Сочи 2014- ден 4-ти

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 4-ти

Мнениеот ros » 11 фев 2014 14:49

rhaegar написа:Ем тя нещо такова каза и аз чак се учудих.

Айде и Крюков замина 8-)

И Пепи шси оди май :lol:
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 4-ти

Мнениеот rhaegar » 11 фев 2014 14:51

Аз не го харесвам него, много е надут. А и тая година повече мрънка, отколкото да кара добре.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 4-ти

Мнениеот ros » 11 фев 2014 14:53

rhaegar написа:Аз не го харесвам него, много е надут. А и тая година повече мрънка, отколкото да кара добре.

Абсолютно съм съгласен... Нещо като Форкад в биатлона... Мойте хора подължават
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 4-ти

Мнениеот milen.hristov » 11 фев 2014 14:54

Captain Stottlemeyer написа:
mtaraduda написа:На тия помяри до кога ще им плащаме 4 години подготовки, за да може оня ден неква овца да се изтапанчи и да каже че била много доволна и се раздала на макс в скиатлона на 15км, а завърши на 6 минути от Бьорген. СРАМ.

Не е луд който изяжда зелника... ;) По-голям брой олимпийци означава повече чиновници в Спортното министерство и разните федерации по измислени спортове, представляващи интерес за шепа хора и техните роднини, спортове в които нашата страна не е имала, няма и едва ли някога ще има традиции и успехи. 8-)
Подобна е ситуацията при българското висше образование. В България има относително повече висши учебни заведения (51) предвид броя на населението (7,4 милиона), в сравнение например с ВУЗ (428) в една Германия (население 80,6 милиона). Затова и броят на свободните места понякога отговаря на броя на кандидат-студентите, някои от които влизат дори с тройки. Съответно и качеството на висшето образование непрекъснато пада, но на кого ли му пука за това?!...Тук (за разлика от спорта) студентите поне си плащат за гяволъка да имат диплома за висше... ;)

За пример ще дам федерацията по силно развития и традиционно успешен за България бейзбол, чието финансиране си е чиста проба пране на пари.
Колкото до университетите и висшето образование, само да добавя, че преди да се въведе приемането по оценки от матури в някои университети приемаха и с двойка на изпита

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 4-ти

Мнениеот ros » 11 фев 2014 14:58

Дарио се скъса да пада :lol: :lol:
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 4-ти

Мнениеот milen.hristov » 11 фев 2014 14:58

ss_killer написа:
ros написа:
ss_killer написа:колеги, бях участник във фарса във ванкувър и да ви кажа за спортист с желание за победа понесох сериозни психологически удари заради тва безумие. Пълно пилеене на средства са зимните олимпийски и параолимпийски игри. Не мога да кажа повече.

Поздравления за смелоста да кажеш, че си участвал и си се пробвал. Няма значение в кой спорт е. Хубаво е да обясниш на всички как се чувства човек, който е плют заради това, че просто иска да осъществи мечтата си ;) . Респект


честно не пожелавам на никой състезател да участва на такова кошмарно състезание та било то и от такъв ранг, всичко около него беше голяма постановка, но аз бях наивен и исках да се докажа, но като видях какви глупости се правят в подготовката и в самото състезание, не мерси повече

Има мои познат чиято съпруга ми разказваше какво унижение е трябвало да изпита съпруга и на параолимпиада да изпита преди години. Първо от българската федерация му били забранили да води личният си треньор, трябвало да бъде трениран само от националният треньор. При тренировките нямало кой да му подава тежестите и да му помага, и се налагало да разчита на останалите състезатели и екипът им.

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 4-ти

Мнениеот Federer91 » 11 фев 2014 14:59

Шведите изглеждаха доста впечатляващо. От норвежците мисля, че само Хатестад има шансове за медал.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 4-ти

Мнениеот rhaegar » 11 фев 2014 15:00

Жалко за Колония, но той си постигна своето вече. Нордхуг все пак се промъкна.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Сочи 2014- ден 4-ти

Мнениеот milen.hristov » 11 фев 2014 15:02

Българската състезателка в ски бягането Теодора Малчева завърши на 54-о място в квалификациите на спринта при жените на Олимпиадата в Сочи. Другата ни представителка Антония Григорова-Бургова остана на 60-а позиция.

По правилник само първите 30 участнички продължават на четвъртфиналите, които са по-късно днес.


Българският представител в спринта на ски бягането Андрей Гридин се нареди на 64-о място в квалификацията на дисциплината на Олимпиадата в Сочи. Той остана на 22.22 секунди от победителя. За четвъртфиналите се класират първите 30.
Последна промяна от milen.hristov на 11 фев 2014 17:06, променено общо 1 път.

Rodn1
Мнения: 3229
Регистриран на: 14 окт 2008 15:32

Re: Сочи 2014- ден 4-ти

Мнениеот Rodn1 » 11 фев 2014 15:16

Момчета, кога почва хокейният турнир(истинската олимпиада демек)?


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта