Сочи 2014- ден 8-ми

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 15 фев 2014 18:26

damageplan написа:Top Reactions to the USA’s Shootout Defeat of RussiaИзображение


Изображение Изображение
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 15 фев 2014 18:33

RedeviL написа:
rhaegar написа:
RedeviL написа:Някой може ли да светне как стоят нещата с класирането в групите и жребия след това? Смисъл нали първите два отбора от всяка група продължават напред!? И как точно се определеят съперниците за елиминациите след това?


Има някаква схема http://en.wikipedia.org/wiki/Ice_hockey ... tournament

Аз ли не съм прочел както трябва или наистина само първите отбори от групите ще продължават директно, а останалите ще играят плейоф?


Не точно. Първите 4 в таблицата с общото класиране на 12-те отбори отиват на четвъртфиналите (1D-4D). А самото класиране се определя по тези показатели:

1. По-челно място в групата
2. По-голям брой точки - за победа в редовното дават 3 т., след продължения и дузпи - 2 т., за загуба в овъртайма и дузпи - 1 т.
3. По-добра голова разлика
4. По-голям брой вкарани голове
5. По-челно място в 2013 IIHF World Ranking. Там подреждането е както следва: 1. Швеция 2. Финландия, 3. Русия 4. Чехия 5. Канада 6. САЩ 7. Швейцария 8. Словакия 9. Норвегия 11. Латвия и т. н.

Най-общо казано, и най-добрия 2-ри отива директно на четвъртфиналите.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот ros » 15 фев 2014 18:35

Влади Заграфски скочи 120.5м. на пробния скок
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот RedeviL » 15 фев 2014 18:52

Ботевъ Пловдивски написа:
RedeviL написа:
rhaegar написа:
RedeviL написа:Някой може ли да светне как стоят нещата с класирането в групите и жребия след това? Смисъл нали първите два отбора от всяка група продължават напред!? И как точно се определеят съперниците за елиминациите след това?


Има някаква схема http://en.wikipedia.org/wiki/Ice_hockey ... tournament

Аз ли не съм прочел както трябва или наистина само първите отбори от групите ще продължават директно, а останалите ще играят плейоф?


Не точно. Първите 4 в таблицата с общото класиране на 12-те отбори отиват на четвъртфиналите (1D-4D). А самото класиране се определя по тези показатели:

1. По-челно място в групата
2. По-голям брой точки - за победа в редовното дават 3 т., след продължения и дузпи - 2 т., за загуба в овъртайма и дузпи - 1 т.
3. По-добра голова разлика
4. По-голям брой вкарани голове
5. По-челно място в 2013 IIHF World Ranking. Там подреждането е както следва: 1. Швеция 2. Финландия, 3. Русия 4. Чехия 5. Канада 6. САЩ 7. Швейцария 8. Словакия 9. Норвегия 11. Латвия и т. н.

Най-общо казано, и най-добрия 2-ри отива директно на четвъртфиналите.

Аха ясно! Малко е сложничко, но вече схванах!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот ros » 15 фев 2014 18:58

Злато за Русия в скелетона и домакините излизат на трето място по медали
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот rhaegar » 15 фев 2014 18:59

Много сметки, много нещо, истината е, че само един от САЩ, Русия, Канада, Финландия и Швеция няма да е на 1/2 финал, освен ако не стане много сериозна изненада.

Не можах да гледам щафетата днес, що така са се пробили норвежките?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот ros » 15 фев 2014 19:24

Тренировката в ски скока е прекратена заради вятър
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот защо » 15 фев 2014 19:27

rhaegar написа:Много сметки, много нещо, истината е, че само един от САЩ, Русия, Канада, Финландия и Швеция няма да е на 1/2 финал, освен ако не стане много сериозна изненада.

Не можах да гледам щафетата днес, що така са се пробили норвежките?


Включи и чехите, де!
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 15 фев 2014 19:43

rhaegar написа:Много сметки, много нещо, истината е, че само един от САЩ, Русия, Канада, Финландия и Швеция няма да е на 1/2 финал, освен ако не стане много сериозна изненада.

Не можах да гледам щафетата днес, що така са се пробили норвежките?


Ами те общо взето на което място си се движиха, там и свършиха. Венг бяга най-добре тя ги държеше на 5 секунди от първото място на 1-ви пост, а Уренхолд Якобсен изгуби най-много време на 3-ти пост. Според някои, Марит Бьорген по някое време е спряла да си дава зор на 4-ия пост, след като стана ясно, че нямат шанс за медал.

Честно казано, най-постоянно си бягаха финландките, на които Килонен им беше само малко по-слаба на първи пост, и ако не беше феноменалната Шарлоте Кала, щяха да си вземат златото.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 8-ми

Мнениеот rhaegar » 15 фев 2014 19:47

Ботевъ Пловдивски написа:
rhaegar написа:Много сметки, много нещо, истината е, че само един от САЩ, Русия, Канада, Финландия и Швеция няма да е на 1/2 финал, освен ако не стане много сериозна изненада.

Не можах да гледам щафетата днес, що така са се пробили норвежките?


Ами те общо взето на което място си се движиха, там и свършиха. Венг бяга най-добре тя ги държеше на 5 секунди от първото място на 1-ви пост, а Уренхолд Якобсен изгуби най-много време на 3-ти пост. Според някои, Марит Бьорген по някое време е спряла да си дава зор на 4-ия пост, след като стана ясно, че нямат шанс за медал.

Честно казано, най-постоянно си бягаха финландките, на които Килонен им беше само малко по-слаба на първи пост, и ако не беше феноменалната Шарлоте Кала, щяха да си вземат златото.


E нищо. Ще си вземат отборния спринт, а Тереза ще ги смаже на 30 км и всичко точно.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта