Осветление за стадион Локомотив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Осветление за стадион Локомотив

Мнениеот Pride » 18 дек 2020 23:30

Май пак ще сме единствени и неповторими. Говори се че от клуба ще теглят кредит за да поставят осветление на стадион Локомотив в София. Само как звучи частен клуб ще сложи осветление за няколко стотин хиляди лева на държавния стадион Локомотив!!! А за стадионите в Русе, Варна, Горна, Кърждали, Разград, Пазарджик, Враца, Монтана и т.н. бяха отпуснати държавни милиони ...

Вярно, че е пандемия, но как тогава в Пловдив се изсипват май над 50 000 000 лв. за стадиони ???
ГЕРБ е ясно че са пътници, но ако има читав кандидат и в Надежда ще загубят кметското място с тази политика.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

favaca8888
Мнения: 4126
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Осветление за стадион Локомотив

Мнениеот favaca8888 » 21 дек 2020 20:45

Ами време е пак и ние феновете да съберем някой лев :?
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Осветление за стадион Локомотив

Мнениеот miro_rz » 07 яну 2021 21:36

Домусчето се бръкна и извади 1.1 за това в Разград!!
Изображение

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Осветление за стадион Локомотив

Мнениеот парци » 11 яну 2021 09:33

favaca8888 написа:Ами време е пак и ние феновете да съберем някой лев :?

Не. Време е община/държава да си влязат в задълженията и да се заемат с реновацията на стадиона, който неглижират от десетилетия.

Което няма да стане, защото неглижират абсолютно всичко що е инфраструктура (освен разрешения за ново строителство) и този стадион даже не е на кавала, за да е последна дупка там.

Аз не знам кой нормално мислещ би гласувал отново за ГЕРБ.
Изображение

favaca8888
Мнения: 4126
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Осветление за стадион Локомотив

Мнениеот favaca8888 » 14 яну 2021 10:25

парци написа:
favaca8888 написа:Ами време е пак и ние феновете да съберем някой лев :?

Не. Време е община/държава да си влязат в задълженията и да се заемат с реновацията на стадиона, който неглижират от десетилетия.

Което няма да стане, защото неглижират абсолютно всичко що е инфраструктура (освен разрешения за ново строителство) и този стадион даже не е на кавала, за да е последна дупка там.

Аз не знам кой нормално мислещ би гласувал отново за ГЕРБ.


Е ако чакаме държавата, "ще пуснем брада".250 000 евро е сумата.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

favaca8888
Мнения: 4126
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Осветление за стадион Локомотив

Мнениеот favaca8888 » 03 фев 2021 11:37

Слънце щяло да огрее най-накрая и кучия гъз.....
След като преди повече от 15 години Лъжеца върна построеното осветление ( пилоните ) за скраб и до ден днешен не му е поискана никаква отговорност, сега щели да ни построят осветление за 250 000 евро.Два пилона от страната на сектор А и четрири върху козирката на сектор В.
За осветлението ако стане,много хубаво.Но какво правим със сектор В ? Няма ли феновете на Локомотив да се завърнем у дома ?
В нашия дом - сектор В ! Борбата трябва да продължи и с отварянето на тази трибуна,която незнайно защо е затворена от 2009-та година насам.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Осветление за стадион Локомотив

Мнениеот Pride » 06 фев 2021 08:37

Пилоните ги върна Аврионов, а не Кайчо, на бившия ОСК президент Свети Петър ще да му е поискал сметка за всичко добро и лошо сторено през годините живот.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта