Сочи 2014- ден 8-ми

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот RedeviL » 15 фев 2014 18:02

familyjewels написа:
RedeviL написа:
Avanti_Ragazzi написа:Най-якото е, че онова джудже от ложите накрая се е насрал от яд! :lol: :lol: :mrgreen: От тая мисъл, мед ми капе на душата!

Нали!? Когато са ни празни торбите и няма с какво да се похвалим и злобата е нещо..

Първо си погледни подписа и после раздавай определения за злоба наляво и надясно.

Да си ме видял в тази тема да коментирам нещо различно от хокейния двубой между Русия и САЩ!? Не мога да разбера с какво точно ти пречи подписа ми!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот Viktor4o_Rs » 15 фев 2014 18:05

Eminem написа:
Бах: Олимпиадата в Сочи е отлично организирана

Президентът на МОК Томас Бах похвали организацията на Олимпиадата в Сочи. Това каза Бах след среща с президента на Русия Владимир Путин. "Вие навярно чувате суперлативи от всички хора, с които се срещате. Игрите действително са отлично организирани", каза Томас Бах. Той подчерта, че спортистите също са доволни от организацията на събитието и от качеството на спортните обекти. "Игрите са на толкова високо ниво, че не е необходимо да свикваме ежедневни съвещания по координацията. Няма никакви проблеми", каза президентът на МОК. Бах обърна внимание и на факта, че Игрите са подобрили рекорда по гледаемост сред телевизионните зрители. "Аудиторията е рекордна", каза Бах и добави, че Игрите се следят на пет континента в повече от 200 страни по света.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=472789

Малко да ви жегна. Хайде очаквам пак онези скапани, фалшиви и жалки снимчици.


И какво очакваш друго да каже ? И защо да фалшиви снимките и ти как разбра ? Журналистите не са казали копче за спортните съоръжения, говореха за науредици в хотелите си. Не се правете на повече руснаци от руснаците.
Изображение

familyjewels
Мнения: 192
Регистриран на: 13 юни 2009 14:51
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот familyjewels » 15 фев 2014 18:10

RedeviL написа:
familyjewels написа:
RedeviL написа:
Avanti_Ragazzi написа:Най-якото е, че онова джудже от ложите накрая се е насрал от яд! :lol: :lol: :mrgreen: От тая мисъл, мед ми капе на душата!

Нали!? Когато са ни празни торбите и няма с какво да се похвалим и злобата е нещо..

Първо си погледни подписа и после раздавай определения за злоба наляво и надясно.

Да си ме видял в тази тема да коментирам нещо различно от хокейния двубой между Русия и САЩ!? Не мога да разбера с какво точно ти пречи подписа ми!



" Нали!? Когато са ни празни торбите и няма с какво да се похвалим и злобата е нещо.. " Този коментар няма много общо с хокея. Колкото до подписа - съмнявам се това мнение да е подбудено от любов към САЩ. Още по-малко пък подкрепено с факти. Няма значение. Нека хората си коментират политика и някакви врели-некипели за ционисти и световни заговори. Важното е нас да си ни интересува хокея.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот Eminem » 15 фев 2014 18:10

Някой снимки, пуснати в нета наистина не бяха от Сочи и това се доказа. Ама сега не ми се търси.
Иначе продажните журналисти трябваше да ги сложат в колиби, не в хотели.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот Eminem » 15 фев 2014 18:12

familyjewels написа:Колкото до подписа - съмнявам се това мнение да е подбудено от любов към САЩ. Още по-малко пък подкрепено с факти.

Напротив, историята го доказа с факти!

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 15 фев 2014 18:13

Две от мацките в темата ни за "Ледените кралици" днес станаха олимпийски шампионки 8-), требва да актуализирам информацията ;)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот RedeviL » 15 фев 2014 18:14

rhaegar написа:
RedeviL написа:Някой може ли да светне как стоят нещата с класирането в групите и жребия след това? Смисъл нали първите два отбора от всяка група продължават напред!? И как точно се определеят съперниците за елиминациите след това?


Има някаква схема http://en.wikipedia.org/wiki/Ice_hockey ... tournament

Аз ли не съм прочел както трябва или наистина само първите отбори от групите ще продължават директно, а останалите ще играят плейоф?
Последна промяна от RedeviL на 15 фев 2014 18:16, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1912plovdiv
Мнения: 1662
Регистриран на: 20 дек 2011 10:31
Местоположение: USA , CA
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот 1912plovdiv » 15 фев 2014 18:16

Я :roll: САЩ били Сибиристан на хокей :lol:

Виалката и ония дет се възбужда от травестита Пинк сигурно са пометнали от яд и мъка :mrgreen:
▒▓█▄▀ БОТЕВ ▄▀█▓▒

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UP20C5agYoE&list=LLDu9hpyDTcjHX9bXKfC5wsA[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот damageplan » 15 фев 2014 18:23

Top Reactions to the USA’s Shootout Defeat of RussiaИзображение
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот ros » 15 фев 2014 18:25

Ако руснаците бият Словакия ще са най-добрият втори най-вероятно. Те от днешния мач печелят 1 точка и при победа ще станат със 7 ако не се лъжа
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта