Тонгоанец по-бърз от Станислав Беньов на шейни

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Тонгоанец по-бърз от Станислав Беньов на шейни

Мнениеот haha » 07 фев 2014 01:30

Няма нищо изненадващо в това. Нашите са пълна трагедия, очакват ни още много забавни моменти с тях на Олимпиадата.
Такива герои като Беньов заслужават само подигравки. Аз на мястото на тия изобщо не бих отишъл там, какъв е смисълът някакви полу- инвалиди да ходят и да се излагат? По- добре да ги пратят на Параолимпиада, там нашите зимни герои може и да се докопат... до топ 10. Ама то до това води безумното разпределение на квотите...
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Тонгоанец по-бърз от Станислав Беньов на шейни

Мнениеот stefani » 07 фев 2014 01:42

Конгоанец по-бърз нямаше ли :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тонгоанец по-бърз от Станислав Беньов на шейни

Мнениеот boabbb » 07 фев 2014 08:38

Captain Stottlemeyer написа:Всички наши "олимпийци" (без Сани Жекова) са абсолютни туристи на държавна сметка, които ще наблюдават олимпийските състезания отблизо. Дано някой от тях не се пребие на пистата (визирам най-вече спускачите, чиято основна цел в състезанието е да финишират живи и здрави)... 8-)
За протокола: Кралство Тонга е малка островна държавица в Тихия океан (748 кв. км площ) с население около 115 000 души (по-малко от Стара Загора). ;)


Абсолютно :!: Ако аз участвам на турнира по жмичка и се включа в делегацията, ще се слея абсолютно с обстановката :mrgreen: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Тонгоанец по-бърз от Станислав Беньов на шейни

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 07 фев 2014 16:24

mertezaker написа:
т Captain Stottlemeyer на 07 Фев 2014 01:03
Всички наши "олимпийци" (без Сани Жекова) са абсолютни туристи на държавна сметка, които ще наблюдават олимпийските състезания отблизо. Дано някой от тях не се пребие на пистата (визирам най-вече спускачите, чиято основна цел в състезанието е да финишират живи и здрави)... 8-)
За протокола: Кралство Тонга е малка островна държавица в Тихия океан (748 кв. км площ) с население около 115 000 души (по-малко от Стара Загора). ;)


Капитане, много добре знаеш състоянието на спорта ни, за да изразяваш подобно мнение ;) Ти участвал ли си на Олимпиада?

Участвал съм в ученически олимпиади по различни предмети - бях много силен ученик. А ти?... ;) Ти опита ли се да вденеш нещо от това, което съм написал, или реагира първосигнално, само защото мнението е на левскар?... ;) Запознат съм общо взето със състоянието на българския спорт, както и със състоянието на държавата като цяло. Знам, например, че миналата година болните в Разградската болница гладуваха, дълговете й надхвърляха 3,5 милиона лева и не достигаха специалисти. Това разбира се не попречи на един местен олигарх да си направи футболно отборче за чудо и приказ с 15 скъпо платени чужденци и петима българи. Подобна е ситуацията със ЗОИ. Вместо Министерството за младежта и спорта да дава пари за глупости, тези пари могат да отидат за нещо по-полезно - една детска спортна площадка, например... 8-)
П.П. И все пак, населението на Тонга е по-малко от това на града под Аязмото... :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Тонгоанец по-бърз от нашия на шейни!

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 08 фев 2014 18:58

Red_Pride написа:Бруно Банани ли :lol: Нямаше ли такъв дизайнер :?

То това не му е името, май е с този псевдоним именно по идея на спонсор.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Тонгоанец по-бърз от Станислав Беньов на шейни

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 08 фев 2014 19:01

Alex написа:Срамна работа! Ето, аз днеска ставам излизам и отивам на улея за шейни да се поспускам малко, после звъня следобяд на един приятел от друг град да се видим по-късно през седмицата и той ми вика, "не мога" - вчера се спусках със шейна тука в парка и се контузих", щото нали спускането със шейни си е един евтин и масов спорт в България и всички сме много напред с материала :roll: :roll: :roll:

Интересно ми е колко от вас тоя месец се наредиха сред първите 100 в света на хобито си (защото спускането със шейни е хоби, както и 90% от спортовете в България)??? Или по стара българска традиция, всички стоим, не правим нищо и се скъсваме от смях на хората, които правят нещо, щото се излагат и не го правят като хората... Момчето си се състезава, кеф си му е и толкова... А това, че африканците са с по-добра екипировка от наште... ми вие го коментирайте : )

Абе и ти си прав ... пък и кога сме претендирали за величие в това спускане с шейни, че да правим трагедия че някакъв пич от Океания с яки спонсори е бил малко по-бърз от нашия? Е на ски спортовете да речем по има логика да искаме прилично представяне..
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Тонгоанец по-бърз от Станислав Беньов на шейни

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 08 фев 2014 19:06

haha написа:Такива герои като Беньов заслужават само подигравки.

Що бе, имал е идеалните условия да тренира ли да речем ли? Представям си на какви условия е тренирал, сигурно са му дали парче найлон да се спуска с него на полянките в Младост2..

haha написа:Аз на мястото на тия изобщо не бих отишъл там, какъв е смисълът някакви полу- инвалиди да ходят и да се излагат?


Лесно е да ги храним, ама често и спортистите ни нямат възможност да се подготвят като хората.. не винаги, но често е така. Всяка монета има 2 страни...
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Тонгоанец по-бърз от Станислав Беньов на шейни

Мнениеот haha » 08 фев 2014 19:18

Е, това няма спор, на държавата не и пука за спорта. Просто не виждам какъв е смисъла да отидеш и да завършиш примерно 50-и, какво ще спечелиш от това...
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Тонгоанец по-бърз от нашия на шейни!

Мнениеот ehh » 09 фев 2014 01:09

Red_Pride написа:Бруно Банани ли :lol: Нямаше ли такъв дизайнер :?

Не. Бъркаш го с Джино Лимони
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Венелин
Мнения: 304
Регистриран на: 06 яну 2009 14:06
Контакти:

Re: Тонгоанец по-бърз от Станислав Беньов на шейни

Мнениеот Венелин » 14 фев 2014 20:33

boabbb написа:
Captain Stottlemeyer написа:Всички наши "олимпийци" (без Сани Жекова) са абсолютни туристи на държавна сметка, които ще наблюдават олимпийските състезания отблизо. Дано някой от тях не се пребие на пистата (визирам най-вече спускачите, чиято основна цел в състезанието е да финишират живи и здрави)... 8-)
За протокола: Кралство Тонга е малка островна държавица в Тихия океан (748 кв. км площ) с население около 115 000 души (по-малко от Стара Загора). ;)


Абсолютно :!: Ако аз участвам на турнира по жмичка и се включа в делегацията, ще се слея абсолютно с обстановката :mrgreen: :lol:


Още от Лондон предлагам олимпийския туризъм с държавни пари да бъде прекратен. :idea:
Състезатели, които не са постигнали призови класирания на световни първенства или състезания за световни купи в съответната дисциплина да не участват на олимпиада! (независимо дали са спечелили квоти)


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта