Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2800
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот matador1 » 30 юни 2014 10:39

Tobacco написа:
Суарес пред ФИФА: Загубих равновесие, и ударих лицето си в Киелини


Не може ли просто да си признае и да се извини като мъж,не да показва какъв льольо е.. :roll:



изчадие :!:


Аре, аре. Неймар и Робен и кой ли не какви симулации правят... можеш със глас да се смееш. Много футболисти го правят. Самия Киелини падна доста театрално в ситуацията с хапането.
Последна промяна от matador1 на 30 юни 2014 10:40, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2800
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот matador1 » 30 юни 2014 10:40

BRF написа:
Doktorut написа:Наказанието е напълно заслужено, без значение колко е груба е постъпката и до каква степен е застрашила здравето на Киелини. Футболни форуми като световно първенство се гледат масово от подрастващите и една от основните цели на спортът винаги е бил да изгражда дисциплина и морал именно в тях. Ако тази постъпка беше останала безнаказана, какво щяха да си кажат децата които му симпатизрат - " че явно да хапеш е модерно и нещо съвсем нормално на футболния терен", и в бъдеще щяхме да наблюдаваме вълна от "канибализъм" по терените. За мен един играч никога не може да е велик спортист, ако е боклук като характер и примери за това има много, включително нашият Стоичков!

Съгласен съм,а и не мисля че някой смята че не трябва да има наказание.Но......
Ако детето ти(ако имаш такова,ако нямаш ти го пожелавам) ухапе друго дете в училище,трябва ли да го накажеш 4 месеца без телевизор и компютър,без да играе с други деца пред блока,без екскурзии и разходки?


Добра гледна точка.

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот Синичко » 30 юни 2014 12:27

BRF написа:
Doktorut написа:Наказанието е напълно заслужено, без значение колко е груба е постъпката и до каква степен е застрашила здравето на Киелини. Футболни форуми като световно първенство се гледат масово от подрастващите и една от основните цели на спортът винаги е бил да изгражда дисциплина и морал именно в тях. Ако тази постъпка беше останала безнаказана, какво щяха да си кажат децата които му симпатизрат - " че явно да хапеш е модерно и нещо съвсем нормално на футболния терен", и в бъдеще щяхме да наблюдаваме вълна от "канибализъм" по терените. За мен един играч никога не може да е велик спортист, ако е боклук като характер и примери за това има много, включително нашият Стоичков!

Съгласен съм,а и не мисля че някой смята че не трябва да има наказание.Но......
Ако детето ти(ако имаш такова,ако нямаш ти го пожелавам) ухапе друго дете в училище,трябва ли да го накажеш 4 месеца без телевизор и компютър,без да играе с други деца пред блока,без екскурзии и разходки?

Сравняваш детето ми със зрял и уж интелигентен футболист, пример за толкова много деца по света? Вижте, наказанието не е толкова строго заради самото ухапване, а поради факта, че това се случва вече за трети път (а не се знае колко пъти това е ставало и в Уругвай).Първо го наказаха 7 мача, след това 10, но това да ухапеш трети път вече не го разбирам - граничи с тотална простотия. Ако има проблеми, да се лекува. Ако ли не, след 4 месеца ще го видим отново.
Пък и колко да е голямо това дете. Ако детето ми е на 15-16 в една бяла държава и ухапе учителката си, ще има наказание. Да не говорим, ако се стигне до втори и трети път. Човек греши, но трябва да се учи от грешките си. Очевидно Суарес няма акъла да го направи.
Последна промяна от Синичко на 30 юни 2014 12:30, променено общо 1 път.
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот Синичко » 30 юни 2014 12:28

matador1 написа:
Tobacco написа:
Суарес пред ФИФА: Загубих равновесие, и ударих лицето си в Киелини


Не може ли просто да си признае и да се извини като мъж,не да показва какъв льольо е.. :roll:



изчадие :!:


Аре, аре. Неймар и Робен и кой ли не какви симулации правят... можеш със глас да се смееш. Много футболисти го правят. Самия Киелини падна доста театрално в ситуацията с хапането.

Киелини падна театрално? А Суарес, който падна да СИМУЛИРА ЗА ДУЗПА, държейки се за зъбите?
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2800
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот matador1 » 30 юни 2014 12:36

Синичко написа:
matador1 написа:
Tobacco написа:
Суарес пред ФИФА: Загубих равновесие, и ударих лицето си в Киелини


Не може ли просто да си признае и да се извини като мъж,не да показва какъв льольо е.. :roll:



изчадие :!:


Аре, аре. Неймар и Робен и кой ли не какви симулации правят... можеш със глас да се смееш. Много футболисти го правят. Самия Киелини падна доста театрално в ситуацията с хапането.

Киелини падна театрално? А Суарес, който падна да СИМУЛИРА ЗА ДУЗПА, държейки се за зъбите?


И двамата паднаха театрално. Това не променя становището ми. Авторът на постига вече писа за театрите на Суарес, аз изтъквам, че това го правят буквално хиляди играчи по цял свят.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12802
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот BRF » 30 юни 2014 12:51

Синичко написа:
BRF написа:
Doktorut написа:Наказанието е напълно заслужено, без значение колко е груба е постъпката и до каква степен е застрашила здравето на Киелини. Футболни форуми като световно първенство се гледат масово от подрастващите и една от основните цели на спортът винаги е бил да изгражда дисциплина и морал именно в тях. Ако тази постъпка беше останала безнаказана, какво щяха да си кажат децата които му симпатизрат - " че явно да хапеш е модерно и нещо съвсем нормално на футболния терен", и в бъдеще щяхме да наблюдаваме вълна от "канибализъм" по терените. За мен един играч никога не може да е велик спортист, ако е боклук като характер и примери за това има много, включително нашият Стоичков!

Съгласен съм,а и не мисля че някой смята че не трябва да има наказание.Но......
Ако детето ти(ако имаш такова,ако нямаш ти го пожелавам) ухапе друго дете в училище,трябва ли да го накажеш 4 месеца без телевизор и компютър,без да играе с други деца пред блока,без екскурзии и разходки?

Сравняваш детето ми със зрял и уж интелигентен футболист, пример за толкова много деца по света? Вижте, наказанието не е толкова строго заради самото ухапване, а поради факта, че това се случва вече за трети път (а не се знае колко пъти това е ставало и в Уругвай).Първо го наказаха 7 мача, след това 10, но това да ухапеш трети път вече не го разбирам - граничи с тотална простотия. Ако има проблеми, да се лекува. Ако ли не, след 4 месеца ще го видим отново.
Пък и колко да е голямо това дете. Ако детето ми е на 15-16 в една бяла държава и ухапе учителката си, ще има наказание. Да не говорим, ако се стигне до втори и трети път. Човек греши, но трябва да се учи от грешките си. Очевидно Суарес няма акъла да го направи.

Не съм сравнявал твоето дете!Въпроса беше за възпитанието!Никъде не съм твърдял,че Суарес е интелигентен футболист или човек!Не го знам какъв е-умен ли е,тъп ли е,а и не ме интересува.
Оказа се,че наказанието е голямо не защото било за трети път.Голямо било,защото не се бил разкаял,поне така твърдят от ФуФА!
Сравнението ученик-учителка е неправилно.Все пак Суарес не е ухапал съдията!Отново да кажа,че трябва да има наказание,но това е прекалено.
Какво пречеше Суарес да е на стадиона,а в хотела с отбора си?Как така няма да има право да стъпва на стадион?
Не бих наказал детето си по този варварски, а и доказано неефективен начин!

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: Суарес наказан за 9 мача и четири месеца извън терените

Мнениеот Синичко » 30 юни 2014 21:27

BRF написа:Не съм сравнявал твоето дете!Въпроса беше за възпитанието!Никъде не съм твърдял,че Суарес е интелигентен футболист или човек!Не го знам какъв е-умен ли е,тъп ли е,а и не ме интересува.
Оказа се,че наказанието е голямо не защото било за трети път.Голямо било,защото не се бил разкаял,поне така твърдят от ФуФА!
Сравнението ученик-учителка е неправилно.Все пак Суарес не е ухапал съдията!Отново да кажа,че трябва да има наказание,но това е прекалено.
Какво пречеше Суарес да е на стадиона,а в хотела с отбора си?Как така няма да има право да стъпва на стадион?
Не бих наказал детето си по този варварски, а и доказано неефективен начин!

Ти сравняваш спортна звезда с дете, а моят пример е неуместен :roll: Какво пречеше да е в хотела с отбора си? Крайно време е да се тропне по масата и да се кротне с тея глупости. Ето сега виждам, че се е извинил и е обещал, че повече това няма да се повтори. Явно, че строгостта носи някакъв ефект. Ако му бяха тупнали 2 мача наказание, още следващия сезон пак щеше да хапи. А за качествата му като човек (или айде, като мъж) няма да коментирам. Това извинение можеше да дойде много по-рано, а не да слушам как играл гърди в рамо.
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта