Знаменосци по време на откриването на олимпиадата в Сочи

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Знаменосци по време на откриването на олимпиадата в Сочи

Мнениеот ros » 28 яну 2014 16:55

България е една от страните, които все още не са обявили официално кой ще носи националното знаме по време на церемонията по откриването на Зимните олимпийски игри в Сочи. От БОК обявиха, че обмислят вариантите с Красимир Анев и Владимир Зогравски, но те имат състезания на следващия ден. Коментира се и името на Екатерина Дафовска, която ще е олимпийско аташе.
Много от знаменосците вече са известни. Симон Аман ще предвожда Швейцария, Бени Райх ще вее австрийския флаг, Ивица Костелич - хърватския, Армин Цьогелер - италианския, Тина Вайратер - на Лихтенщайн, Хавиер Фернандес на Испания,

Та кой според вас заслужава да бъде номиниран за честта да носи българския флаг по време на откриването на олимпиадата в Сочи?
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: Знаменосци по време на откриването на олимпиадата в Сочи

Мнениеот viali69 » 28 яну 2014 17:05

Според мен олимпийската шампионка Катя Дафовска е добър вариант. Популярна личност в зимните спортове. Добра емблема за България !
[center]Изображение[/center][center]Изображение...Изображение...Изображение[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43839
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Знаменосци по време на откриването на олимпиадата в Сочи

Мнениеот rhaegar » 28 яну 2014 17:09

Трябва да е някой от действащите спортисти. Зографски е твърде млад още, Краси Анев или Сани Жекова, един от двамата.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Знаменосци по време на откриването на олимпиадата в Сочи

Мнениеот AnalBreaker » 28 яну 2014 17:22

Анев !
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Знаменосци по време на откриването на олимпиадата в Сочи

Мнениеот MoNteSo » 28 яну 2014 17:25

На предишната олимпиада мисля, че знаменосец бе Саня Жекова. Не виждам защо да не бъде отново тя знаменосец при положение, че единствения наш спортист, от който може да очакваме медал.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Знаменосци по време на откриването на олимпиадата в Сочи

Мнениеот ros » 28 яну 2014 17:30

Сани Жекова е отказала :(
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Знаменосци по време на откриването на олимпиадата в Сочи

Мнениеот MCMXIII » 28 яну 2014 17:33

rhaegar написа:Трябва да е някой от действащите спортисти. Зографски е твърде млад още, Краси Анев или Сани Жекова, един от двамата.

Съгласен!
Аз все пак съм за Сани.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43839
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Знаменосци по време на откриването на олимпиадата в Сочи

Мнениеот rhaegar » 28 яну 2014 17:37

ros написа:Сани Жекова е отказала :(


Да го дадат на Анев тогава. Аз не си спомням на някоя държава знамето да се е носило от друг, освен спортист. Може би там на Тонга, Кирибати и подобни, дето ходят по трима души на Олимпиада, ама не е нужно и ние да стигаме до там.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

ivo7070
Мнения: 10
Регистриран на: 28 яну 2014 17:44
Контакти:

Re: Знаменосци по време на откриването на олимпиадата в Сочи

Мнениеот ivo7070 » 28 яну 2014 17:58

Може да е Боко, като виден спортист или Серго, като виден анти–спортист, Доган, като най– голям тарикат, а най–добре Волен, да вземе да се сбие с някой! Е тогава цирка ще е пълен! Поне всички ще ни запомнат!!! Ако трябва да отговоря сериозно, за мен трябва или да е Сани Жекова, като най–успешната, действаща българска спортистка в зимните спортове или Катето Дафовска, като единствената ни олимпийска шампионка от зимнна олимпиада! По– добре Дафовска.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Знаменосци по време на откриването на олимпиадата в Сочи

Мнениеот modor » 28 яну 2014 18:25

Росен!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта