На къде върви Българският спорт?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
mancho utd
Мнения: 49
Регистриран на: 05 авг 2008 16:12
Контакти:

На къде върви Българският спорт?

Мнениеот mancho utd » 15 авг 2008 10:21

Искам само да попитам на къде върви БГ спорта. Знаете всички фен съм на Локо София, ама това в случая няма никакво значение. Питам се до кога ще ни бият кифладжийски отбори, които никога не са чувани по Европейските терени.

Пример:

Кои са тия БАТЕ?
Кои са тези БОРАЦ?
Ще имаме ли нормален медал от ОЛИМПИАДА?
Кога ще си оправим стадионите?

Не ми е ясно кога ще се случи нещо нормално в БГ Спорта.

redchampions
Мнения: 224
Регистриран на: 13 май 2008 09:29
Контакти:

Re: На къде върви Българският спорт?

Мнениеот redchampions » 15 авг 2008 11:06

Докато спрем да купуваме куци чужденци, а парите ги даваме за развитие на ДЮШ. Това за футбола, де, за "другия" спорт само пари са нужни.

Потребителски аватар
Masaba
Мнения: 4116
Регистриран на: 03 авг 2008 22:23
Местоположение: In front of you
Контакти:

Re: На къде върви Българският спорт?

Мнениеот Masaba » 15 авг 2008 11:31

В нашата държава повечето хора гледат как да вържат двата края,изобщо не им е до спорт.Освен в София,другаде никъде няма шанс за развитие на ДЮШ.Другиде градове са потънали в тиня,няма една тоалетна или съблекалня,а ние искаме зали и стадиони.Не може цялата държава да върви надолу,а спорта нагоре.Просто няма как

Потребителски аватар
user
Мнения: 60
Регистриран на: 06 авг 2008 09:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: На къде върви Българският спорт?

Мнениеот user » 15 авг 2008 11:51

Masaba написа:В нашата държава повечето хора гледат как да вържат двата края,изобщо не им е до спорт.Освен в София,другаде никъде няма шанс за развитие на ДЮШ.Другиде градове са потънали в тиня,няма една тоалетна или съблекалня,а ние искаме зали и стадиони.Не може цялата държава да върви надолу,а спорта нагоре.Просто няма как


Бате,ако мислиш,че в "Сф-ята на спорта" нещо е по-добре - АДСКИ СИ ЗАБЛУДЕН! :!: :( Давам ти пример - Предполагам си запознат с историята на една бих казал много добра/дори и повече от добра/ школа, а именно СЕПТЕМВРИ в момента няма нито отбор, нито школа, нито стадион...всъщност стадион има, лично се опитвам да спортувам там...т.е. ако онази поляна, около и на която тичам всеки ден е спортно съоражение, то значи аз съм готов за Евро`12...но тъжно ми е, не за мен, който дава стотици левове да ходи до порита посреднощ в накой порутена софийска зала...тъжно ми е, че там, на "стадиона" все още има деца, които искат да спортуват, но нито има къде, нито с кого! Тази тема пак ще се изроди в социално-икономеческо-политечска...затова погледни следния линк и може ще разбереш защо всичко "потъва", не само спорта... :!: :(

Eто и линка,последното мое мение: gong/viewtopic.php?f=36&t=2206&st=0&sk=t&sd=a&start=10

П.С. Вярно в София има няколко отбора като Славия, Левски, и донякъде ЦСКА..., които потдържат някакви школи, но там водещ е икономическия фактор! :!: :(
ОБИЧАМ РОДИНАТА,МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА!!!

mentalcase
Мнения: 6
Регистриран на: 07 авг 2008 18:09
Контакти:

Re: На къде върви Българският спорт?

Мнениеот mentalcase » 15 авг 2008 12:48

триабва да се задължът общините да плащат поне част от таксите за спортни прояви. Община Самоков например отпусна на единственият селски отбор - Гранит Широки дол баснословната сума от 445лв за 2008 г-докато разходите за 1 мач надхвърлят 200 лв!!!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта