Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 08 фев 2014 15:59

viali69 написа:...Само баба Меркел е една видна скиорка, ама все се надявам, че тя ще се появи до края на олимпиадата в Сочи. :mrgreen:

"Не прави другиму това, което не искаш друг да направи на теб." (Конфуций) Не е особено умно да наричаш "баба" първата ръководителка на "локомотива на Европа", още повече, че сега Германия и Русия са добри приятели. Предполагам, че и на теб не ти е приятно, когато във форума наричат бивши и настоящи ръководители на Русия "дъртаци", "сифилистици", "пияндури", "олигарси", "сатрапи", "селяни", "ченгета от КГБ" (срещу всеки епитет мога да цитирам поне едно име) и т.н., и т.н... ;) Иначе госпожа Меркел наистина е запалена скиорка, но за съжаление се е контузила тежко при падане със ски преди около 1 месец в Швейцария, където е карала отпуска си заедно със своя съпруг. Да се надяваме, че тя ще се възстанови напълно и ще се появи в Сочи, за да приветства някои от очакваните триумфи на германските спортисти... :)
П.П. За протокола: Владимир Путин е по-възрастен от Ангела Меркел... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 08 фев 2014 16:10, променено общо 4 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот GOLEADOR » 08 фев 2014 16:01

CTAHKO написа:Уоу :lol: Дреме му на оная работа, че щял да бъде лъжец :lol: Ще си го премести от единия крачол, в другия :lol: Че и публично извинение търсим :lol:


Ако човека има поне малко мъжество ще ми се извини.Трудно е да признаеш грешката си,но това е мъжка постъпка.Иначе си остава путк@ и всеки ще го еб@ва за лъжите му!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 фев 2014 16:04

Не е особено ясно, какви бойкоти са го подгонили Путин.

Никой държавен ръководител не е задължен да присъства, където и да било, на каквото и да било спортно събитие.
Спортистите нали са там ?
Какъв бойкот ... :roll:
Последна промяна от THE G.A.M.E на 08 фев 2014 16:05, променено общо 1 път.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Торук Макто
Мнения: 57
Регистриран на: 30 яну 2014 01:59

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот Торук Макто » 08 фев 2014 16:30

Путин е добър политик. Жалко че в България няма такива.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот stefani » 08 фев 2014 16:42

CTAHKO написа:
stefani написа:
GOLEADOR написа:Оправи си заглавието.Нищо не е ясно.В крайна сметка кой бойкотира олимпиадата?
Кой?


Аз поне за сега :lol: Но ще следя класирането по медали :)

Ти и без да ни казваш, си ни ясна. Човека го е казал :"лелки, нямащи нищо общо със спорта" 8-) Ти бойкотираш и МЕНСА 8-)


Първо съм мъж и ако можеше да мислиш, щеше да се сетиш защо съм СтефанИ .Ако окича на врата ти 17-те медала които съм спечелил, ще паднеш на пода с задника нагоре :lol: Не ми харесват нито зимните спортове , нито това, че се харчат толкова много пари за тях при положение, че няма как да се представяме задоволително.

http://www.acmilan-bg.com/leon_news_full.php?id=23027
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот CTAHKO » 08 фев 2014 16:58

stefani написа:Първо съм мъж и ако можеше да мислиш, щеше да се сетиш защо съм СтефанИ .Ако окича на врата ти 17-те медала които съм спечелил, ще паднеш на пода с задника нагоре :lol: Не ми харесват нито зимните спортове , нито това, че се харчат толкова много пари за тях при положение, че няма как да се представяме задоволително.

Зная че си мъж, но ника ти е в женски род и се чувствам длъжен да изпълня желанието ти да се обръщат към теб в женски род 8-) Само дано не е нещо непоправимо. Я кажи в какъв спорт имаш медали :? Брех, да ти се ненадява човек :roll:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот Tobacco » 08 фев 2014 17:40

Стига сте полизитизирали тва готино нещо като Олимпиадата бе мърши :!:
[offtopic][center][wrapimg=]http://i.imgur.com/VZjqcZD.png[/wrapimg][/center][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DEOQhrUXgAI61xY.jpg:large[/wrapimg][/offtopic]

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот гражданин от село » 08 фев 2014 17:41

Captain Stottlemeyer написа:
viali69 написа:...Само баба Меркел е една видна скиорка, ама все се надявам, че тя ще се появи до края на олимпиадата в Сочи. :mrgreen:

"Не прави другиму това, което не искаш друг да направи на теб." (Конфуций) Не е особено умно да наричаш "баба" първата ръководителка на "локомотива на Европа", още повече, че сега Германия и Русия са добри приятели. Предполагам, че и на теб не ти е приятно, когато във форума наричат бивши и настоящи ръководители на Русия "дъртаци", "сифилистици", "пияндури", "олигарси", "сатрапи", "селяни", "ченгета от КГБ" (срещу всеки епитет мога да цитирам поне едно име) и т.н., и т.н... ;) Иначе госпожа Меркел наистина е запалена скиорка, но за съжаление се е контузила тежко при падане със ски преди около 1 месец в Швейцария, където е карала отпуска си заедно със своя съпруг. Да се надяваме, че тя ще се възстанови напълно и ще се появи в Сочи, за да приветства някои от очакваните триумфи на германските спортисти... :)
П.П. За протокола: Владимир Путин е по-възрастен от Ангела Меркел... 8-)

Още по-лошо е да взимаме пример от сегашният ни "най-голям брат" (всъщност в конкретният случай беше сестра),който й тегли едно fuck off. :)

riff
Мнения: 72
Регистриран на: 28 юли 2012 13:53
Контакти:

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот riff » 08 фев 2014 18:01

wannabe написа:Путин отчете, че винаги има желаещи да причинят вреда на Русия. Той припомни за бойкотирането на Летните олимпийски игри в Москва през 1980 г. от редица държави в знак на протест срещу съветската инвазия в Афганистан, допълва БТА.
Това само по себе си е скандално. Ти си агресор и си добър агресор, но има едни лоши хора, които искат да ти причинят вреда като ти казват че си агресор :geek:

едва ли е точен цитата.
но за Афганистан времето просто показа, че САЩ просто копираха СССР и пак неуспешно, така, че точно за Афганистан няма защо да се подиграваш, тъпо е.
жалко за хората там, няма спасение от уродливостта на талибаните, поне който успя да емигрира се спаси.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Стана ясно кой бойкотира олимпиадата!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 08 фев 2014 18:14

гражданин от село написа:
Captain Stottlemeyer написа:
viali69 написа:...Само баба Меркел е една видна скиорка, ама все се надявам, че тя ще се появи до края на олимпиадата в Сочи. :mrgreen:

"Не прави другиму това, което не искаш друг да направи на теб." (Конфуций) Не е особено умно да наричаш "баба" първата ръководителка на "локомотива на Европа", още повече, че сега Германия и Русия са добри приятели. Предполагам, че и на теб не ти е приятно, когато във форума наричат бивши и настоящи ръководители на Русия "дъртаци", "сифилистици", "пияндури", "олигарси", "сатрапи", "селяни", "ченгета от КГБ" (срещу всеки епитет мога да цитирам поне едно име) и т.н., и т.н... ;) Иначе госпожа Меркел наистина е запалена скиорка, но за съжаление се е контузила тежко при падане със ски преди около 1 месец в Швейцария, където е карала отпуска си заедно със своя съпруг. Да се надяваме, че тя ще се възстанови напълно и ще се появи в Сочи, за да приветства някои от очакваните триумфи на германските спортисти... :)
П.П. За протокола: Владимир Путин е по-възрастен от Ангела Меркел... 8-)

Още по-лошо е да взимаме пример от сегашният ни "най-голям брат" (всъщност в конкретният случай беше сестра),който й тегли едно fuck off. :)

Всъщност и двамата знаем, че става въпрос за "сестра" Виктория Нюланд - помощник държавен секретар, която е теглила една на целия ЕС (в т.ч. и на нас), но не е хубаво и да се подслушва, записва и разпространява частен разговор между дипломати, каквото са сторили наследниците на КГБ... ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта