Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ

Мнениеот anihilator » 24 фев 2014 01:56

Жалка картинка беше тази олимпияда , жалка картинка бяха руските медали , жалка картинка бяха и съдиите :!:

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ

Мнениеот viali69 » 24 фев 2014 05:15

Който, каквото и да каже - руснаците направиха страхотна олимпиада !
Бориха се едновременно на спортния фронт, но и срещу природата, тероризма и западната пропаганда.
На всички фронтове Русия спечели ! :)
Справи се дори с необичайно топлото време за сезона на една зимна олимпиада.
Руските служби не позволиха терористичен акт, който да помрачи настроението на игрите.
На всичко отгоре Русия спечели първото място в класирането по медали със забележителните 33 медала, от които 13 златни. Напомням, че предишният рекорд по медали на Русия беше в Лилехамер с далеч по-скромните 23 медала. Цели 10 по-малко от сега !
Най-големият успех на руснаците и лично на президентът Путин обаче беше това, че показаха на света колко много е напреднала Русия през последното десетилетие. Уникални спортни съоръжения в комбинация с безупречна организация направиха отлична реклама на руската държава в световен мащаб.
На фона на всичко това най-жалки и смешни останаха западните медии, които се опитаха с монтажи и откровени манипулации да омаловажат успехите на Русия. Ние обаче вече прогледнахме и не се хващаме на евтината им пропаганда.
Бъдете убедени, че в огромна част от света също ... Защото светът не е само САЩ и ЕС !
[center]Изображение[/center][center]Изображение...Изображение...Изображение[/center]

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ

Мнениеот demy27 » 24 фев 2014 09:27

grasiani написа:Русофобите във форума газ пикаят ,покрили са се ,стискат зъбки,няма как, триумф на руснаците, не се косете ,другата Олимпиада ще имате поводи на радост и да се кефите на неуспеха на руснаците .

Подобни мнения само издават колко елементарни хорица са авторите им. Олимпиадата е спортен форум, който има основната цел да обединява хората. Явно ти се кефиш на "неуспехите" на останалите спортисти, и си мислиш, че всички са като теб и всички виждат някакви политически сигнали в представянето на спортистите.
Браво на Русия, за първото място при медалите, браво и на организаторите за чудесната олимпиада /Страхотно чувство са хумор да "повторят" гафа с неотварянето на третия олимпийски кръг/ а аз съм голям фен на Обединена Европа.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ

Мнениеот RedeviL » 24 фев 2014 09:27

anihilator написа:Жалка картинка беше тази олимпияда , жалка картинка бяха руските медали , жалка картинка бяха и съдиите :!:

Дишай дълбоко! :mrgreen:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ

Мнениеот doktora25 » 24 фев 2014 11:51

Хареса ми церемонията по закриването. Можеха от БНТ да излъчат малко и от "неофициалната" част, както го сториха във Ванкувър с изпълненията на Аврил Лавин, но това не помрачи сладкия привкус, останал ми от грандиозното шоу. Единственото, което така не ми хареса е че на няколко пъти Кедъра повтори "лицето на Новата Русия" (не знам дали това е заложено в програмата, която му е дадена или бяха негови интерпретации). Че какво й е на "старата"? Ако под "старата" разбират разрушената империя от Горбачов и Елцин тогава съм съгласен, но надали... Да не би Русия да е била по-виновна за Студената война отколкото САЩ? Защо досега не бях чул по такива церемонии за "новото лице на САЩ", "новото лице на Канада" и "новото лице на Англия"?

Както и да е. Доволен съм от първото място по медали. Остава да им пожелая по същия начин да спечелят и световното по футбол след 4 години. 8-) (ще им стискам палци от момента в който ние отпаднем или ако случайно не сме се класирали)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ

Мнениеот grasiani » 24 фев 2014 18:44

demy27 написа:
grasiani написа:Русофобите във форума газ пикаят ,покрили са се ,стискат зъбки,няма как, триумф на руснаците, не се косете ,другата Олимпиада ще имате поводи на радост и да се кефите на неуспеха на руснаците .

Подобни мнения само издават колко елементарни хорица са авторите им. Олимпиадата е спортен форум, който има основната цел да обединява хората. Явно ти се кефиш на "неуспехите" на останалите спортисти, и си мислиш, че всички са като теб и всички виждат някакви политически сигнали в представянето на спортистите.
Браво на Русия, за първото място при медалите, браво и на организаторите за чудесната олимпиада /Страхотно чувство са хумор да "повторят" гафа с неотварянето на третия олимпийски кръг/ а аз съм голям фен на Обединена Европа.

Елементарно човече си ти ,защото нито следиш всичко което се избълва около самата организация на Олимпиадата и спрямо руските спортисти както от западните медии така и от политиците им ,така че кой разединява безхабернико , и не се изказвай неподготвен кой е елементарен и кой не, и стига с тези прости клишета и фрази написани без капка мисъл и въображение ,защото тука във форума такава помия се избълва срещу Русия по време на цялата Олимпиада ,че това което аз съм написал не виждам с какво разединявам ,а просто констатирам истинските факти ,ако си се видял в моите думи като русофоб си е твой проблем .

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ

Мнениеот demy27 » 24 фев 2014 20:14

grasiani написа:
demy27 написа:
grasiani написа:Русофобите във форума газ пикаят ,покрили са се ,стискат зъбки,няма как, триумф на руснаците, не се косете ,другата Олимпиада ще имате поводи на радост и да се кефите на неуспеха на руснаците .

Подобни мнения само издават колко елементарни хорица са авторите им. Олимпиадата е спортен форум, който има основната цел да обединява хората. Явно ти се кефиш на "неуспехите" на останалите спортисти, и си мислиш, че всички са като теб и всички виждат някакви политически сигнали в представянето на спортистите.
Браво на Русия, за първото място при медалите, браво и на организаторите за чудесната олимпиада /Страхотно чувство са хумор да "повторят" гафа с неотварянето на третия олимпийски кръг/ а аз съм голям фен на Обединена Европа.

Елементарно човече си ти ,защото нито следиш всичко което се избълва около самата организация на Олимпиадата и спрямо руските спортисти както от западните медии така и от политиците им ,така че кой разединява безхабернико , и не се изказвай неподготвен кой е елементарен и кой не, и стига с тези прости клишета и фрази написани без капка мисъл и въображение ,защото тука във форума такава помия се избълва срещу Русия по време на цялата Олимпиада ,че това което аз съм написал не виждам с какво разединявам ,а просто констатирам истинските факти ,ако си се видял в моите думи като русофоб си е твой проблем .

Ето ти истинскат Олимпиада и посланието което трябва да носи спорта:
http://sochi2014.gong.bg/article/id/406 ... -2014.html
а ти продължавай да дрънкаш кой каква помия излива и кой какво пикае. И каквото и да са говорили политиците, тези хора от статията по-горе ясно им показват къде е истината.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ

Мнениеот stefani » 25 фев 2014 00:52

Ужас, американка през притворената си врата на хотелската си стая снима вълк :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ

Мнениеот doktora25 » 25 фев 2014 09:42

stefani написа:Ужас, американка през притворената си врата на хотелската си стая снима вълк :)

Нищо чудно да е видяла и 8-метрова мечка и снежен леопард, които хищно се озъртат и търсят следващата си жертва.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост