СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот grasiani » 07 фев 2014 21:57

Тука някой пак се осраха ,стига сте се правили на големи политиканти и разбирачи ,гледайте си Олимпиадата и си разсъждавайте на ум,хич и не ме интересува 50 милиарда или 100 милиарда струва ,правя си кефа гледам и коментирам спорта ,друго не ме интересува 15 дни.Светът е Олимпиада,ако Обама ,Оланд ,Меркел не искат да се присъединят и не се приобщават към най-голямото спортно събитие в момента си е техен проблем и на техните спортисти.То това си е запазена марка за западняците да правят бойкоти,някой май не е разбрал че сме в 21 век и с такива прийоми не се решават политики.

Потребителски аватар
Bолен Сидеров
Мнения: 21
Регистриран на: 07 фев 2014 22:04

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот Bолен Сидеров » 07 фев 2014 22:07

Уникално представление! Русия за пореден път показа, че е най-великата! А на пещерните русофоби им остава единствено да се пукат от злоба и завист и да се гърчат в пристъпи на безсилие!

Потребителски аватар
Bолен Сидеров
Мнения: 21
Регистриран на: 07 фев 2014 22:04

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот Bолен Сидеров » 07 фев 2014 22:10

Някакви разбирачи пишат, че церемонията била провал. Но, като се замисли човек, прави са си. Къде-къде по-престижно от Чайковски и Стравински е да се вдъхновяваш от Богдана Карадочева или Еминем. :mrgreen:

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот South_Park » 07 фев 2014 22:17

Bолен Сидеров написа:Някакви разбирачи пишат, че церемонията била провал. Но, като се замисли човек, прави са си. Къде-къде по-престижно от Чайковски и Стравински е да се вдъхновяваш от Богдана Карадочева или Еминем. :mrgreen:

извинисебе , котура :!:
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
Bолен Сидеров
Мнения: 21
Регистриран на: 07 фев 2014 22:04

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот Bолен Сидеров » 07 фев 2014 22:22

С гербери и пещерни русофоби не може да се води нормален диалог.

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот South_Park » 07 фев 2014 22:23

Bолен Сидеров написа:С гербери и пещерни русофоби не може да се води нормален диалог.

Нормален диалог :shock: :shock: :shock: :shock:
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот RedeviL » 07 фев 2014 22:23

grasiani написа:Пуснал ли е някой от операторите канала БНТHD,че нещо никъде не съм чул или видял да се е пръкнал.

Да Виваком.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот ros » 07 фев 2014 22:32

Много искам всички тук да чуят отново или да прочетат някъде словото на Томас Бах - президент на МОК. И много се надявам да го разберат

Та тези които ги мързи посланието е: "Тъпи политици... ОСТАВЕТЕ СПОРТА НА СПОРТИСТИТЕ!!! Ако имате нещо за оправяне, за делене и за стъкмисване - съберете се и го решете. Спортистите са хора, които се борят за себе си и страната си, а не за вас"

Е... всушайте се и вие... ОЛИМПИАДАТА ТРЯБВА ДА Е ЧИСТА ОТ ПОЛИТИКА... така пише и в Олимпийската Харта, която днес гугъл цитира непълно

"Olympic Games are always about building bridges to bring people together. Olympic Games are never about erecting walls to keep people apart. Olympic Games are a sports festival embracing human diversity in great unity."

"Therefore I say to the political leaders of the world: Thank you for supporting your athletes - they are the best ambassadors of your country. Please respect their Olympic Message of good will, of tolerance, of excellence and of peace. Have the courage to address your disagreements in a peaceful, direct political dialogue and not on the backs of these athletes."
Последна промяна от ros на 08 фев 2014 00:42, променено общо 1 път.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 фев 2014 22:36

ros написа:Много искам всички тук да чуят отново или да прочетат някъде словото на Томас Бах - президент на МОК. И много се надявам да го разберат

Та тези които ги мързи посланието е: "Тъпи политици... ОСТАВЕТЕ СПОРТА НА СПОРТИСТИТЕ!!! Ако имате нещо за оправяне, за делене и за стъкмисване - съберете се и го решете. Спортистите са хора, които се борят за себе си и страната си, а не за вас"

Е... всушайте се и вие... ОЛИМПИАДАТА ТРЯБВА ДА Е ЧИСТА ОТ ПОЛИТИКА... така пише и в Олимпийската Харта, която днес гугъл цитира непълно

Е, да, ама Путин я политизира още при гласуването за Сочи. ;)

Когато самите домакините натякват, че Олимпиадата олицетворява "напредакът" на Русия, няма как вече да не е политизирана.

Роска, спортът отдавна се превърна в политическа война между отделните Страни, или системи.
Кофти, но факт. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Bолен Сидеров
Мнения: 21
Регистриран на: 07 фев 2014 22:04

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот Bолен Сидеров » 07 фев 2014 22:40

THE G.A.M.E написа:
ros написа:Много искам всички тук да чуят отново или да прочетат някъде словото на Томас Бах - президент на МОК. И много се надявам да го разберат

Та тези които ги мързи посланието е: "Тъпи политици... ОСТАВЕТЕ СПОРТА НА СПОРТИСТИТЕ!!! Ако имате нещо за оправяне, за делене и за стъкмисване - съберете се и го решете. Спортистите са хора, които се борят за себе си и страната си, а не за вас"

Е... всушайте се и вие... ОЛИМПИАДАТА ТРЯБВА ДА Е ЧИСТА ОТ ПОЛИТИКА... така пише и в Олимпийската Харта, която днес гугъл цитира непълно

Е, да, ама Путин я политизира още при гласуването за Сочи. ;)

Когато самите домакините натякват, че Олимпиадата олицетворява "напредакът" на Русия, няма как вече да не е политизирана.

Роска, спортът отдавна се превърна в политическа война между отделните Страни, или системи.
Кофти, но факт. ;)


Опа, забелязвам поредния обитател на русофобската пещера. Олимпиадата бе политизирана от Запада с единствената цел да удари по православна Русия, но номерът на хомо-масонската сбирщина на Обама, Камерън и Оланд претърпя грандиозен провал.


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта