Тонгоанец по-бърз от Станислав Беньов на шейни

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Тонгоанец по-бърз от нашия на шейни!

Мнениеот защо » 15 фев 2014 14:26

TodorT написа:То не е смешно, а е трагично. Преди месец дадоха четири наши момчета, които искат да отидат на състезание по бобслей. Те нямат шейна, а бутат една количка на пътека в зала :o Търсеха спонсори и искаха да наемат евентуално боб за състезание. Какви постижения от спортистите ни бе ? Та те не са се спускали по улеи за шейни/боб. Това момче като нищо е бутало лагерница в залата и сега се качва за пръв път на шейна! Не е смешно, трагично е, трагично е ! :|

Преди 30-тина години, когато бях дете, един от националите ни в бобслея буташе жигулата си, за да тренира и хващаше някой от нас, дечурлигата, да седи вътре и да държи волана. Макар че не съм сигурен, може би това му е било нещо като допълнителна тренировка, а да са си имали и некакви подобни колички за истинските. Мисълта ми е, че даже и по комунистическо време, когато имаше много повече пари за спорт, в тия дисциплини нямаше нормална подготовка. А за толкова безсмислен труд, момчето определено заслужаваше поне да иде няколко пъти на държавна издръжка на разни екзотични места.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта