Испания-отиващото си поколение!?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8895
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот bilyaletdinov » 14 юни 2014 10:55

levskar_95 написа:Това,че достигнаха до Бразилия е голямо постижение за тях,тъй че сега и Чили като ги отупат да хващат първия полет за Мадрид !!


Как ще ги отупат с тая защита от деф. халф и десен бек, която Кейхил разпиля? Футболът не е само атака, а да се правят изводи от един мач страшно тъпо. За мен Шави няма място в тоя отбор или поне няма място да играе 90 мин. Иначе чичо Андрес още си я вижда, метна си уникален пас към Силва, който ако беше направил 2-0 днес щеше да се говори съвсем друго.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
the_blue_fan
Мнения: 934
Регистриран на: 11 юли 2011 10:09
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот the_blue_fan » 14 юни 2014 10:59

FLANKER написа:Дали ,това е краят на едно феноменално испанско поколение ? Споделете.


Има нещо вярно. Трябват им млади играчи, нека да се учат от нашия нац.отбор. 8-)
ЛЕВСКИ СОФИЯ

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот levskar_95 » 14 юни 2014 11:08

bilyaletdinov написа:
levskar_95 написа:Това,че достигнаха до Бразилия е голямо постижение за тях,тъй че сега и Чили като ги отупат да хващат първия полет за Мадрид !!


Как ще ги отупат с тая защита от деф. халф и десен бек, която Кейхил разпиля? Футболът не е само атака, а да се правят изводи от един мач страшно тъпо. За мен Шави няма място в тоя отбор или поне няма място да играе 90 мин. Иначе чичо Андрес още си я вижда, метна си уникален пас към Силва, който ако беше направил 2-0 днес щеше да се говори съвсем друго.

Знам,че това граничи с невъзможното,но не ги искам Испания напред с тая малоумна игра "тики така"...............
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/353/7929353F.jpg[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]http://www.levski2000.kottas.org/games/team061122.jpg[/wrapimg][/offtopic]

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот КАН » 14 юни 2014 11:13

А , имаше ли дузпа за Испания ?

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот ZinedineZidane » 14 юни 2014 11:14

И яз съм съгласен, че има проблем с мотивация и пренасищане. Ето затова трябваше да бъдат извикани Габи, Иско, Карвахал, Морено, Негредо. Играчи, които не са печелили трофеи.
Но все пак има време за Дел Боске да се усети и да направи промени. Хуанфран, Коке, Мата, Касорла, че и Педро, имат какво да покажат...
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8895
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот bilyaletdinov » 14 юни 2014 11:19

Тика-таката им спечели маса титли. Аз съм за тях на това първенство, защото обичам да подкрепям отбори, срещу които всички залагат :lol: По същата причина довечера ще съм за Англия :) За мен вчерашния мач не отговаря на реалността. Испания да пусне 4 - гола за едно полувреме и всички след груби индивидуални грешки :roll: Не вярвам пак да стане. Вчера гледах и Чили. Освен, че са зле в защита, за мое голямо съжаление очакванията ми за Крал Артур се оправдават. Няма как след операция на коляното и един месец без тренировки да е в познатата светлина. Иначе ми се ще да гледаме Испания-Бразилия на 1/8-финал, какво по-голямо шоу от това. Гледам коефициента им се е вдигна още, струва си да се сложи още някой лев :lol:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
ФЕНОМЕН
Мнения: 289
Регистриран на: 31 мар 2013 00:13
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот ФЕНОМЕН » 14 юни 2014 11:21

Не е нужно от един мач да се правят генерални изводи. Всеки отбор или човек си има своите лоши моменти. Испания без проблеми ще излезе от групата, лошото е в това, че като втори ще срещнат Бразилия на елиминациите. Което им гарантира от ФИФА стягане на багажа и обратно към Европа. Но и това си има добрата страна - подмладяване и обиграване на следващото силно поколение. Което всъщност така или иначе трябва да се случи де...

ivailo1403
Мнения: 327
Регистриран на: 06 юли 2013 11:12
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот ivailo1403 » 14 юни 2014 11:27

Предостатъчно успехи постигна Испания последните 6г,време е друг да ги замени на върха.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот ros » 14 юни 2014 11:28

Имаме доста примери и в едната и в другата посока... Помните ли Франция на Световното в Япония и Корея и Италия в ЮАР. Трудно е за големите отбори да направят 2 поредни силни първенства. От друга страна помните ли България след първия мач в САЩ?
Иска ми се испанците да покажат истинското си лице, а то не е това от снощи. И вярвам, че ще го направят... поне до мача с домакините. А там вече всичко е възможно
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8895
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Испания-отиващото си поколение!?

Мнениеот bilyaletdinov » 14 юни 2014 11:40

Франция бях без Зизу, който 3 седмици преди началото на първенството беше вкарал онзи гол на Леверкузен. Може би съм твърде пристрастен, но е глупаво да се отписва Испания още толкова рано. Иначе, ако не успеят да победят Чили си стягат багажа. Но те и на миналото първенство бяха в г/д същата позиция, така че е много трудно да се предвиди какво ще стане.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта