По повод един спор от 2015..

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

kopernikus
Мнения: 98
Регистриран на: 01 юни 2016 12:30
Skype: nedangelow

Re: По повод един спор от 2015..

Мнениеот kopernikus » 04 юни 2018 12:07

LOKOMAN написа:Това че едно ТД временно не развива дейност, съвсем не означава че непременно може да влезе в процедура по ликвидация. Отвори партидата в Търг. Рег и ще се запознаеш с актуалното състояние на старото дружество. Ами ако след 5 год се погасят всички задължения по давност и новото дружество изкупи акциите на старото какво става.


Много "АКО"-та станаха уважаеми! Първо да чакаш погасявания по давност, и второ да приемеш, че Льосков ще ти продаде акциите ей така за стотинки.
Аз лично нямам нищо против Локото, защото винаги са ми били симпатичен отбор, а и един от най-великите ни треньори Шпайдела дойде оттам!
Ние говорим какво е положението в момента. А то е, че Локомотив 1929 е нов отбор, а не е някакво прекръстено провинциално отборче получило софийско жителство!
Нека привържениците на Локомотив си решават относно спортната приемственост и традициите н а отбора си!
А иначе какво ще е положението с правоприемството това ще решава накрая УЕФА. Тук съм съгласен напълно с теб! ;)
Комунягата, който преди сърбаше в шкембеджийницата свинската пача, прибави към менюто си аспержи и трюфели и стана аристократ.
из "История на прехода"

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: По повод един спор от 2015..

Мнениеот saract » 04 юни 2018 13:02

В юридически план проблем с правоприемството на двата Локовотива има но в морален план - никакъв.В Надежда постъпиха правилно и запазиха поне себеуважение.Разликата с агресивното и безочливо припознаване на Литекс е огромна.
П.П.Иначе съвета ми към всички фенове на Локо е да внимават с тези италиански инвеститори.
Последна промяна от saract на 04 юни 2018 14:16, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: По повод един спор от 2015..

Мнениеот Lyubaka01 » 04 юни 2018 13:59

saract написа:В юридически план проблем с правоприемството на двата Локовотива има но в морален план - никакъв.В Надежда постъпиха правилно и запазиха поне себеуважение.Разликата с агресивното и безочилово припознаване на Литекс е огромна.
П.П.Иначе съвета ми към всички фенове на Локо е да внимават с тези италиански инвеститори.

Видяхме ги "италианските инвеститори" и преди в Ботев Пд, че май после и в Ботев Вр имаше някакви такива шушумиги... Аз лично съм песимист...

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: По повод един спор от 2015..

Мнениеот saract » 04 юни 2018 14:05

Именно.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: По повод един спор от 2015..

Мнениеот saract » 04 юни 2018 14:47

Няма да забравя как едно време Порточанов разсипа явлението Нефтохимик.Като го повери на едни суперголеми професионалсти италианци.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: По повод един спор от 2015..

Мнениеот dreben23 » 05 юни 2018 22:41

Локо сф е там, където са феновете. И тях ли ги тормозите с глупостите си? Поне не са създали две Локо София- та, мен ме е срам вече, че още го гледам бг футбола! Как ще създаваш ти второ, трето, пето ЦСКА или Локо сф, бе? Създайте и втори Левски, тогава се обяснявайте! Всички отбори в България сме си сменяли имената, това по какъв параграф ще решат да стане не трябва да го интересува истинският футболен фен, подобни трансформации само проверяват само колко обичаме любимите си отбори. Докога ще тормозите хората от Витоша със сателита другия Витоша? То и две Витоши има, не гледате ли малко българския футбол, младежи! Защо не разровите двете Витоши, ами ровите навсякъде където ви скимне другаде? От двете Витоши кажете ми коя си припознахте? :lol: :lol:

Това дружество ви е автентично, другото не ви е. Абе те всичките са подменени с нови дружества, какви дати на създаване им слагат като аз ги знам, че са с по-скорошните дати, някои след 2000 година. Други даже и по-късно! Защо се хващате само за тези глупости като всички дружества са сменени, изядени и изпити! :)

[offtopic]Отде накъде и две Витоши ше правят? То и тва е срамно и некой чужденец ако чете историята ще се хване за главата! Догодина ще се хване за главата и като прочете, че две ЦСКА-та ще се борят за титла в Първа лига, а двете Витоши да не изпаднат! Кой няма да се хване за главата? :lol:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

favaca8888
Мнения: 4125
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: По повод един спор от 2015..

Мнениеот favaca8888 » 06 юни 2018 10:30

Локо София това сме НИЕ !
Да ми ядете крака !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта