Match Preview: Лудогорец II - Локомотив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Match Preview: Лудогорец II - Локомотив

Мнениеот favaca8888 » 19 фев 2020 13:16

Zhu_dai_through написа:Не се изразих правилно може би и не ме разбра.Ще пробвам така - къде тези 20 човека ще успеят да заложат тези 500 евро?Букмейкър/и ?


Колега,залозите могат да се правят он-лайн във всякакви сайтове извън страната.В Бг единствено ефбет дава възможност за залози във Втора лига.Показателно е и че когато играем, нашето ръководство е извън страната ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Match Preview: Лудогорец II - Локомотив

Мнениеот loko29 » 19 фев 2020 21:03

Василев ако вкара Локо сф в "А" група му позволявам да залага където си иска.Само че шансовете кръг след кръг намаляват.А юдата тонев ще дарява на Левски забрави кога харчи парите на Гигов.На когото един ден ще издигаме паметник.Знам какви ще са следващите коментари.Но такива са ФАКТИТЕ.....
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Zhu_dai_through
Мнения: 18
Регистриран на: 26 май 2018 00:19
Контакти:

Re: Match Preview: Лудогорец II - Локомотив

Мнениеот Zhu_dai_through » 20 фев 2020 12:01

favaca8888 написа:
Zhu_dai_through написа:Не се изразих правилно може би и не ме разбра.Ще пробвам така - къде тези 20 човека ще успеят да заложат тези 500 евро?Букмейкър/и ?


Колега,залозите могат да се правят он-лайн във всякакви сайтове извън страната.В Бг единствено ефбет дава възможност за залози във Втора лига.Показателно е и че когато играем, нашето ръководство е извън страната ;)



Точно така, имаме напредък. А сега ми кажи според теб тия чуждестранни букмейкъри колко пари ще ти дадат да заложиш на мач от 2ра лига на България ? Пак казвам СПОРЕД ТЕБ !

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Match Preview: Лудогорец II - Локомотив

Мнениеот favaca8888 » 20 фев 2020 15:43

Zhu_dai_through написа:
favaca8888 написа:
Zhu_dai_through написа:Не се изразих правилно може би и не ме разбра.Ще пробвам така - къде тези 20 човека ще успеят да заложат тези 500 евро?Букмейкър/и ?


Колега,залозите могат да се правят он-лайн във всякакви сайтове извън страната.В Бг единствено ефбет дава възможност за залози във Втора лига.Показателно е и че когато играем, нашето ръководство е извън страната ;)



Точно така, имаме напредък. А сега ми кажи според теб тия чуждестранни букмейкъри колко пари ще ти дадат да заложиш на мач от 2ра лига на България ? Пак казвам СПОРЕД ТЕБ !


Можеше просто да го кажеш,а не да ми заобикаляш за Люлин през Младост :lol:
Точно толкова колкото съм написал/ 500 евро=1 000 лв
навремето имаше един сайт бетсейф ,който го закриха.Там лимита беше 5 бона.На мач.От Втора лига. :lol:
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Match Preview: Лудогорец II - Локомотив

Мнениеот hd29 » 20 фев 2020 18:34

loko29 написа:Василев ако вкара Локо сф в "А" група му позволявам да залага където си иска.Само че шансовете кръг след кръг намаляват.А юдата тонев ще дарява на Левски забрави кога харчи парите на Гигов.На когото един ден ще издигаме паметник.Знам какви ще са следващите коментари.Но такива са ФАКТИТЕ.....

В този си вид нямаме място там.Ние една Монтана и Струмска слава не можем да бием, в А гр ще ходим :lol: Защо, да ставаме за смях ли.Относно паметника на Гигов.За 20 г. при него имаме една купа и 3-4 участия в Европа.Имахме добри моменти ,но и много лоши.Не забравяй обаче ,че при други ръководители сме били и шампиони,вземали сме и купи и по добре сме се представяли в Европа,защо тях ги забравяш,а само за Гигов натякваш.Ако той милееше за отбора щеше да намери начин и след него отбора да съществува.Какво направи обаче всички знаем.

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Match Preview: Лудогорец II - Локомотив

Мнениеот favaca8888 » 20 фев 2020 23:18

Лъжеца няма какво да го коментираме.
Най-лошото е че агитката и публиката е настроена до краен предел срещу ръководството.А те всички са локомотивци.
И Бойчо и Иван, и Ради.Съдба кво да правиш...
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Match Preview: Лудогорец II - Локомотив

Мнениеот loko29 » 21 фев 2020 11:41

До 1989 година парите за спорта ги даваше държавата, така че по това време не беше от голямо значение кой е председатер на ДФС.В момента мога да изброя целия шампионски състав от 1978 година но не помня председателя.След промените през 1989 година вече главната роля станаха президентите дава пари има отбор не дава няма отбор.Та мисълта ми е ,че лични пари за Локомотив сф на 90% през последните 30 години са давали само Гигов и Василев.Добри лоши това е.Единия си замина в Б група сме .Ако си тръгне и другия ставаме Академик №2.Разбирайте го както искате.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Match Preview: Лудогорец II - Локомотив

Мнениеот hd29 » 21 фев 2020 20:27

Той е давал лични пари,спор няма.Не виждам обаче с какво е заслужил паметник.Ако е само за това ,то нашите стадиони трябва да са осеяни с паметници на президенти.

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Match Preview: Лудогорец II - Локомотив

Мнениеот favaca8888 » 22 фев 2020 11:16

loko29 написа:До 1989 година парите за спорта ги даваше държавата, така че по това време не беше от голямо значение кой е председатер на ДФС.В момента мога да изброя целия шампионски състав от 1978 година но не помня председателя.След промените през 1989 година вече главната роля станаха президентите дава пари има отбор не дава няма отбор.Та мисълта ми е ,че лични пари за Локомотив сф на 90% през последните 30 години са давали само Гигов и Василев.Добри лоши това е.Единия си замина в Б група сме .Ако си тръгне и другия ставаме Академик №2.Разбирайте го както искате.


Не беше ли Събков ?
И в допълнение нима сега държавата не спасява Лесека със всякакви схеми и разсрочвания и гимнастики ???
И още нещо.95% от клубовете във Втора лига получават пари от общината.....
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Match Preview: Лудогорец II - Локомотив

Мнениеот loko29 » 23 фев 2020 19:00

Абсалютно е вярно спасява даже и пловдивсите отбори ама за нас няма ни държава ни община ни нищо.Поне едно осветление да бяха направили на държавния стадион но те правят стадиони по села и паланки където няма и крави които да пасат по тия стадиони.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта