Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот saffron » 27 юни 2014 12:35

Майк Тайсън как го наказаха ? Някой знае ли ? Мисля ,че беше доста сериозно наказание .
Тука тея дето защитават канибала и говорят ,че във футбола могат да ти чупят крак или нещо друго, да се замислят, защо в бокса процедират по същия начин , нищо че с един удар могат да те пратят да живееш в един много по добър свят . :idea:
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Суарес,Суарес...

Мнениеот marchisio » 27 юни 2014 12:39

IvailoRz написа:А на мен ми се струва малко . Първо ,че е рецидив - случва се за 3-ти път . Второ че е неспортменско , дивашко , първично , отвратително , грозно ....а бе гаден футболист , нека служи за назидание . :)

+1
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот bilyaletdinov » 27 юни 2014 12:44

BRF написа:Ми чети бе човек!Повтарям!Като фен на футбола бих искал да гледам Суарес на СП!
Че му има нещо,то е ясно!На много им има нещо,но ръгането,ритането и антифеърплей играта се приемат за нещо нормално.Ако не беше Суарес,а Ал Бахти бин Рабин от Алжир или Пабло Ескобар от Колумбия,едва ли щеше да има наказание.
Вчерашното влизане на белгиеца в краката на корееца беше опасно и умишлено.По тази логика,трябва и него да го накажат да речем с 5 мача!С тия наказания по видеозапис и там расизми и тем подобни глупости се проваля играта.
На едно то Дербитата тази година Туре ритна Мболи умишлено в ръката,той пък го удари умишлено с топката по главата.Сигурен съм,че и двете са били по-болезнини от ухапването!


И аз харесвам футболните качества на Суарез, гений е, две мнения няма :!: НО, с такива изблици като ухапването на Киелини, всичките му качества отиват по дяволите. Да не говорим, че ако мексиканчето не беше бляло, дали умишлено или не, и беше видяло инцидента Суарез щеше да бъде изгонен при 0-0 и Уругвай може би щяха да си стегнат багажа.
Грубите влизания винаги са били част от играта. Да сигурно са и по-болезнени от ухапването, само че от морална гледна точка нещата са други. Същото важи и за плюенето според мен. Има някои неща, които са не морални и не трябва да се правят. Плюене, хапане, щипане, не носят същата болки както ритници и удари с топка и без топка, но трябва ли да се наказват с по-малка тежест :roll: Според мен - не.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот stoper » 27 юни 2014 12:46

saffron написа:Майк Тайсън как го наказаха ? Някой знае ли ? Мисля ,че беше доста сериозно наказание .
Тука тея дето защитават канибала и говорят ,че във футбола могат да ти чупят крак или нещо друго, да се замислят, защо в бокса процедират по същия начин , нищо че с един удар могат да те пратят да живееш в един много по добър свят . :idea:

Отнемане на лиценза за малко повече от годнина и 3 милиона долара глоба + съдебни разходи.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2800
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот matador1 » 27 юни 2014 13:15

saffron написа:Майк Тайсън как го наказаха ? Някой знае ли ? Мисля ,че беше доста сериозно наказание .
Тука тея дето защитават канибала и говорят ,че във футбола могат да ти чупят крак или нещо друго, да се замислят, защо в бокса процедират по същия начин , нищо че с един удар могат да те пратят да живееш в един много по добър свят . :idea:


Абе момче. Не можеш сравняваш двата случая. Майк Тайсън ОТХАПА парче от ухото на Холигийлд и после го изплю на ринга. Суарес само го щипна със зъби, причинявайки му зачервяване, дори кръв нямаше.

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот saffron » 27 юни 2014 13:17

stoper написа:
saffron написа:Майк Тайсън как го наказаха ? Някой знае ли ? Мисля ,че беше доста сериозно наказание .
Тука тея дето защитават канибала и говорят ,че във футбола могат да ти чупят крак или нещо друго, да се замислят, защо в бокса процедират по същия начин , нищо че с един удар могат да те пратят да живееш в един много по добър свят . :idea:

Отнемане на лиценза за малко повече от годнина и 3 милиона долара глоба + съдебни разходи.


За какво говориме тогава ? Тази полезна информация е достатъчна, всеки един фен на Суарез да мълчи и да се радва ,че любимеца му се е отървал толкова леко . :arrow:
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2800
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот matador1 » 27 юни 2014 13:18

saffron написа:
stoper написа:
saffron написа:Майк Тайсън как го наказаха ? Някой знае ли ? Мисля ,че беше доста сериозно наказание .
Тука тея дето защитават канибала и говорят ,че във футбола могат да ти чупят крак или нещо друго, да се замислят, защо в бокса процедират по същия начин , нищо че с един удар могат да те пратят да живееш в един много по добър свят . :idea:

Отнемане на лиценза за малко повече от годнина и 3 милиона долара глоба + съдебни разходи.


За какво говориме тогава ? Тази полезна информация е достатъчна, всеки един фен на Суарез да мълчи и да се радва ,че любимеца му се е отървал толкова леко . :arrow:


Пак ти казвам Не можеш сравняваш двата случая. Майк Тайсън ОТХАПА парче от ухото на Холигийлд и после го изплю на ринга. Суарес само го щипна със зъби, причинявайки му зачервяване, дори кръв нямаше.

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот saffron » 27 юни 2014 13:26

Поведението на двамата е еднакво грозно . Кво значение дали има кръв или няма ? Трябва да го чакаме да хване някой футболист за ухото ли ? Болката е еднаква . И Киелини и Иванович и онова момче в Холандия изпитаха ужас , когато ги захапа , има толкова много клипове, виж ги как реагират само .
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2800
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот matador1 » 27 юни 2014 13:31

Ме можеш да кажеш, че няма разлика. Едното е лека, а другото тежка телесна повреда.

Потребителски аватар
frente atleti
Мнения: 834
Регистриран на: 03 мар 2013 15:11
Skype: ne
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот frente atleti » 27 юни 2014 13:52

matador1 написа:Ме можеш да кажеш, че няма разлика. Едното е лека, а другото тежка телесна повреда.

Да спориш с македонско радио - няма нужда нека се радват душиците ама да ги питам Англия и Италия къде са :?:
[rimg]http://media1.picsearch.com/is?6SVCU99mS6V6Q-NFf8bWOP_UkrS1uCwwqwJUZX6ANGE&height=185[/rimg]100% - Antimadridistas


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта