Ботев (Пд) - Локомотив 1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Ботев (Пд) - Локомотив 1:2

Мнениеот Дидо » 23 мар 2019 21:23

loko29 написа:За прости хора като тебе няма обяснение.

За смотан отбор като Локо София няма успехи и традиции!
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

На линия
Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17345
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Локомотив 1:2

Мнениеот slash1912 » 23 мар 2019 21:28

Дидо написа:
slash1912 написа:
Pride написа:
slash1912 написа:Няма ли да се връщате вече в А група?Витоша,Верея,Септември,октомври ми идват в повече :x


Няма първия сезон бяхме слаби, а и съдиите ни ... сега Царско село ще влезе и и тото ще се вихри. То дори името им е абсурдно, но това е модерния футбол, без пари не става, а с малко пари трудно става. Пловдивските отбори сте за възхищение, как с толкова драми оцелявате през годините.

Оцеляваме,но липсата на стадион е на път да ни довърши :cry:
Пожелавам ви да се върнете скоро там,където ви е мястото,вие сте отбор с традиции и история!

И какви са традициите и историята на Локомотив София?

4 титли и 4 купи малко ли са ти.Я ти кажи какви са традициите на Царско село,Витоша Бистрица и Верея ?1000 пъти предпочитам да играем с тях надървени мачове и отсреща да има публика :!:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Ботев (Пд) - Локомотив 1:2

Мнениеот Дидо » 23 мар 2019 21:35

slash1912 написа:
Дидо написа:
slash1912 написа:
Pride написа:
slash1912 написа:Няма ли да се връщате вече в А група?Витоша,Верея,Септември,октомври ми идват в повече :x


Няма първия сезон бяхме слаби, а и съдиите ни ... сега Царско село ще влезе и и тото ще се вихри. То дори името им е абсурдно, но това е модерния футбол, без пари не става, а с малко пари трудно става. Пловдивските отбори сте за възхищение, как с толкова драми оцелявате през годините.

Оцеляваме,но липсата на стадион е на път да ни довърши :cry:
Пожелавам ви да се върнете скоро там,където ви е мястото,вие сте отбор с традиции и история!

И какви са традициите и историята на Локомотив София?

4 титли и 4 купи малко ли са ти.Я ти кажи какви са традициите на Царско село,Витоша Бистрица и Верея ?1000 пъти предпочитам да играем с тях надървени мачове и отсреща да има публика :!:

Всичко което е спечелено е през комунизма,три от купите са на Съветската армия ;)
Нямам идея дали тези купи се броят в сметките на ЦСКА-София и Левски София.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

На линия
Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17345
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Локомотив 1:2

Мнениеот slash1912 » 23 мар 2019 21:39

Спечелиха финал за Купата на България срещу нас през 95 на Националния стадион ;) Не това е най-важното,не разбирам защо толкова ти пречат точно Локо София?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Ботев (Пд) - Локомотив 1:2

Мнениеот Дидо » 23 мар 2019 21:45

slash1912 написа:Спечелиха финал за Купата на България срещу нас през 95 на Националния стадион ;) Не това е най-важното,не разбирам защо толкова ти пречат точно Локо София?

Нищо не ми пречи нека влезе в първа лига но глупостите които пишат някои фенове са тъпи,това няма как да е отбор с традиции и много успехи.
Лудогорец ги мина и по успехи и по традиции.
Не съм от Разград и не ме кефят лудите,от Русе съм и съм фен на слабия Дунав.
Няма как отбор с 200 фена да се мери с другите,подобно на Славия.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Локомотив 1:2

Мнениеот Pride » 23 мар 2019 23:32

Дидо написа:
slash1912 написа:Спечелиха финал за Купата на България срещу нас през 95 на Националния стадион ;) Не това е най-важното,не разбирам защо толкова ти пречат точно Локо София?

Нищо не ми пречи нека влезе в първа лига но глупостите които пишат някои фенове са тъпи,това няма как да е отбор с традиции и много успехи.
Лудогорец ги мина и по успехи и по традиции.
Не съм от Разград и не ме кефят лудите,от Русе съм и съм фен на слабия Дунав.
Няма как отбор с 200 фена да се мери с другите,подобно на Славия.


От Дунав си ама друг път, ето ти брой 200-2000 на мач във Втора лига

Изображение
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Локомотив 1:2

Мнениеот парци » 24 мар 2019 10:06

Дидо написа:
slash1912 написа:Спечелиха финал за Купата на България срещу нас през 95 на Националния стадион ;) Не това е най-важното,не разбирам защо толкова ти пречат точно Локо София?

Нищо не ми пречи нека влезе в първа лига но глупостите които пишат някои фенове са тъпи,това няма как да е отбор с традиции и много успехи.
Лудогорец ги мина и по успехи и по традиции...

Параходец мина и Локо Пловдив, и Ботев, и Етър, и Берое, и Пирин и когото се сетиш по купи и титли. Дори сигурно имат повече от общия сбор на изброените отбори. Това с което няма да мине нас и тях, е уважение и признание от феновете на футбола, същото, което се случва с Ред Бул в Австрия, примерно. Дори Литекс след толкова много години борба за титли и купи ме съмнява някой да тръпне в очакване за мач с тях. По-скоро всички завъртат очи и чакат мачът да мине, за да им се махне от главите. Нещо като миенето на съдове вкъщи. Отбор без истински фенове е отбор без памет и рано или късно ще отиде в миманса поради една или друга причина или лице (и имаме пресен пример точно с Литекс).
Изображение

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Локомотив 1:2

Мнениеот loko29 » 24 мар 2019 11:19

За сведение на незнаещите Локо сф е на 4то място във вечната ранглиста на "А"група.А купата на Съветската армия се води за купа на България преди 1992 година и в статистиката на всички отбори съществува като такава.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Локомотив 1:2

Мнениеот hd29 » 24 мар 2019 11:53

Дидо написа:
slash1912 написа:Спечелиха финал за Купата на България срещу нас през 95 на Националния стадион ;) Не това е най-важното,не разбирам защо толкова ти пречат точно Локо София?

Нищо не ми пречи нека влезе в първа лига но глупостите които пишат някои фенове са тъпи,това няма как да е отбор с традиции и много успехи.
Лудогорец ги мина и по успехи и по традиции.
Не съм от Разград и не ме кефят лудите,от Русе съм и съм фен на слабия Дунав.
Няма как отбор с 200 фена да се мери с другите,подобно на Славия.

Като си фен на Дунав кажи нещо за вашите успехи и традиции.Сигурно са огромни :lol:

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Ботев (Пд) - Локомотив 1:2

Мнениеот Дидо » 24 мар 2019 16:49

hd29 написа:
Дидо написа:
slash1912 написа:Спечелиха финал за Купата на България срещу нас през 95 на Националния стадион ;) Не това е най-важното,не разбирам защо толкова ти пречат точно Локо София?

Нищо не ми пречи нека влезе в първа лига но глупостите които пишат някои фенове са тъпи,това няма как да е отбор с традиции и много успехи.
Лудогорец ги мина и по успехи и по традиции.
Не съм от Разград и не ме кефят лудите,от Русе съм и съм фен на слабия Дунав.
Няма как отбор с 200 фена да се мери с другите,подобно на Славия.

Като си фен на Дунав кажи нещо за вашите успехи и традиции.Сигурно са огромни :lol:

Отбора на Дунав Русе няма традиции в А група или Първа лига.
Има две четвърти места и две участия ЕКТ.Едното е през далечната 1975 година когато побеждава Рома с 1:0
Другото участие е срещу Иртиш Павлодар през 2017 г. и аз присъствах на мача реванш който Дунав загуби с 0:2.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта