Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

exiter
Мнения: 453
Регистриран на: 20 юли 2011 20:42
Контакти:

Re: Колко златни медала ще спечели Русия ?

Мнениеот exiter » 08 фев 2014 21:47

WeReWoLf написа:
exiter написа:Имам чувството , че за да не се посерат домакините ,МОК ще им уреди златните медали във всичките дисциплини от фигурното пързаляне . 8-)



За какво да им ги уреждат, като те и без това нямат конкуренция?

Ти гледа ли как Плюшченко се мъчеше на леда , фигурното пързаляне е много красив и прекрасен спорт ,но на тази смешна олимпиада победителите във фигурното пързаляне са вече известни .
Млада жена отива да се изповяда в църква: - Отче, съгреших. Купих си цигари от "Lafka".И отсреща се чува:
- Чадо, кажи 10 пъти "Оставка".

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Колко златни медала ще спечели Русия ?

Мнениеот sin4ec » 08 фев 2014 21:49

exiter написа:
Безкомпромисен написа:Николко! Руснаците по природа са мързеливи и са пияни до козирката с водка!Колкото и комунистическия престъпник Путин да се опитва чрез съдиите да им урежда медали!

+1

Наистина? Странно... Как така тогава работливите и трезви германци бяха гонени от Москва до Берлин и завряни в кучи гъз? Защо никой трезв и трудолюбив народ не дойде да изгони османлиите оттук, а само тия жалки водкаджии дойдоха? А като нямаше за тях план Маршал, кой им възстанови изцяло разрушената от войната страна? Вие ли, посерковци нещастни?
Вие ли сте работливи и трезвеници, измет комплексирана?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Атеист
Мнения: 657
Регистриран на: 11 юли 2013 18:02
Местоположение: Discount Inn
Контакти:

Re: Колко златни медала ще спечели Русия ?

Мнениеот Атеист » 08 фев 2014 22:01

sin4ec написа:Наистина? Странно... Как така тогава работливите и трезви германци бяха гонени от Москва до Берлин и завряни в кучи гъз? Защо никой трезв и трудолюбив народ не дойде да изгони османлиите оттук, а само тия жалки водкаджии дойдоха? А като нямаше за тях план Маршал, кой им възстанови изцяло разрушената от войната страна? Вие ли, п******вци нещастни?
Вие ли сте работливи и трезвеници, измет комплексирана?


Аз лично съм благодарен на нашите опълченци, на нашите сънародници загинали в Априлското въстание, на нашите велики революционери и герои! Но не бива да се заблуждаваме по отношение на руската окупаторска политика на Балканите. Тя е несъвместима с нашите интереси, а и се осъществява именно чрез щиковете на руската войска. Днес голяма част от българите не разбират, че вместо митично "освобождение", се осъществява Руска окупация, която е предотвратена именно от Германия и Австро-Унгария, а това е така, защото българската история е кривена и фалшифицирана не веднъж!

Потребителски аватар
Безкомпромисен
Мнения: 1866
Регистриран на: 25 апр 2013 15:28
Контакти:

Re: Колко златни медала ще спечели Русия ?

Мнениеот Безкомпромисен » 08 фев 2014 22:04

Атеист написа:
sin4ec написа:Наистина? Странно... Как така тогава работливите и трезви германци бяха гонени от Москва до Берлин и завряни в кучи гъз? Защо никой трезв и трудолюбив народ не дойде да изгони османлиите оттук, а само тия жалки водкаджии дойдоха? А като нямаше за тях план Маршал, кой им възстанови изцяло разрушената от войната страна? Вие ли, п******вци нещастни?
Вие ли сте работливи и трезвеници, измет комплексирана?


Аз лично съм благодарен на нашите опълченци, на нашите сънародници загинали в Априлското въстание, на нашите велики революционери и герои! Но не бива да се заблуждаваме по отношение на руската окупаторска политика на Балканите. Тя е несъвместима с нашите интереси, а и се осъществява именно чрез щиковете на руската войска. Днес голяма част от българите не разбират, че вместо митично "освобождение", се осъществява Руска окупация, която е предотвратена именно от Германия и Австро-Унгария, а това е така, защото българската история е кривена и фалшифицирана не веднъж!

Това е безспорен факт! За 70 години комунистическите престъпници до такава степен фалшифицираха историята, че накараха българския народ да бъде зомбиран с комунизъм-болшевизъм!България от червенотухлена Москва не е видяла нищо добро!
Здравейте роби на комунизма!
русофилство=комунизъм=българофобия
http://bezkompromisno-georgijekov.blogspot.com - тук ще намерите истината за комунистическите престъпления срещу българския народ и българската държава!


Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Колко златни медала ще спечели Русия ?

Мнениеот sin4ec » 08 фев 2014 22:12

Атеист написа:
sin4ec написа:
Аз лично съм благодарен на нашите опълченци, на нашите сънародници загинали в Априлското въстание, на нашите велики революционери и герои! Но не бива да се заблуждаваме по отношение на руската окупаторска политика на Балканите. Тя е несъвместима с нашите интереси, а и се осъществява именно чрез щиковете на руската войска. Днес голяма част от българите не разбират, че вместо митично "освобождение", се осъществява Руска окупация, която е предотвратена именно от Германия и Австро-Унгария, а това е така, защото българската история е кривена и фалшифицирана не веднъж!

Нашите опълченци кой ги обучи и въоръжи, че не се сещам? За Априлското въстание, което е смешно от военна гледна точка- би ли ни припомнил какво каза Бенковски, гледайки горящата Тракия? Без щиковете им къде щеше да е България?
Нямаше да я има. Ма кво го боли аболициониста това? Run, niga, go, niga, go, go go!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот doktora25 » 08 фев 2014 22:14

Аз имам един въпрос, тук му е мястото и се надявам на сериозни отговори (моля г-н Жеков, а и други, които биха казали същото като него да не взимат отношение).
Понеже следя редовно алпийските ски много се чудя защо Русия (поне в последните години) няма никакви успехи в него? Какви са причините, не инвестира ли достатъчно (ако да - странно защо е така) или нещо друго липсва? За сравнение малки и съизмерими с нас държави като Словения и Хърватия имат световни шампиони там, докато Кедъра каза преди няколко дни, че 15-тото място което зае Александър Хорошилов в състезанието било най-предното му класиране досега в кариерата (а той е най-добрият руснак-алпиец).
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

exiter
Мнения: 453
Регистриран на: 20 юли 2011 20:42
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот exiter » 08 фев 2014 22:17

За сетен път се убеждавам , че сайтът ГОНГ.БГзатъва все повече и повече .След като пренасочиха и тази тема . :)
Млада жена отива да се изповяда в църква: - Отче, съгреших. Купих си цигари от "Lafka".И отсреща се чува:
- Чадо, кажи 10 пъти "Оставка".

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот MCMXIII » 08 фев 2014 22:54

doktora25 написа:Аз имам един въпрос, тук му е мястото и се надявам на сериозни отговори (моля г-н Жеков, а и други, които биха казали същото като него да не взимат отношение).
Понеже следя редовно алпийските ски много се чудя защо Русия (поне в последните години) няма никакви успехи в него? Какви са причините, не инвестира ли достатъчно (ако да - странно защо е така) или нещо друго липсва? За сравнение малки и съизмерими с нас държави като Словения и Хърватия имат световни шампиони там, докато Кедъра каза преди няколко дни, че 15-тото място което зае Александър Хорошилов в състезанието било най-предното му класиране досега в кариерата (а той е най-добрият руснак-алпиец).

Допускам, че руснаците не наливат пари в тези дисциплини. Не зная защо. Планини си имат, въпреки че правят Зимна олимпиада в морски курорт.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Колко златни медала ще спечели Русия ?

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 фев 2014 23:50

Tobacco написа:
THE G.A.M.E написа: :lol: :lol: :mrgreen:

Кво смешно видя в тва домакина на една Олимпиада да спечели най-много медали?

Точно в зимните спортове руснаците няма как да доминират.
Можеби един ден... Но този ден е далеч. ;)

Победител по-медали ще е някой измежду Норвегия, САЩ, Австрия или Швейцария.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта