Иван Василев: Държавата не е дала две топки на „Локомотив“

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Иван Василев: Държавата не е дала две топки на „Локомотив“

Мнениеот loko1 » 19 фев 2019 18:35

loko29 написа:И стадиона и последвалите събития са наказание на Гигов за непослушание.После видяхме едни други хора как слушат и изпълняват нарежданията от "Горе".Но Гигов и сега си е добре ,а страдаме най-вече феновете.Василев досега опитваше да е добре с властоимащите но нещо не му се получава особено.


За тоя плужек Гигов нищо добро, съсипа всичко, тая урва ши.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Иван Василев: Държавата не е дала две топки на „Локомотив“

Мнениеот loko29 » 19 фев 2019 20:58

Да не станеме само като левскарите с Батков?
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Иван Василев: Държавата не е дала две топки на „Локомотив“

Мнениеот galin56 » 19 фев 2019 21:54

loko29 написа:Прав е Василев ни държава ни партия е помагала на Локо сф,а са пречили.Локото е това което е въпреки всичко.За многознайковците ще напиша някои неоспорими факти.!1969 година Локото е разформиран.Отбора който преди няколко години е станал шампион в редиците на който играят Начко и Котков е унищожен по партийно поръчение.Защо ли? Но само след две години като птицата Феникс възкръсваме.1979 година Локо сф мачка из Европа бие Ференцварош,Монако ,Динамо Киев е след този мач отбора отново е унищожен.2015 отбора е на 3то място има около 1 000 000 борчове които ще покрие от евротурнирите но не би отбора е изваден в 3 та дивизия да прави компания на ЦСКА които имат над 20000000 дългове и за които после е прекроена цялата система да се върне в "А"група.Сега на другия колос който има над 30000000 се чудат как да го спасяват.Така,че моля да замълчите пред фактите.Отделно за празните стадиони които построи държавата на които никои не играе.И още и още...


Страхотни факти, за които може да си говорите с капитана само. Само в България за футбол се говори в минало време, и то минало от преди 40-50 години, за партии, за държави, БФСта и не знам още какво.
Това, че футбола ни е на аматьорско ниво, нито е заради БКП, нито БФС , нито Бойко. Просто българския футбол е спорт към който няма почти никакъв интерес, нито от фенове, нито от реклами, нито от телевизии. И естествения му път е към умиране или към аматьорска лига.

favaca8888
Мнения: 4136
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Иван Василев: Държавата не е дала две топки на „Локомотив“

Мнениеот favaca8888 » 19 фев 2019 23:40

Напротив.Как го правят в другите държави.
За нашите възможности от футбол могат да се изкарват пари.Лично мнение ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Иван Василев: Държавата не е дала две топки на „Локомотив“

Мнениеот Pride » 20 фев 2019 08:12

favaca8888 написа:Напротив.Как го правят в другите държави.
За нашите възможности от футбол могат да се изкарват пари.Лично мнение ;)


Може, ама трябват собственици, които да знаят какво да правят, а дори и лудогорските показаха, че са прости парвенюта.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Иван Василев: Държавата не е дала две топки на „Локомотив“

Мнениеот loko29 » 20 фев 2019 09:47

Домусчиев със сигорност изкарва пари от футбола.Когато отборите са поставени на равен старт тогава може да се дават мнения като на Галин.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

favaca8888
Мнения: 4136
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Иван Василев: Държавата не е дала две топки на „Локомотив“

Мнениеот favaca8888 » 20 фев 2019 10:11

Е да де,ама масово ни се обяснява как било само даване на кинти.Няма как да ме убедят в това.След като не можеш да изкарваш пари от футбола защо продължаваш да се занимаваш?
Мисля че всеки може да си отговори на този въпрос....
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Иван Василев: Държавата не е дала две топки на „Локомотив“

Мнениеот hd29 » 23 фев 2019 19:43

След като има хора да дават по 5-10-20 хиляди лв и че и нагоре на ритнитопковците значи пари от футбола у нас се правят. ;) Противно на всякаква пазарна логика,колкото повече качеството на "продукта" бг футбол а и на интереса към него пада,толкова повече пари се наливат в него :roll:

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Иван Василев: Държавата не е дала две топки на „Локомотив“

Мнениеот Pride » 24 фев 2019 18:28

favaca8888 написа:Е да де,ама масово ни се обяснява как било само даване на кинти.Няма как да ме убедят в това.След като не можеш да изкарваш пари от футбола защо продължаваш да се занимаваш?
Мисля че всеки може да си отговори на този въпрос....


Схеми има много, но с "чист" футбол само Лудогорец са на печалба. За друг като Василев и собственика на ВИА 2000 обаче не се сещам, като гледам само наливат. Варианта тото се кълне, че не го играе, така че със сигурност са на голям минус.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Иван Василев: Държавата не е дала две топки на „Локомотив“

Мнениеот парци » 28 фев 2019 10:02

galin56 написа:... Това, че футбола ни е на аматьорско ниво, нито е заради БКП, нито БФС , нито Бойко...

Аз пък защо си мисля, че едното води към другото, нещата се навързват и сега стадионите стоят празни, а г-н Перчем се оплаква, че сме последна дупка на кавала в Европа като стадиони и бази. Дип, че вече не помня откога е начело на БФС и вината за това трябва да се носи главно от него.
Изображение


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта