Локомотив - Арда, събота 15 септември, 17:00 часа, 7 кръг ВПЛ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Локомотив - Арда, събота 15 септември, 17:00 часа, 7 кръг ВПЛ

Мнениеот favaca8888 » 18 сеп 2018 10:49

loko29 написа:Колега особено първата година имахме добър отбор сега няма почти нищо.


Добри,добри, колко да бяха добри ? Пълни анонимници.
Погледнете отбора че средната възраст е 24 години.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Локомотив - Арда, събота 15 септември, 17:00 часа, 7 кръг ВПЛ

Мнениеот Lyubaka01 » 18 сеп 2018 12:22

Без пари не става. На теория favaca е прав, още има някакви шансове. На практика с тези играчи и този треньор 6-7мо място ми се вижда максимума, който може да се постигне. Футболистите с които разполагаме, едно че толкова си могат, ми и вече са силно обезверени и излизат на терена като обречени... Треньорът ни и той си е лимитиран като възможности (да ме извинява, уважавам го като легенда на отбора, но си е така)... Не че другите отбори в групата са нещо кой знае колко по-класни (с някои изключения ), но явно и пари имат, и съответните протекции "свише"... А ние си изпуснахме питомното, пък сега дивото иди че го гони... Това е - не настъпят ли някакви кардинални промени, по-добре втория полусезон да се пускат основно юношите да се обиграват за другата година. А тогава, дай Боже и някой лев допълнително да се намери, да се вземат няколко опитни играчи и покрай тях най-доброто от юношите ни. Догодина и тия с пачките ще са или в а-група, или вече ще са дръпнали ръчната и шансовете ще са доста по-големи...
Та така...

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Локомотив - Арда, събота 15 септември, 17:00 часа, 7 кръг ВПЛ

Мнениеот favaca8888 » 18 сеп 2018 16:26

Реално така като погледнем отборите с амбиции да влязат са Царско село, Монтана, Арда и ЦСКА 1948.Останалите горе-долу сме на едно ниво.Очкавам и някой от посочените да влезе в няква криза за 3/4 кръга.Така че още е рано за сметки.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Локомотив - Арда, събота 15 септември, 17:00 часа, 7 кръг ВПЛ

Мнениеот hd29 » 18 сеп 2018 19:25

Lyubaka01 написа:Без пари не става. На теория favaca е прав, още има някакви шансове. На практика с тези играчи и този треньор 6-7мо място ми се вижда максимума, който може да се постигне. Футболистите с които разполагаме, едно че толкова си могат, ми и вече са силно обезверени и излизат на терена като обречени... Треньорът ни и той си е лимитиран като възможности (да ме извинява, уважавам го като легенда на отбора, но си е така)... Не че другите отбори в групата са нещо кой знае колко по-класни (с някои изключения ), но явно и пари имат, и съответните протекции "свише"... А ние си изпуснахме питомното, пък сега дивото иди че го гони... Това е - не настъпят ли някакви кардинални промени, по-добре втория полусезон да се пускат основно юношите да се обиграват за другата година. А тогава, дай Боже и някой лев допълнително да се намери, да се вземат няколко опитни играчи и покрай тях най-доброто от юношите ни. Догодина и тия с пачките ще са или в а-група, или вече ще са дръпнали ръчната и шансовете ще са доста по-големи...
Та така...

Със юноши директно се превръщаме в брашнен чувал и резултати като в миналия кръг ще ни сторят успех.Този сезон Б групата е много по-силна от предходните два,в които участвахме и с този отбор и треньор ще е успех ако не изпаднем.Конкурентите ни имат солиден финансов гръб в лицето на общините,а някои разполагат и с бюджети на ниво А гр.Ние нито имаме пари,нито добър отбор,за съдийско лоби да не говорим.Въобще не съм оптимист за бъдещето ни представяне този сезон,ако не се промени нещо кардинално в отбора.

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Локомотив - Арда, събота 15 септември, 17:00 часа, 7 кръг ВПЛ

Мнениеот Pride » 19 сеп 2018 09:12

Поредната съдийска балтия спрямо Локомотив, вместо 0:0 на полувремето и Арда с човек по-малко, им признаха нередовен гол и останахме ние с човек по-малко в началото на второто, видеото показва всичко

https://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82 ... %D1%8F-0-3
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Локомотив - Арда, събота 15 септември, 17:00 часа, 7 кръг ВПЛ

Мнениеот loko1 » 27 сеп 2018 14:16

Нищо необичайно, тоя сезон балтията е страшна.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта