Къде ще е изненадата?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Къде ще е изненадата?

Мнениеот dreben23 » 06 юни 2014 21:48

Мен ми се струва, че ще е дебютантът Босна- отборът им си го бива. Ако не излязат от групата, това вече ще считам за огромна изненада. Изобщо балкански тим като нищо може да се намести в топ 4. :) Другите неща не са изненади, защото отборите са си класни. Други потенциални изненади биха могли да бъдат- Япония и Алжир, които може да прескочат групите.

Изненада ще е и ако Белгия отпадне в тяхната група, а Португалия без Роналдо не виждам на какво може да се надява.

При топ отборите няма да е изненада нищо, да речем малка изненада за мен би настъпила, ако Уругвай и Колумбия не се класират на осминафиналите поне.

А да, изненада ще е ако Франция вземе да стане Световен шампион! Щото ми се струва, че асъл тях всички ние ги мислим за умрели лисици, а съставът им никак не е лош, въпреки че днес останаха без Рибери и Грение- имат много качествени футболисти! :)
Последна промяна от dreben23 на 06 юни 2014 21:56, променено общо 2 пъти.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6783
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Къде ще е изненадата?

Мнениеот soilwork » 06 юни 2014 21:49

САЩ!!

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Къде ще е изненадата?

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 06 юни 2014 21:50

Босна че са силни - силни са. Но имат Аржентина, Нигерия и Иран. Всъщност по-голям е шансът да отпаднат ;)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Къде ще е изненадата?

Мнениеот dreben23 » 06 юни 2014 21:58

Ами да, дебютанти са все пак. Но може да ги скове напрежението и отиде. :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Jr.Moraes
Мнения: 94
Регистриран на: 11 яну 2013 13:16
Контакти:

Re: Къде ще е изненадата?

Мнениеот Jr.Moraes » 06 юни 2014 22:02

Попринцип не би било изненада ,но в настоящият май ще е- Скуадра Адзура ШАМПИОН !!! Иматмного добър състав ь и както преди всеки голям форум си правят мръсните им номерца-Х с Люксембург,вярно ,че изпуснаха много ,но все пак си е изненада....и преди 2 години паднаха с 3:0 от Сборная и с най-слабия си състав в историята стигнаха финал на ЕП.Така че ,смятам ,че финала е Германия-Италия!!!А иначе,очаквам издънки на Колумбия,Уругвай,Португалия и Холандия.А очаквам много от Белгия,Швейцария,Хърватска или Мексико и Чили !

Потребителски аватар
alexveselinov
Мнения: 2868
Регистриран на: 14 сеп 2009 11:53
Контакти:

Re: Къде ще е изненадата?

Мнениеот alexveselinov » 06 юни 2014 22:12

Белгия и Уругвай ;)
[center]"България има свой път и ние ще се ръководим само от нашите интереси"
/генерал Христо Луков/[/center]
[center]"Силни са страните с чувство на национално самоуважение"
/Виктор Орбан/[/center]

Потребителски аватар
KingKenny
Мнения: 1568
Регистриран на: 16 окт 2010 13:23
Местоположение: на стадиона...
Контакти:

Re: Къде ще е изненадата?

Мнениеот KingKenny » 07 юни 2014 00:28

Приемам за изненада финал на Аржентина или Уругвай(приятна изненада), Белгия на 1/4 финал и един измежду Еквадор, Колумбия и Чили до 1/4 финал.
suareshampion написа:Аз съм играл в Б група а ти къде ? Аз съм учил 6 години за треньор а ти може би за дърводелец ? Школуван съм а ти ? Останалото ще си го спестя .

Нека се преклоним пред нашето божество! Всеки един ден доказваш какъв надменен лаик си. Поклон!
[wrapimg=]http://25.media.tumblr.com/da2f736dbcf209c0d73c5c921f0abaa5/tumblr_mfy0fk4eyQ1s0disuo1_500.gif[/wrapimg]

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16962
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Къде ще е изненадата?

Мнениеот Udoji90 » 07 юни 2014 00:57

Споделям мнението на някои от вас, че Чили като нищо може да бъдат приятна изненада, като преминат групата за сметка на някой от двата финалиста от последното СП. Допускам също възможност Еквадор да се преборят за място в 1/8-финалите за сметка на един измежду Франция и Швейцария. (Като цяло очаквам силен турнир за южноамериканските отбори.) Отпадане на Португалия в групата за сметка на Гана или САЩ (по-скоро Гана) също хич не ми изглежда невъзможно - състоянието на Роналдо тук ще е решаващо. Като оставим настрана груповата фаза, Босна или пък Белгия може да бъдат приятна изненада, макар че за Белгия с този състав вероятно почти нищо няма да е изненадващо, както някои от вас отбелязаха. Очаквам някой африкански отбор да направи пробив и се надявам това да са Кот д'Ивоар.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Къде ще е изненадата?

Мнениеот stefani » 07 юни 2014 02:22

Белгия и Колумбия
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Къде ще е изненадата?

Мнениеот mironi88 » 07 юни 2014 03:08

За позитивни изненади залагам на Босна, които ги виждам до 1/4 финал.
За негативни или провали да го кажем, залагам за крах на самодоволните и слагащи собственото си его пред националните интересни треньори Алехандро Сабея, Луиш Фелипе Сколари и Дидие Дешан, които имаха наглостта пред нациите си да не извикат играчи като Карлос Тевес, Кака, Роналдиньо и Самир Насри. За Аржентина и Франция с оглед лесните им групи залагам отпадане на 1/8 финал. Бразилия в група с Хърватска и Мексико...кой знае...Поне в контролите са смешни.

П.С. Редактирам няколко правописни грешки няколко часа по-късно, което ме подсеща да дозатвърдя мнението си, че Бразилия може да счупят тъпометъра и отпаднат още в групите след представянето им в мача със Сърбия където феновете са ги дюдюкали.
ИзображениеИзображение


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта