си !!!
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта