СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43967
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот rhaegar » 15 юни 2014 16:30

iliev72 написа:
rhaegar написа:По-добре полувреме, в което може да направи нещо, отколкото 90 минути грешни пасове и спъване в съдията. Хендерсън понеже е фантастичния дефанзивен халф, нали? Лалана поне не е лимитиран в мисленето, може и да измъдри нещо. Двамата ги хвалиш, защото са от Ливърпул, друга причина няма.

Като Франк Лампард е толкова добър защо е резерва и вече няма отбора а ?! Замислете над това !!!


На мен доколкото ми е известно, Лампард е футболист на Челси до 30.06, ти ако знаеш друго, сподели го. Има огромна разлика между резерва в Челси и титуляр в Ливърпул, ама кво да ти обяснявам. Вие сте коне с капаци в това отношение.
Как да е, тука става въпрос за Англия, за която снощи Джерард беше трагичен. Не че особено ми дреме, но си изказвам мнението, на тебе като не ти харесва-не чети.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот iliev72 » 15 юни 2014 16:34

rhaegar написа:
iliev72 написа:
rhaegar написа:По-добре полувреме, в което може да направи нещо, отколкото 90 минути грешни пасове и спъване в съдията. Хендерсън понеже е фантастичния дефанзивен халф, нали? Лалана поне не е лимитиран в мисленето, може и да измъдри нещо. Двамата ги хвалиш, защото са от Ливърпул, друга причина няма.

Като Франк Лампард е толкова добър защо е резерва и вече няма отбора а ?! Замислете над това !!!


На мен доколкото ми е известно, Лампард е футболист на Челси до 30.06, ти ако знаеш друго, сподели го. Има огромна разлика между резерва в Челси и титуляр в Ливърпул, ама кво да ти обяснявам. Вие сте коне с капаци в това отношение.
Как да е, тука става въпрос за Англия, за която снощи Джерард беше трагичен. Не че особено ми дреме, но си изказвам мнението, на тебе като не ти харесва-не чети.

Щом за тебе тези 2 седмици от такива голямо значение - няма проблем ! Само виж до кога Стиви има договор и разговора приключва до тук ! Ако толкова ценен Франк едва ли договора му щеше да е до 30.06 ;)
Да не говорим , че май никой не го е търсил. При условие , че може от нова година да преговаря с когото си иска за да подпише след 30.06 :lol: :lol: :lol: Голи факти !!!
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот botevist_75 » 15 юни 2014 17:38

Sub sole nihil novi est.
Английските дърводелци ще си отидат безславно както винаги.Медиен балон надуван,преди всяко голямо първенство от психопати като Ивайло Ангелов,който за пореден път пищеше като девствена ученичка при всяко докосване на топката от англичаните и при гола им.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16816
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот Udoji90 » 15 юни 2014 17:43

Може би най-качественият мач до момента. Англия не играха никак зле и може би Х беше реален резултат, но Сиригу направи няколко отлични спасявания. Определено тези два тима вчера показаха по-добри неща от другите два в групата. Ако Англия продължат в този дух, ще я прескочат, макар че в момента изглеждат в незавидна позиция.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот enguerino » 15 юни 2014 18:09

Хубав мач се получи, а и резултата е добър за Уругвай.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот HoUs4oOL » 15 юни 2014 18:14

rhaegar написа:По-добре полувреме, в което може да направи нещо, отколкото 90 минути грешни пасове и спъване в съдията. Хендерсън понеже е фантастичния дефанзивен халф, нали? Лалана поне не е лимитиран в мисленето, може и да измъдри нещо. Двамата ги хвалиш, защото са от Ливърпул, друга причина няма.

Ясно е,че нито Джерард,нито Руни ще останат извън състава на Англия,ако ще да нямат точен пас за 90 минути.
Хендо е черноработник в Ливърпул,неговата работа е да пресира,да пресече някой пас и да затваря пространства,не напразно повечето му подавания са къси на човек около него,Уилшър като влезе вместо него да не би нещо да се промени? :roll:
А Лалана е по-скоро крило,защото в контролите винаги играеше от дясно,по принцип е атакуващ полузащитник,ако влезе вместо Хендо много ще се оголят.
Ако някой ще сменя Хендерсън ще е Уилшър,но не мисля,че и той ще даде нещо повече.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43967
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот rhaegar » 15 юни 2014 19:19

Еми да, щото играе крило и не може да го вмести в състава, затова и ще си заминат след групите, както е тръгнало. Лалана и Баркли са кажи-речи единствените футболисти с някаква фантазия в тоя отбор, различна от обичайното английско кюскане.

iliev72 написа:Щом за тебе тези 2 седмици от такива голямо значение - няма проблем ! Само виж до кога Стиви има договор и разговора приключва до тук ! Ако толкова ценен Франк едва ли договора му щеше да е до 30.06 ;)
Да не говорим , че май никой не го е търсил. При условие , че може от нова година да преговаря с когото си иска за да подпише след 30.06 :lol: :lol: :lol: Голи факти !!!


Ще ти го напиша бавно, току виж си ме разбрал-Лампард няма договор, не защото е слаб футболист, а заради политика на клуба, с която надали някой фен на Челси е съгласен. Джерард ви е ценен, щото е кажи-речи единственият ви халф, който може да подава на повече от 5 метра. Лампард, независимо дали ми харесва или не, вече не е на нивото да е постоянен титуляр за Челси. Ако играеше при вас обаче, щеше да има поне 30 мача за първенство. Колкото до това, дали някой го е търсил-аз и ти няма как да знаем това.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот iliev72 » 15 юни 2014 19:51

rhaegar написа:Еми да, щото играе крило и не може да го вмести в състава, затова и ще си заминат след групите, както е тръгнало. Лалана и Баркли са кажи-речи единствените футболисти с някаква фантазия в тоя отбор, различна от обичайното английско кюскане.

iliev72 написа:Щом за тебе тези 2 седмици от такива голямо значение - няма проблем ! Само виж до кога Стиви има договор и разговора приключва до тук ! Ако толкова ценен Франк едва ли договора му щеше да е до 30.06 ;)
Да не говорим , че май никой не го е търсил. При условие , че може от нова година да преговаря с когото си иска за да подпише след 30.06 :lol: :lol: :lol: Голи факти !!!


Ще ти го напиша бавно, току виж си ме разбрал-Лампард няма договор, не защото е слаб футболист, а заради политика на клуба, с която надали някой фен на Челси е съгласен. Джерард ви е ценен, щото е кажи-речи единственият ви халф, който може да подава на повече от 5 метра. Лампард, независимо дали ми харесва или не, вече не е на нивото да е постоянен титуляр за Челси. Ако играеше при вас обаче, щеше да има поне 30 мача за първенство. Колкото до това, дали някой го е търсил-аз и ти няма как да знаем това.

Пиша ти бавно щото знам , че не можеш да четеш бързо :lol: :lol: :lol: Ако имаш макар и минимален интерес към Франк и Челси можеше да вземе и 1 еуро може да си сигурен , че щяха да го вземат !
Фактите говорят друго ! На никой не му пука за вашата легенда освен на Дядо Рой ! Това са фактите и ти препоръчат да ги разбереш ! Така се говореше и за Джо Коул като го взехме , а то какво се оказа !
И при нас пак щеше да си е резерва дори по-дълбока от при вас ! Така , че не ми го хвали толкоз ! На всички е ясно , че вече е от типа - този е много добър , по-добре вземи го ти !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Роналдо9Големец
Мнения: 439
Регистриран на: 02 фев 2012 02:20
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот Роналдо9Големец » 15 юни 2014 19:52

Джерард ви е ценен, щото е кажи-речи единственият ви халф, който може да подава на повече от 5 метра. Лампард, независимо дали ми харесва или не, вече не е на нивото да е постоянен титуляр за Челси. Ако играеше при вас обаче, щеше да има поне 30 мача за първенство.


Заради невероятните ви титуляри ли завършихте 3-ти в първенството и играхте като страхливци срещу почти всеки отбор ? :lol: Така е, имате уникални играчи, особено в атака :lol:
Последна промяна от Роналдо9Големец на 15 юни 2014 19:55, променено общо 3 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17378
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: СП 2014: Мач №7, Англия - Италия /Група D/ - 1:2 FT

Мнениеот slash1912 » 15 юни 2014 19:52

Santiago Munezz написа:
iliev72 написа:
Soulen написа:Ходжсън е уникален малоумник. Пускаш свършилите с футбола Джонсън и Уелбек, спънатия Джерард, заради когото Ливърпул не са шампиони, Рууни крило :shock: :shock: Стърлинг зад нападателя... вкарваш тоя кон Уилшър, дето само в Арсенал може да е звезда :mrgreen:

Следващия мач задължително ЛАМПС титуляр, за сметка на Джерард, който е вечно в неговата сянка. Стъридж и Руни напред,а по крилата Стърлинг и Баркли.

П.П. Те Сити затова са шампион, щото имат един англичанин ;)

И кога Стиви в бил резерва на Франк , че нещо не си спомням такъв случай ?! Като е толкова добър Франк що сега в свободен агент а ?!

Те Англия за това и на всеки голям форум всички си правят гаргара с тях,щото Хлъзгащия е неизменен титуляр. :lol:

Така е,а когато Лампард играеше титуляр спечелиха всички първенства,на които участваха :mrgreen:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта