Приложения за световното

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Приложения за световното

Мнениеот FLANKER » 08 юни 2014 20:43

messi710 написа:Няква идея колко ще струва приложението, което излиза утре в Меридиан мач ?

Мисля,че колкото си струва вестника ,или с 10ст. повече,както е било и преди това.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
Роналдо9Големец
Мнения: 439
Регистриран на: 02 фев 2012 02:20
Контакти:

Re: Приложения за световното

Мнениеот Роналдо9Големец » 09 юни 2014 14:07

Днес излезна приложението в Меридиан Мач и Телеграф. Има тук-таме интересна информация, но повечето са общи неща. Все пак представя нужната информация за това Световно заедно с частица история за предишните. :)
Изображение

Botev1912Forever
Мнения: 269
Регистриран на: 04 авг 2013 13:55
Skype: canar4eto191299
Контакти:

Re: Приложения за световното

Мнениеот Botev1912Forever » 10 юни 2014 09:42

Това в меридиана е добро като за без пари(на практика,тъй като не го доплащаш допълнително).Добре е направено.И искам да се кажа че съм малко по-голям от една посочена по-горе възраст-на 15 съм и на такива приложения много се радвами си ги чета с кеф.И не съм на мнение че вестниците са само за дядовци и динозаври-просто новите технологии промиват все повече и по0вече мозъци.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Приложения за световното

Мнениеот защо » 10 юни 2014 12:51

И какво му е по-хубавото да четеш от хартия? Добре че вече са се отказали от глинените плочки. А навремето, като измислили писмеността, някои хора се притеснявали, че тя изсушава миналото и води до дегенерация и не искали да я ползват, а си помнели наум. Тука поне хартията я търпим. Ама подобни приложения, в които статистиките и фактите са доста творчески да ги пазиш с години, хич не виждам смисъл.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Приложения за световното

Мнениеот Federer91 » 11 юни 2014 09:48

Някой знае ли в Труд/24 часа кога ще излиза?

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Приложения за световното

Мнениеот FLANKER » 11 юни 2014 12:59

Federer91 написа:Някой знае ли в Труд/24 часа кога ще излиза?

Не, но утре в " Преса" се очертава да е интересно приложението, при това в 52 страници.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Валка
Мнения: 1
Регистриран на: 29 юни 2014 01:04
Местоположение: Петрич
Контакти:

Re: Приложения за световното

Мнениеот Валка » 29 юни 2014 01:11

Колеги, на всяко световно и европейско първенство се опитвам да взема колко се може повече приложения от вестниците, но явно всеки вестник ги издава на различна дата, а нямам време и възможности да пътувам всеки ден до града (от село съм), та се чудя, дали на някой от вас му се намират такива приложения от минали първенства и сегашното, и евентуално, ако не му трябват да ми ги подари, защото съм се вманиачил на тази тема. Събирам ги от 98' през 2 години, тоест световно - европейско - световно - европейско и така нататък до сегашното.

Spiro Spirov
Мнения: 106
Регистриран на: 24 юни 2014 01:24
Контакти:

Re: Приложения за световното

Мнениеот Spiro Spirov » 29 юни 2014 10:30

Тези приложения не трябваше ли да излязат преди началото на Световното, а не по средата на осминафиналите? :roll: Голяма част от чара е да попълваш резултатите в групите веднага след мачовете, да правиш грандиозни "прогнози" кой кого кога и как ще дрънне, да редиш класирания в групите и да се хилиш кой остава на последно място с О точки и голова разлика 1-9 (Камерун изтеглиха жокера тази година).

Към тези, които презират хартиените вестници: моите поздравления, дано ставате повече в бъдеще! И аз редовно си мечтая за деня, в който всички книги (за вестници, списания и документи въобще да не говорим) ще са електронни, не защото обичам да чета в електронен формат (въобще не обичам в интерес на истината), ами защото отдавна е дошло времето да се спре разхищението на един толкова ценен природен ресурс като хартията.

В този ред на мисли, чудя се защо още съществуват новинарски емисии по телевизиите. Смехотворно остаряло средство. :mrgreen:


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта