"Провалът" Сочи

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9085
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот FLANKER » 24 фев 2014 12:56

THE G.A.M.E написа:
Raoul_Duke написа:Толерастите били измислили нов термин - инцестофоб. Така че братя евроатлантици, кръвосмешавайте се на воля, има кой да защити педофилските и инцестофилските ви наклонности

[offtopic]Абе не знам до колко на Запад се сношават с роднини, но на мен електронните пощи непрекъснато са ми задръствани с руски сайтове, как син чука майка си, брат оправя сестра си и т.н. :lol:[/offtopic]

Ха сега познай авторите на тези красоти! :?mrgreen:
Последна промяна от FLANKER на 24 фев 2014 13:00, променено общо 2 пъти.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот boabbb » 24 фев 2014 12:59

THE G.A.M.E написа:
Raoul_Duke написа:Толерастите били измислили нов термин - инцестофоб. Така че братя евроатлантици, кръвосмешавайте се на воля, има кой да защити педофилските и инцестофилските ви наклонности

[offtopic]Абе не знам до колко на Запад се сношават с роднини, но на мен електронните пощи непрекъснато са ми задръствани с руски сайтове, как син чука майка си, брат оправя сестра си и т.н. :lol:[/offtopic]


Колега, те правят подбор от сайтовете, които посещаваш, а като виден левскар, няма как да не си падаш по садо-мазо-то :mrgreen: :lol: Скрита лимонка се оказваш ти :lol: :lol: В моята поща такива работи не съм откривал, само реклами за екскурзии ;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
emoto75
Мнения: 9
Регистриран на: 22 дек 2013 11:22

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот emoto75 » 24 фев 2014 13:01

Изборът между Русия и ЕС е не просто избор между Изтока и Запада. Това е избор между ценностни системи ! Избор между два свята.
Всеки може сам да избере:

1. ЕС - гей паради, реклама и дори привилегии за хомосексуалистите пред нормалните хора, циганизация и ислямизация на държавите, подмяна на ценностната система и атеизъм, мултиетническо и мултикултурно общество ...

2. Русия - нормани човешки взаимоотношения между двата пола, забрана на рекламата на хомосексуализма, забрана на богохулството, стопиране на циганизацията и ислямската експанция, православие, спазване и зачитане на общочовешките ценности идващи от хилядолетия, бяла държава ...

Нека всеки сам да избере. Аз отдавна съм избрал второто ! ;)
Скоро ще емигрирам в Русия, ако България не напусне ЕС. Искам децата ми да израснат в нормална, бяла държава !

Потребителски аватар
nicromanser
Мнения: 962
Регистриран на: 27 юни 2013 08:31
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот nicromanser » 24 фев 2014 13:04

нашите братя синовете на хан кубрат (хан котраг основал вложка България днешна Русия) пак са номер 1
западните империалисти нека завиждат за силата на България
Последна промяна от nicromanser на 24 фев 2014 13:04, променено общо 1 път.
[center]ЕДИН ГОСПОД БОГ И СИНА МУ ИСУС ХРИСТОС
ЕДНА РЕЛИГИЯ-ПРАВОСЛАВИЕ
ЕДНА МИЛА СТРАНА-БЪЛГАРИЯ
ЕДИН НАРОД-БЪЛГАРСКИ
ЕДИН ОТБОР
ЦСКА НИЩО ДРУГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
[/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот THE G.A.M.E » 24 фев 2014 13:04

boabbb написа:Колега, те правят подбор от сайтовете, които посещаваш, а като виден левскар, няма как да не си падаш по садо-мазо-то :mrgreen: :lol: Скрита лимонка се оказваш ти :lol: :lol: В моята поща такива работи не съм откривал, само реклами за екскурзии ;)

Човек, пощите съм ги направил само заради една онлайн мениджърска игра. :lol:

За нищо не съм се абонирвал... Па в определени игри като чисти реклами, отново изкачат същото.

Ся, мъжко си е да кликнеш, като видиш гола мацка. :lol: :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9085
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот FLANKER » 24 фев 2014 13:05

emoto75 написа:Изборът между Русия и ЕС е не просто избор между Изтока и Запада. Това е избор между ценностни системи ! Избор между два свята.
Всеки може сам да избере:

1. ЕС - гей паради, реклама и дори привилегии за хомосексуалистите пред нормалните хора, циганизация и ислямизация на държавите, подмяна на ценностната система и атеизъм, мултиетническо и мултикултурно общество ...

2. Русия - нормани човешки взаимоотношения между двата пола, забрана на рекламата на хомосексуализма, забрана на богохулството, стопиране на циганизацията и ислямската експанция, православие, спазване и зачитане на общочовешките ценности идващи от хилядолетия, бяла държава ...

Нека всеки сам да избере. Аз отдавна съм избрал второто ! ;)
Скоро ще емигрирам в Русия, ако България не напусне ЕС. Искам децата ми да израснат в нормална, бяла държава !

+1
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот boabbb » 24 фев 2014 13:07

THE G.A.M.E написа:
boabbb написа:Колега, те правят подбор от сайтовете, които посещаваш, а като виден левскар, няма как да не си падаш по садо-мазо-то :mrgreen: :lol: Скрита лимонка се оказваш ти :lol: :lol: В моята поща такива работи не съм откривал, само реклами за екскурзии ;)

Човек, пощите съм ги направил само заради една онлайн мениджърска игра. :lol:

За нищо не съм се абонирвал... Па в определени игри като чисти реклами, отново изкачат същото.

Ся, мъжко си е да кликнеш, като видиш гола мацка.


Различни "игри" играеме, явно :mrgreen: :lol: Иначе последното е истина, но води до преинсталиране на Window-са :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот THE G.A.M.E » 24 фев 2014 13:14

FLANKER написа:
THE G.A.M.E написа:
Raoul_Duke написа:Толерастите били измислили нов термин - инцестофоб. Така че братя евроатлантици, кръвосмешавайте се на воля, има кой да защити педофилските и инцестофилските ви наклонности

[offtopic]Абе не знам до колко на Запад се сношават с роднини, но на мен електронните пощи непрекъснато са ми задръствани с руски сайтове, как син чука майка си, брат оправя сестра си и т.н. :lol:[/offtopic]

Ха сега познай авторите на тези красоти! :?mrgreen:

Аха, западна пропаганда, викаш. :lol: :lol: :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот THE G.A.M.E » 24 фев 2014 13:21

Темата е за Русия бре.

Даже и написах нещо положително за тях. 8-)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9085
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот FLANKER » 24 фев 2014 13:23

THE G.A.M.E написа:
FLANKER написа:
THE G.A.M.E написа:
Raoul_Duke написа:Толерастите били измислили нов термин - инцестофоб. Така че братя евроатлантици, кръвосмешавайте се на воля, има кой да защити педофилските и инцестофилските ви наклонности

[offtopic]Абе не знам до колко на Запад се сношават с роднини, но на мен електронните пощи непрекъснато са ми задръствани с руски сайтове, как син чука майка си, брат оправя сестра си и т.н. :lol:[/offtopic]

Ха сега познай авторите на тези красоти! :?mrgreen:

Аха, западна пропаганда, викаш. :lol: :lol: :lol:

И то каква 8-) На всички фронтове
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта