Един миг

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Един миг

Мнениеот loko1 » 28 май 2018 10:12

https://lokosofia.gong.bg/bg-football/v ... mig-487384

Да един миг не ни достигна, още съм зле, а сигурно с много от нас ще е така. Добре написано от Енев. Да видим сега Василев, какво ще направи.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Riquelme
Мнения: 305
Регистриран на: 10 дек 2008 19:38
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Един миг

Мнениеот Riquelme » 28 май 2018 10:31

Болката в очите на феновете и тази на футболистите бе огромна!Това което обаче ме съсипа мен на Лаута бяха плачещите деца дошли със своите татковци!Няма такава болка...Толкова близко,а в същност толкова далече!Не знам как бихме могли да се вдигнем след такъв удар...Дано успеем!А на футболната Първа лига им честитя оставането на Бистрица!

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Един миг

Мнениеот haiobaio » 28 май 2018 11:55

Вдигаме се и още как! Никога няма да забравим този мач и сълзите след него, но не е и необходимо.
Продължаваме, никой не е вярвал, че ще е лесно. Всъщност отдавна не сме били по-живи. Да закараш 600 човека в Пловдив, в работен ден, без възможно връщане с рейс или влак си е направо постижение. Доста малко публики биха могли да го направят.
Отделно, за първи път от години имаме ДЮШ, която започва да печели отличия и над 400 деца, които повечето искрено обичат Локомотив.
На следващия ден, след тази злополучна загуба, над 1000 души бяха на бенефис на Юли Петков, въпреки ужасния удар от съдбата.
Василев ще остане и ще продължи. Едва ли би зарязал този проект, не и сега. честно казано от 3 години Локомотив само се развива. Ако реши да се оттегли, пак гледаме напред, така било писано. Факт е, че изживяхме неща, които не бих пожелал и на най-големия ни противник, но пък някак си, те ни сплотиха. Да видим.

Не бяхме готови да влезем, отборът ни реално бе много слаб, а треньорът ни, уви, не можа да налучка тактиката нито веднъж.
Продължаваме и догодина, ако е речено, ще влезем в тая пуста А група. Конкуренцията само може да ни направи по-силни.
Напред железни!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Един миг

Мнениеот loko1 » 28 май 2018 14:05

Riquelme написа:Болката в очите на феновете и тази на футболистите бе огромна!Това което обаче ме съсипа мен на Лаута бяха плачещите деца дошли със своите татковци!Няма такава болка...Толкова близко,а в същност толкова далече!Не знам как бихме могли да се вдигнем след такъв удар...Дано успеем!А на футболната Първа лига им честитя оставането на Бистрица!


да ужасна болка бе, но в събота много хора бяха на бенефиса, въпреки всичко, а това е много
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Един миг

Мнениеот loko1 » 28 май 2018 14:07

haiobaio написа:Вдигаме се и още как! Никога няма да забравим този мач и сълзите след него, но не е и необходимо.
Продължаваме, никой не е вярвал, че ще е лесно. Всъщност отдавна не сме били по-живи. Да закараш 600 човека в Пловдив, в работен ден, без възможно връщане с рейс или влак си е направо постижение. Доста малко публики биха могли да го направят.
Отделно, за първи път от години имаме ДЮШ, която започва да печели отличия и над 400 деца, които повечето искрено обичат Локомотив.
На следващия ден, след тази злополучна загуба, над 1000 души бяха на бенефис на Юли Петков, въпреки ужасния удар от съдбата.
Василев ще остане и ще продължи. Едва ли би зарязал този проект, не и сега. честно казано от 3 години Локомотив само се развива. Ако реши да се оттегли, пак гледаме напред, така било писано. Факт е, че изживяхме неща, които не бих пожелал и на най-големия ни противник, но пък някак си, те ни сплотиха. Да видим.

Не бяхме готови да влезем, отборът ни реално бе много слаб, а треньорът ни, уви, не можа да налучка тактиката нито веднъж.
Продължаваме и догодина, ако е речено, ще влезем в тая пуста А група. Конкуренцията само може да ни направи по-силни.
Напред железни!


Живи сме, прав си, трябва да се вдигнем и продължим.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Един миг

Мнениеот Mirosvel » 28 май 2018 15:05

haiobaio написа:Вдигаме се и още как! Никога няма да забравим този мач и сълзите след него, но не е и необходимо.
Продължаваме, никой не е вярвал, че ще е лесно. Всъщност отдавна не сме били по-живи. Да закараш 600 човека в Пловдив, в работен ден, без възможно връщане с рейс или влак си е направо постижение. Доста малко публики биха могли да го направят.
Отделно, за първи път от години имаме ДЮШ, която започва да печели отличия и над 400 деца, които повечето искрено обичат Локомотив.
На следващия ден, след тази злополучна загуба, над 1000 души бяха на бенефис на Юли Петков, въпреки ужасния удар от съдбата.
Василев ще остане и ще продължи. Едва ли би зарязал този проект, не и сега. честно казано от 3 години Локомотив само се развива. Ако реши да се оттегли, пак гледаме напред, така било писано. Факт е, че изживяхме неща, които не бих пожелал и на най-големия ни противник, но пък някак си, те ни сплотиха. Да видим.

Не бяхме готови да влезем, отборът ни реално бе много слаб, а треньорът ни, уви, не можа да налучка тактиката нито веднъж.
Продължаваме и догодина, ако е речено, ще влезем в тая пуста А група. Конкуренцията само може да ни направи по-силни.
Напред железни!


Догодина ако е речено, ама ми се струва, че не е речено!

Арда - 100% влизат в А група
Монтана - 100% влизат в А група

Остна е дно място и то е през бараж я с Дунав, я с Етър, я с Ботев Вр. (Бистрица ще изпаднат директно). Не мисля, че ще е невъзможно, но като ви гледах играта онзи ден сте с отбор за първата половина на Б група, където всъщност сте!

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Един миг

Мнениеот Lyubaka01 » 28 май 2018 15:34

Mirosvel написа:
haiobaio написа:Вдигаме се и още как! Никога няма да забравим този мач и сълзите след него, но не е и необходимо.
Продължаваме, никой не е вярвал, че ще е лесно. Всъщност отдавна не сме били по-живи. Да закараш 600 човека в Пловдив, в работен ден, без възможно връщане с рейс или влак си е направо постижение. Доста малко публики биха могли да го направят.
Отделно, за първи път от години имаме ДЮШ, която започва да печели отличия и над 400 деца, които повечето искрено обичат Локомотив.
На следващия ден, след тази злополучна загуба, над 1000 души бяха на бенефис на Юли Петков, въпреки ужасния удар от съдбата.
Василев ще остане и ще продължи. Едва ли би зарязал този проект, не и сега. честно казано от 3 години Локомотив само се развива. Ако реши да се оттегли, пак гледаме напред, така било писано. Факт е, че изживяхме неща, които не бих пожелал и на най-големия ни противник, но пък някак си, те ни сплотиха. Да видим.

Не бяхме готови да влезем, отборът ни реално бе много слаб, а треньорът ни, уви, не можа да налучка тактиката нито веднъж.
Продължаваме и догодина, ако е речено, ще влезем в тая пуста А група. Конкуренцията само може да ни направи по-силни.
Напред железни!


Догодина ако е речено, ама ми се струва, че не е речено!

Арда - 100% влизат в А група
Монтана - 100% влизат в А група

Остна е дно място и то е през бараж я с Дунав, я с Етър, я с Ботев Вр. (Бистрица ще изпаднат директно). Не мисля, че ще е невъзможно, но като ви гледах играта онзи ден сте с отбор за първата половина на Б група, където всъщност сте!

За Монтана не бързай, за Арда не съм ги гледал и не мога да кажа, ама се говори че ще метнат доста пари, та сигурно ще са един от претендентите. Ще видим и 1948 как ще са. Пирин и те ще са нахъсани да се връщат... Бе сложно ще е, ама не и невъзможно...
П.С. Не си вади изводи само от този мач - беше ни един от най-слабите напоследък...

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Един миг

Мнениеот loko29 » 28 май 2018 16:04

Не един цели три пъти вярвах че сме влезли в в тая измислена висша лига.Вярвах ,че Монтана ще вземе нещо,вярвах,че ще удържим в редовното време, пък за продълженията да не говорим ,че още не мога да повярвам какво стана.Не стана но все си мисля че има още шанс да играем там на есен колкото и минимален да е той.Колкото до Василев няма да изостави отбора в това съм сигурен.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Lokomotivforever
Мнения: 9
Регистриран на: 29 сеп 2015 19:54
Контакти:

Re: Един миг

Мнениеот Lokomotivforever » 28 май 2018 17:14

Гледах мача и наистина исках Локомотив да влезе в А група..Не разбрах,защо съдията даде 3 минути продължение на второто 15 минутно продължение???Успех през следващата година,върнете се в Елита!

Фен съм на Локо Пловдив

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Един миг

Мнениеот Заклет Левскар » 29 май 2018 13:01

Lokomotivforever написа:Гледах мача и наистина исках Локомотив да влезе в А група..Не разбрах,защо съдията даде 3 минути продължение на второто 15 минутно продължение???Успех през следващата година,върнете се в Елита!

Фен съм на Локо Пловдив

Явно не си гледал второто продължение, щом се чудиш за добавеното време.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта