СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18092
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот kingofpop » 13 юни 2014 10:47

Според мен Ковач сгреши, трябваше да пусне Вукойевич вместо Ковачич, щото с опорен халф зад себе си Ракитич и Модрич щяха да имат доста по-голяма свобода и Хърватия щяха да изглеждат по-добре, но как да е....дузпата ясно, че е измислена, но фал на Олич си имаше според мен при отменения гол...

Бразилия ще усилват темпото, не се подвеждайте от 1 мач...аз ги виждам как падат на финал от Аржентина пък да видим :mrgreen:

П.П. Оскар ме изуми, безспорният играч на мача, друг е въпроса, че в Челси не е играл така от декември...
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот modor » 13 юни 2014 11:05

Изображение
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот Черният козел » 13 юни 2014 11:11

modor написа:Изображение

Ако е мъж на честта да точи ножа и секуро :oops: :lol:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот Der Führer » 13 юни 2014 11:19

Това е най-слабата Бразилия която съм гледал . Ако този състав стигне полуфинал , ще е гавра с футбола ... Срещу отбор с определено лимитирани възможности какъвто е Хърватска с 90 минути подпиране от съдиите с нищо не показаха че знаят как да спечелят мача . Много слаб мач за Плетикоса ... носи определена вина за първия и третия гол . Ракитич и Модрич играха на приливи и отливи . От грешка на Модрич тръгна изравнителни гол . Олич хвърли много усилия , но и даде начало на 2 много опасни контри на Бразилия с демонстрация на излишна техника . Бразилия - трагични в защита , никаква халфова линия ... имат само един Оскар . Два - ако броим и Оскара за Фред при дузпата . Много груба игра от тяхна страна . Почти нямаха чисто влизане . Добре , че съдиите бяха инструктирани да не "виждат" .
Съдийската тройка си свърши перфектно задачата да осигури победата на Бразилия .
Измислена дузпа , всички спорни ситуации ( и доста чисти в полза на Хърватска ) бяха свирени в полза на бразилците . Не е вярно че Хърватска се дръпна назад след гола ... съдията ги натика в тяхното поле , пощрявайки грубата игра и не свирейки нарушенията на домакините . Вече беше писано , че спрей се ползваше само срещу хърватите .
Червен картон на Неймар според мен няма . Отменения гол на Хърватска също е 50 на 50 . Но имаше непоказани жълти картони на Алвеш ( за препъването на откъсващия се Олич ) , на Оскар ( за влизане в опорния крак на противник ) , на резервата Бернардо ( или както там се казва ) , който беше се беше увиснал на хърватски футболист в продължение на няколко метра .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

4i4oman4o
Мнения: 17
Регистриран на: 13 сеп 2009 00:19
Skype: pepibuklov
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот 4i4oman4o » 13 юни 2014 11:23

Доста силна игра на Хърватска. Съдията им отряза главите. Бразилците разпиляни с много пробойни в защита. Не ги виждам като шампиони с тази игра. И съдиите няма да им помогнат.

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот niki87 » 13 юни 2014 11:26

Der Führer написа:Червен картон на Неймар според мен няма

Чист червен картон. Мангала много добре видя Модрич и съвсем умишлено му заби лакят.
Изображение

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18092
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот kingofpop » 13 юни 2014 11:28

niki87 написа:
Der Führer написа:Червен картон на Неймар според мен няма

Чист червен картон. Мангала много добре видя Модрич и съвсем умишлено му заби лакят.
Изображение


ОПРЕДЕЛЕНО, чист червен си беше това и според мен :roll:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот levskar_95 » 13 юни 2014 11:29

Максимум 1/4 финал им давам на тия ман*али !
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."

Офтопик:

THE G.A.M.E
Мнения: 49977
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 юни 2014 11:30

Жалко за "дузпата" в 70-тата мин.

Пресилено е да се каже, че рефера развали мача, щото играният футбол като цяло, не бе нещо кой знае какво.
Но с оглед на ситуацията - откриване, 1-ви мач и за двата отбора, нормално бе да няма качествен футбол.

Рефера не развали мача, но предопредели крайният изход.
Бразилия нямаше как да спечели без "дузпата".
Това си е факт.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


[rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16848
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2014:Мач №1, Бразилия - Хърватия [Група А] - 3:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 13 юни 2014 11:32

Не съм фен на хърватите, но съм много разочарован. Червен картон за Неймар може би щеше да е леко пресилен. Фаул на Олич според имаше при отменения гол. Дузпата обаче е скандална, а точно това беше решаващото отсъждане в мача. Иначе изобщо не съм убеден, че домакините щяха да бият. В голяма част от срещата играха посредствено. Бих изключил само Жулио Сезар, Неймар и Оскар, като последният наистина направи голям мач. Естествено и хърватите допуснаха доста слабости. Сериозен проблем беше това, което някои от вас подчертаха - Ковач пусна Модрич и Ракитич в средата с Ковачич пред тях и реално бяха без опорен халф. Един Вукойевич вместо Ковачич щеше да даде много повече сигурност на Модрич и Ракитич и да облекчи малко отговорността им в дефанзивен план. И все пак смятам, че заслужаваха минимум Х. Яд ме е, че Плетикоса не успя да хване дузпата, а беше много близо. Можеше да спаси и първия гол според мен.
Ивайло Ангелов пък отново беше много противен. Изобщо дори не се опитваше да бъде обективен, а съвсем ясно си показваше пристрастията. Тиаго Силва и Даниел Моралес бяха далеч по-сдържани.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта