СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот ZinedineZidane » 13 юни 2014 09:20

Смешна история... Но съдийчето по-скоро направи мечешка услуга на бразилците... Още от първия мач успя да настрои всички неутрални срещу тях и даде хляб на основните конкуренти да започнат да говорят.
Като цяло не е незаслужена победа, но след всичкото това побутване футболното остана малко на заден план.
Аз съм доволен, де. Тази "дузпа" ми донесе лека печалбичка, която не се виждаше много на хоризонта с оглед играта от 46 до 70 минута.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот shotgun blues » 13 юни 2014 09:21

Японският съдия беше комичен,фаулове за Хърватия не се дават,за Бразилия постоянно,Неймар спокойно можеше да бъде изгонен,нарочно удари Модрич.Смешна дузпа .
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот paro24 » 13 юни 2014 09:29

Голям рев за нещастниците от Хърватия. А като играем с тях наесен като ни резнат съдийте, пак ли ревете за тях.
Тия са най-подпирания отбор в Европа в квалификациите. Дузпата във вчерашния мач си беше нормална.
Не можеш да хващаш играч в наказателното поле и да даваш повод на съдията. Защитникът си е виновен.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот Madridist » 13 юни 2014 09:56

Нико Ковач, треньор на Хърватия:

" Най-добре е да си съберем багажа и да се прибираме още сега, Ако това е дузпа, тогава трябва да спрем да играем футбол още сега. Нека играем баскетбол. Това е срам. Постоянно се говори за уважение, но тази вечер нямаше никакво уважение към Хърватия."


И още едно интересно интервю, което ми направи впечатление :

Защитникът на националния отбор на Хърватия Деян Ловрен счита съдийството на Юити Нишимура за скандално.

„Всички го видяха. Това е скандал. Ние говорим за уважение. Преди шампионата се срещахме с представители на ФИФА, с които говориха с нас за съдийството, а какво стана?По-добре веднага да връчват купата на Бразилия“, изрази недоволството си Ловрен.

„Мисля, че изиграхме добър мач и показахме, че можем да бъдем равни с Бразилия, но не и срещу 12 играчи“, допълни защитникът.

„Излязохме от терена с високо вдигнати глави. Уверен съм, че ще можем да излезем от групата, но и до този момент не мога да проумея как съдията свири дузпа. Гледахме видео в съблекалнята след мача и всички си задават този въпрос“, каза още Деян Ловрен.

„Защо тогава съм получил жълт картон? Питайте съдията. Ако можете, защото той не говори английски. Вие смятате ли това за нормално. Съдия на Световното първенство да не говори английски“, завърши Ловрен.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
El Commandante
Мнения: 1792
Регистриран на: 25 юли 2013 17:23

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот El Commandante » 13 юни 2014 10:12

Бразилците ако мислят така да ми играят цело първенство,съвсем скоро некой ше ги опъне мощно...
Кашчей написа:А..И ми е интересно и любопитно как НАП (примерно) ще приеме факта, че "Ботев" Пд. има открити сметки за една и съща стопанска дейност в две различни банки?

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот hd29 » 13 юни 2014 10:22

Срамна работа.Прехвалените ''циркаджии'' в жълто май ще ги бутат през целия шампионат.Това световно,както е тръгнало ще е пълен провал,дори и на откриването не можаха да си напълнят стадиона ,въпреки малкия му капацитет.
Поведението на коментатора по Канал 1 само на мен ли ми се стори неадекватно.

Потребителски аватар
Sh. Group
Мнения: 193
Регистриран на: 21 мар 2012 12:42
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот Sh. Group » 13 юни 2014 10:29

Жалкото японче имаше уникалната възможност да стане мъж за 5 секунди изгонвайки рошавото цигане за УМИШЛЕН, повтарям УМИШЛЕН удар без топка в главата на противников играч, но той реши да си остане женски полов орган, какъвто си беше и преди мача......Бог да прости футболът като спорт - всичко вече е само пари и интереси....
Това е вашият жалък черен животец - и единственият светъл лъч сме ние...

Потребителски аватар
KingKenny
Мнения: 1568
Регистриран на: 16 окт 2010 13:23
Местоположение: на стадиона...
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот KingKenny » 13 юни 2014 10:32

Признавам си, че харесвам бразилците, но няма какво да се каже сега. Безумно поведение на съдията. Безумна игра и на Бразилия. След групите ще бъдат унищожени буквално, ако продължават в тоя дух. Ахх как искам да се паднат някъде с Уругвай. :oops:
Така не бива да се открива Световно първенство. Жалко за Нико Ковач и Хърватия, страхотни играчи със добър мениджър, предполагам ще продължат наред.
suareshampion написа:Аз съм играл в Б група а ти къде ? Аз съм учил 6 години за треньор а ти може би за дърводелец ? Школуван съм а ти ? Останалото ще си го спестя .

Нека се преклоним пред нашето божество! Всеки един ден доказваш какъв надменен лаик си. Поклон!
[wrapimg=]http://25.media.tumblr.com/da2f736dbcf209c0d73c5c921f0abaa5/tumblr_mfy0fk4eyQ1s0disuo1_500.gif[/wrapimg]

Vladislav
Мнения: 1605
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот Vladislav » 13 юни 2014 10:34

Разочароваща Бразилия. Отбор който винаги е имал артисти на терена- Соратес, Фалкао, Зико... Този отбор не подхожда на футболните традиции на тази държава. Ясно е че ще ги бутат напред, но срещу по- силен отбор едва ли ще е достатъчно. Слаб мач на хърватите. Грешки при изнасянето, неточни подавания. Но при тях това малко или много не е изненадващо. Въпреки всичко без този японски подарък едва ли Бразилия щеше да спечели. Те просто нямаха положения. Неймар е измислена звезда. Жалко за Бразилия щом отбора им зависи толкова много от този клоун. Безкрайно далеч е и от Роналдо и от Меси с които го сравняват. Желателно е БНТ да имат някакви не толкова елементарни критерии при избора си на коментатор. Оставете пристрастния коментар настрана... този наговори достатъчно глупости за цяло първенство.

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот enguerino » 13 юни 2014 10:39

[offtopic]Изображение[/offtopic]
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта