Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот Raid » 25 юни 2014 10:21

1palq4o1 написа:А, и още един въпрос-защо ВИНАГИ се случва на жабарите-вчера Суарез, преди няколко година на Зидан...Дали проблема не "в техния телевизор"!?!

Да не говорим, че аз ухапване НЕ виждам-виждам удар с глава на Суарез и отговор на защитника-удар с лакет в зъбите :mrgreen:


Контравъпрос: А защо ВИНАГИ се случва на Суарез (първо нагриза Бакал, после - Иванович, сега - Киелини)? Дали проблемЪТ не е "в неговия телевизор"?

Ухапване не виждаш, зашото не искаш да видиш. Carpy е пуснал доста ясно клипче, сега ако и от него не ти е ясно... От телевизионния запис пък се вижда, че Киелини рефлекторно го удря с лакЪт в слепоочието, а не в зъбите. По-интересното е, че след това Суарез се държи за зъбите - дали не е ударил на кокал?

P.S. А, още нещо. Уважаеми модератори, втори път ми триете пост, в който отговарям на Илиянчо. Той да не е нещо защитен вид тук? Ми добавете го в правилата тогава, а?
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот ros » 25 юни 2014 10:24

От голяма част от коментарите ми става ясно, че нищо животинско не е чуждо на онези, които защитават постъпката на Суарес. Въпросът е тогава следния... наблюдавали ли сте мач между кучета? Аз не съм и ще ми е любопитно да гледам, но едва ли ще стане.

Постъпката на уругваеца е поведение на болен "човек". Не заради проявата му вчера. Системният интерес към човешка кожа е неприемлив. И независимо от наказанието, което ФИФА ще му наложи Суарес трябва да се лекува.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
frente atleti
Мнения: 834
Регистриран на: 03 мар 2013 15:11
Skype: ne
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот frente atleti » 25 юни 2014 10:28

ros написа:От голяма част от коментарите ми става ясно, че нищо животинско не е чуждо на онези, които защитават постъпката на Суарес. Въпросът е тогава следния... наблюдавали ли сте мач между кучета? Аз не съм и ще ми е любопитно да гледам, но едва ли ще стане.

Постъпката на уругваеца е поведение на болен "човек". Не заради проявата му вчера. Системният интерес към човешка кожа е неприемлив. И независимо от наказанието, което ФИФА ще му наложи Суарес трябва да се лекува.

Човека е най-опасното животно на света това ако някой не го е разбрал жалко за него ;) !
[rimg]http://media1.picsearch.com/is?6SVCU99mS6V6Q-NFf8bWOP_UkrS1uCwwqwJUZX6ANGE&height=185[/rimg]100% - Antimadridistas

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот ZinedineZidane » 25 юни 2014 10:33

Carpy написа:За тези, които още оспорват имало ли е ухапване или не
Изображение

Иначе, старчетата от ФИФА няма да го накажат много строго, защото това би помрачило иначе успешното засега Световно. Спред мен наказанието трябва да е солидно - примерно 1 година без футбол в администрирани от ФИФА състезания. Вече ФА да си мислят дали има опция да го накажат и за клубните мачове на Ливърпул.

Определено се вижда. Аз си признавам, че гледах само 1-2 от ТВ повторенията и не видях хапане. Но от този кадър ясно си личи.
Определено не е нормално и определено си е за наказание. И това няма нищо общо с игрови ситуации, в които се получава например грубо влизане. Да, понякога последствията там са по-лоши, но в случая не са проблем последствията, а действията на играча.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот iliyan » 25 юни 2014 10:40

ros написа:От голяма част от коментарите ми става ясно, че нищо животинско не е чуждо на онези, които защитават постъпката на Суарес. Въпросът е тогава следния... наблюдавали ли сте мач между кучета? Аз не съм и ще ми е любопитно да гледам, но едва ли ще стане.

Постъпката на уругваеца е поведение на болен "човек". Не заради проявата му вчера. Системният интерес към човешка кожа е неприемлив. И независимо от наказанието, което ФИФА ще му наложи Суарес трябва да се лекува.

По твоята логика всички защитници в Италия трябва да се лекуват от агресия.Хора вземете се вразумете !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот ros » 25 юни 2014 10:57

iliyan написа:
ros написа:От голяма част от коментарите ми става ясно, че нищо животинско не е чуждо на онези, които защитават постъпката на Суарес. Въпросът е тогава следния... наблюдавали ли сте мач между кучета? Аз не съм и ще ми е любопитно да гледам, но едва ли ще стане.

Постъпката на уругваеца е поведение на болен "човек". Не заради проявата му вчера. Системният интерес към човешка кожа е неприемлив. И независимо от наказанието, което ФИФА ще му наложи Суарес трябва да се лекува.

По твоята логика всички защитници в Италия трябва да се лекуват от агресия.Хора вземете се вразумете !

Не, моята логика е съвсем друга - футболистите ритат с крак, дори и грубо, а кучетата ХАПЯТ С УСТА, дори и не чак толкова грубо ;) . Да оправдаваш подобна реакция на човек, който не за първи път посяга със зъби на друг човек... И ТО НАПЪЛНО ОСЪЗНАТО е меко казано странно. Абстрахирам се от имената на футболистите, от държавите и отборите, за които играят. Поведението на Суарес е недопустимо от етична гледна точка. Това не е просто спортна злоба, грубост, хулиганство или както щеш го наречи - това е бъг в главния мозък, който води до животинска агресия. Само забележете как го подгони, бидейки поне метър-два настрани. Така моето куче се настървява на котките.
Всъщност колкото и да оправдавате тази реакция нещата в главата му няма да се променят. Само да напомня, че дори в свободните боеве не се нападат със зъби ;)
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Keyser Soze
Мнения: 934
Регистриран на: 13 апр 2011 17:36
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот Keyser Soze » 25 юни 2014 10:58

Подчовекът Луис Суарес трябва да бъде изритан завинаги от футбола и след това освидетелстван. И нека в психиатрията, където го настанят да му въртят нон-стоп на телевизора кадъра с подхлъзването на Стиви Джи, което коства на Ливърпул титлата в Англия.

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот levskar_95 » 25 юни 2014 11:03

При положение,че това 3-тата такава проява на тоя ЗЪБАТ кон..........10 мача най-малко !
[wrapimg=]http://storage.thesudburystar.com/v1/dynamic_resize/sws_path/suns-prod-images/1297575833635_ORIGINAL.jpg?quality=80&size=650x&stmp=1403650102761[/wrapimg]
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/353/7929353F.jpg[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]http://www.levski2000.kottas.org/games/team061122.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот russia » 25 юни 2014 11:10

Keyser Soze написа:Подчовекът Луис Суарес трябва да бъде изритан завинаги от футбола и след това освидетелстван. И нека в психиатрията, където го настанят да му въртят нон-стоп на телевизора кадъра с подхлъзването на Стиви Джи, което коства на Ливърпул титлата в Англия.

А после за успокоение може ли да му пускат и голът на Годин срещу жабетата? :?
Май доста хора сте за преглед, не само Суарес? :roll:
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
Себастиан Фетел
Мнения: 2084
Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
Skype: Байерн Мюнхен
Местоположение: Алианц Арена
Контакти:

Re: Какво трябва да е наказанието на "Канибала"

Мнениеот Себастиан Фетел » 25 юни 2014 11:11

ФИФА написа:ФИФА официално обвини нападателя на Уругвай Луис Суарес за ухапването на защитника на Италия Джорджо Киелини по време на срещата между двата отбора от група D на футболния Мондиал 2014. Дисциплинарната комисия на централата започна разследване на инцидента часове след края на двубоя в Натал снощи.

Ако Суарес бъде признат за виновен, той може да бъде наказан с лишаване от състезателни права от 2 мача до 24 месеца. ФИФА поиска от Уругвай да предостави писмено становище по случая, включително и видеоматериал, до 22.00 часа българско време днес. Изслушването по делото ще започне в 22.55 часа.

Уругвай победи Италия с 1:0 и се класира за осминафиналите, където на 29 юни ще играе срещу Колумбия на "Маракана". Телевизионните камери показаха как Суарес ухапва Киелини по рамото в 78-ата минута на срещата, малко преди победното попадение за южноамериканците. Главният арбитър Марко Родригес от Мексико не видя инцидента и не предприе никакви мерки. След мача Суарес отрече да е ухапал Киелини, който пък показа белег от зъби на рамото си.


Луис Суарес написа:Нападателят на Уругвай Луис Суарес отрече да е ухапал защитника на Италия Джорджо Киелини по време на мача между двата отбора, завършил 1:0 за южноамериканците. Епизодът се случи в 78-а минута, когато при единоборство Суарес изглежда ухапа Киелини по рамото.

"На терена се случва всичко. Водехме борба рамо в гърди. Той ме удари в окото", коментира Луис Суарес.

Заради постъпката си уругваецът може да отнесе тежко наказание от ФИФА и дори да пропусне оставащите мачове до края на световното първенство.
[wrapimg=center]https://c1.staticflickr.com/8/7511/16011066645_a2a38581e2_b.jpg[/wrapimg]


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта