Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

kopernikus
Мнения: 98
Регистриран на: 01 юни 2016 12:30
Skype: nedangelow

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот kopernikus » 26 май 2018 11:59

tomatomov197 написа:Добре де , може ли динамовци да са толкова гнусни ?! Вкараха си единия сателит , другия въпреки съдийските аванти ,не можа да влезе . Ами по-скромни бъдете бе евроидиотчета . Локото ми станаха гадни с поздравите си към числото . Те не са истинското Локо, прескочиха група , Бозата отказа сам А група , не са участвали в търг за нищо , пълно менте ! Вечно да гният във Б група !


Евроидиотчета ли? Май не си бил роден когато на футболния небосклон изгряха първите евроидиотчета! Познай кои са те....

РАЖДАНЕТО НА ЕВРОИДИОТИТЕ

На 3.10.1957 година отборът на ЦДНА загубва катaстрофално от унгарския Вашаш като е изритан от турнира за КЕШ още първия кръг. На първата им тренировка в София след унгарското фиаско присъствуват част от фуражките от шефския етаж на армейския клуб, което е лош предвестник в очите на играчите. Кирил Ракаров разказва по-късно:

"..Бяхме седнали след тренировката в съблекалнята и мълчахме, когато вратата се отвори с трясък и вътре нахълта полковник Желязко Колев, който ревеше побеснял: А бе маскаре! Шъ ви късам пагонете, бе! Заради вазе станааме ИДИОТЕТО НА ИВРОПАТА, бе!"

И Ракаров пpодължава:
 " Тоя полковник Колев беше много прост човек и голям катил! Веднъж дойде на полувремето в съблекалнята и заповяда на нападателите да вкарват головете от воле. При другия ни мач обаче Янев (Палакмана) пропусна 2 чисти голови положения и на разбора Желязко Колев го попита как изпълнява заповедта за волетата. Хитрият Фелибелия успя да се измъкне, като обясни, че топката се е търкаляла по земята, а за такава ситуация е нямал заповед."

„..Друг път на сутришната ни загрявка, на игрището изникна отнякъде полковник Желязко Колев и с жест ни привика да дойдем при него. Тъй като предната неделя бяхме спечелили мача си при гостуването ни в провинцията, никой от нас не се опасяваше, чe полковника ще ни чете поредното конско.
"Що са ви вкарале гола, бе?" попита строго полковника. Макар да бяхме победили убедително, противника ни беше отбелязал гол от 11 метров наказателен удар. "Ама гола беше от дуспа, другарю полковник" обади се Пижето  (Миланов). "Дюспа-недюспа, гол има" повиши тон Желязко Колев. " Няма как, бе другарю полковник, вратата е голяма, бие се отблизо, стават такива работи" измрънка Жорето (Найденов). "Аааа, портата била голема, така ли бе? Като е голема, що се не наредихте човек до човек отпреде? Като дувар да сте!" разгневи се полковника. В този момент се намеси Палакмана (Янев) " Ама другарю полковник, видите ли го тоя тук колко е дребен?" и посочи Ването (Колев). "Дребен-недребен, ръце има ли? Има! Другите имат ли? Имат! Шъ ги дигате нагоре и като КИТАЙСКИО ДУВАР (китайската стена) ставате! Като КИТАЙСКИО ДУВАР! Нема топка, нема минаване!" каза тържествено полковник Желязко Колев и направи благосклонен жест, че е приключил с конското си..!..“



В допълнение към горното могат да се добавят и думите на полковникa, но вече като председател на ЦС на БСФС:
"... футболъ гу управийме. Сигъ идва ридъ на валибола, на баскинбола и другите леки атлетики...!
Комунягата, който преди сърбаше в шкембеджийницата свинската пача, прибави към менюто си аспержи и трюфели и стана аристократ.
из "История на прехода"

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот veni__85 » 26 май 2018 12:54

icko65 написа:Чета и не вярвам на ..ушите си! :) Найси фена на различни отбора ми мрънкат за ..ЛОКОТО!Кво Локо бе..То умря като Тирето за което не спирате да повтаряте че не е ЦСКА.Ми това какво ЛОКО е?Те платиха ли?Ама тръгнали по честния път..Да!Правилно-ама с нов клуб.Локомотив1929 София..Като Марек..Като Спартак 1918 Варна..и т.н.На тях се споменава че са с цифри отзад.На Локо Сф не се обелва и дума че са 1929.Щото са шопи ли?Да ви....

Никой не мрънка за Локото. Не може отбор с една победа да се спаси. Въпроса е , че Витоша трябваше да изпаднат директно без да играят баражи с Пирин, Дунав и Локото.
Ако този бараж беше между Пирин и Локомотив, никой нямаше да мрънка.
Просто правилата на първенството ни са абсурдни.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот saract » 26 май 2018 12:54

Иван Василев наговори куп глупости след края на мача.Най малкото му е виновен съдията.Той принципно е умерен човек и вярвам че като преспи ще се извини за думите си.Иначе за самия мач Витоша бяха по добрия отбор и заслужено спечелиха.А дали заслужено остават е съвсем друг въпрос.

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот jivkovisz » 26 май 2018 15:36

Правилно неправилно Витоша си спечелиха мача (макар и с дузпи) а Локото догодина ще им е много по трудно да влязат в А група при наличието на Арда и 1948, а що се отнася до Пирин си мисля че те нямаха желание да остават в групата.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот Непринуден » 26 май 2018 17:37

bsz1916 написа:
hydetoshi написа:
Kotooshu написа:
hydetoshi написа:Успех на Локо(София)! Футболът е игра и като такава ще доведе до там,че всички административни простотии сътворени от БФС по естествен път ще бъдат преборени,и постепенно едно по едно нещата ще си дойдат на мястото.


Точно мнение , само да допълня , че всички простотии станаха заради литекс ... но скоро и това ГМО ще си замине , изкуствените лека полека си изчезват , сега Витоша , до година - две софийският Литекс
Успех Локо , извървяхте си пътя честно и почтено ... респект !

Всички наричат ЦСКА - София ГМО. Този неприятен въпрос ще приключи,когато бъде решен проблема с емблемата. На всички им тежи и мисля,че момента е наближил. Все повече се обсъжда между феновете това и един прекрасен ден(скоро) ще бъде сложен край на сагата.

Не мога да разбера защо всички се хващат за тази емблема , след като придобиването и не води до нищо . Дълговете на бившия ЦСКА , признати от синдика са 24 милиона , а има още близо толкова за които делата не са приключили , но след фалита на длъжника в момента няма срещу кого да се водят .


Това е целия номер :lol:
Емблеми, Литекси, Етрополета, "не сме били ЦСКА" и т.н., евтини трикове с цел ЦСКА да си продължи пътя без да плаща дълговете. Мислех, че е елементарно ама явно простолюдието лесно кълве. Особено в синята му част. Утре им дай да напишат "тирето", "Микре", "ГМО", нещо си там и те са доволни. Ние също. Така или иначе не плащаме дългове, а тълпата е удовлетворена като каже, че ЦСКА не бил ЦСКА. Продължаваме така. Явно и двете страни са удовлетворени.

Нещо подобно на ситуацията в България като ти изтърсят някоя магистрала, евро проект и прочие глупости не по същество. Реално страната гладува, няма действаща икономика, всичко е измислица и на този фон да ме залъгваш с някакви отвлечени неща е тъпо, за да ми привлечеш вниманието ама като гледам и това върви. Някой резне някоя лента днес на някое събитие и гледай ти били сме част от Европа (само дето покозателите ни са напълно прилични, но за Африка).
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот Непринуден » 26 май 2018 18:21

kopernikus написа:
tomatomov197 написа:Добре де , може ли динамовци да са толкова гнусни ?! Вкараха си единия сателит , другия въпреки съдийските аванти ,не можа да влезе . Ами по-скромни бъдете бе евроидиотчета . Локото ми станаха гадни с поздравите си към числото . Те не са истинското Локо, прескочиха група , Бозата отказа сам А група , не са участвали в търг за нищо , пълно менте ! Вечно да гният във Б група !


Евроидиотчета ли? Май не си бил роден когато на футболния небосклон изгряха първите евроидиотчета! Познай кои са те....

РАЖДАНЕТО НА ЕВРОИДИОТИТЕ

На 3.10.1957 година отборът на ЦДНА загубва катaстрофално от унгарския Вашаш като е изритан от турнира за КЕШ още първия кръг. На първата им тренировка в София след унгарското фиаско присъствуват част от фуражките от шефския етаж на армейския клуб, което е лош предвестник в очите на играчите. Кирил Ракаров разказва по-късно:

"..Бяхме седнали след тренировката в съблекалнята и мълчахме, когато вратата се отвори с трясък и вътре нахълта полковник Желязко Колев, който ревеше побеснял: А бе маскаре! Шъ ви късам пагонете, бе! Заради вазе станааме ИДИОТЕТО НА ИВРОПАТА, бе!"

И Ракаров пpодължава:
 " Тоя полковник Колев беше много прост човек и голям катил! Веднъж дойде на полувремето в съблекалнята и заповяда на нападателите да вкарват головете от воле. При другия ни мач обаче Янев (Палакмана) пропусна 2 чисти голови положения и на разбора Желязко Колев го попита как изпълнява заповедта за волетата. Хитрият Фелибелия успя да се измъкне, като обясни, че топката се е търкаляла по земята, а за такава ситуация е нямал заповед."

„..Друг път на сутришната ни загрявка, на игрището изникна отнякъде полковник Желязко Колев и с жест ни привика да дойдем при него. Тъй като предната неделя бяхме спечелили мача си при гостуването ни в провинцията, никой от нас не се опасяваше, чe полковника ще ни чете поредното конско.
"Що са ви вкарале гола, бе?" попита строго полковника. Макар да бяхме победили убедително, противника ни беше отбелязал гол от 11 метров наказателен удар. "Ама гола беше от дуспа, другарю полковник" обади се Пижето  (Миланов). "Дюспа-недюспа, гол има" повиши тон Желязко Колев. " Няма как, бе другарю полковник, вратата е голяма, бие се отблизо, стават такива работи" измрънка Жорето (Найденов). "Аааа, портата била голема, така ли бе? Като е голема, що се не наредихте човек до човек отпреде? Като дувар да сте!" разгневи се полковника. В този момент се намеси Палакмана (Янев) " Ама другарю полковник, видите ли го тоя тук колко е дребен?" и посочи Ването (Колев). "Дребен-недребен, ръце има ли? Има! Другите имат ли? Имат! Шъ ги дигате нагоре и като КИТАЙСКИО ДУВАР (китайската стена) ставате! Като КИТАЙСКИО ДУВАР! Нема топка, нема минаване!" каза тържествено полковник Желязко Колев и направи благосклонен жест, че е приключил с конското си..!..“



В допълнение към горното могат да се добавят и думите на полковникa, но вече като председател на ЦС на БСФС:
"... футболъ гу управийме. Сигъ идва ридъ на валибола, на баскинбола и другите леки атлетики...!


Унгарски шампион от 1957. За периода 1950-1956 Унгария е най-силния отбор в света. 50 мача е изиграл, от тях 42 победи, 7 ремита и само 1 загуба, но в най-важния мач, която ги лишава от възможността да са световния шампион. Независимо от това и след световното през 54-та продължават само да побеждават. За периода записват няколко от мачовете за историята. "Мачът на столетието" и "Битката за Берн" са сред тях.

Да наричаш такъв отбор аутсайдер е абсурдно, но аз знам откъде идват дивиациите ти във възприемането на реалността. Да не говорим, че докато червените пишат този "резил" любимия ти отбор е още на години от първото си участие в ЕКТ, тоест въобще не знае какво е Европа. Знам, знам. И това има обяснение. Генералите са нагласили девет кратния пореден шампион, а от друга страна в свободното си време са нямали какво да правят освен да репресират невинните граждани от народа събрани до един в невинния отбор на Боркиша.

Ако това ще те стопли да продължим и с това, че сме комунисти, Микре, тире, не са важни победите, а олимпийските участия срещу незнайни съперници, да се чупят седалки, да замирише на изгорели вестници, нищо общо с МВР, сами срещу всички и т.н. всичко каквото ви харесва. Утре ако искаш пак ще ти го напиша кава жертва сте и какви герои сте. Може и други цесекари да го направят. И какво те топлят тези глупости? Получаваш ли удовлетворение? Някой междувременно ебе красива жена, кара хубава кола, бие по футболните терени. Аз ако съм слабия не ме топли много да ми кажат, че съм народен, репресиран, а за другите набързо да скалъпим някакво обяснение за мое удовлетворение (е да ама бил комунист, тире, по-важното е да съм верен на 100 килограмовата си жена).

И другото което ме учудва е откъде намирате енергия и утре пак да се занимавате със същото!? ОК, отсега ти казвам, че утре сме тирето, нечестни, комунисти и каквото там имаш да добавиш, че не мога да помня всичките ви щуротии. Дано да си доволен.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот hd29 » 26 май 2018 21:20

Red_Neck написа:
miro_rz написа:Пеев умишлено ли не бе в състава на Витоша ? Вярно локомотивец , но можеше да играе феърплей ! :roll:

И Орлин Старокин остана извън групата за мача ... Лаптопа не е вчерашен :)

И срещу Пирин не играха,не търсете конспирации.

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот vg_vasilev » 27 май 2018 14:32

Факт е че Локо София не играе добре, а това, че не успя да бие най-слабият отбор от А супер перуканова-ганчева лига означава само едно-че са по-слаби и от отбора от село Витоша.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот loko1 » 28 май 2018 13:59

vg_vasilev написа:Факт е че Локо София не играе добре, а това, че не успя да бие най-слабият отбор от А супер перуканова-ганчева лига означава само едно-че са по-слаби и от отбора от село Витоша.


Така и на разбрах що Додич игра с тази тактика и състав, а не започна с обичайните крила. Никаква логика не видях в това да си променим тактиката за тоя мач. Убеден съм, че с нея още първото щяхме да водим с 2 гола разлика и да решим рано мача.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

kopernikus
Мнения: 98
Регистриран на: 01 юни 2016 12:30
Skype: nedangelow

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот kopernikus » 29 май 2018 11:15

Непринуден написа:
kopernikus написа:
tomatomov197 написа:Добре де , може ли динамовци да са толкова гнусни ?! Вкараха си единия сателит , другия въпреки съдийските аванти ,не можа да влезе . Ами по-скромни бъдете бе евроидиотчета . Локото ми станаха гадни с поздравите си към числото . Те не са истинското Локо, прескочиха група , Бозата отказа сам А група , не са участвали в търг за нищо , пълно менте ! Вечно да гният във Б група !


Евроидиотчета ли? Май не си бил роден когато на футболния небосклон изгряха първите евроидиотчета! Познай кои са те....

РАЖДАНЕТО НА ЕВРОИДИОТИТЕ

На 3.10.1957 година отборът на ЦДНА загубва катaстрофално от унгарския Вашаш като е изритан от турнира за КЕШ още първия кръг. На първата им тренировка в София след унгарското фиаско присъствуват част от фуражките от шефския етаж на армейския клуб, което е лош предвестник в очите на играчите. Кирил Ракаров разказва по-късно:

"..Бяхме седнали след тренировката в съблекалнята и мълчахме, когато вратата се отвори с трясък и вътре нахълта полковник Желязко Колев, който ревеше побеснял: А бе маскаре! Шъ ви късам пагонете, бе! Заради вазе станааме ИДИОТЕТО НА ИВРОПАТА, бе!"

И Ракаров пpодължава:
 " Тоя полковник Колев беше много прост човек и голям катил! Веднъж дойде на полувремето в съблекалнята и заповяда на нападателите да вкарват головете от воле. При другия ни мач обаче Янев (Палакмана) пропусна 2 чисти голови положения и на разбора Желязко Колев го попита как изпълнява заповедта за волетата. Хитрият Фелибелия успя да се измъкне, като обясни, че топката се е търкаляла по земята, а за такава ситуация е нямал заповед."

„..Друг път на сутришната ни загрявка, на игрището изникна отнякъде полковник Желязко Колев и с жест ни привика да дойдем при него. Тъй като предната неделя бяхме спечелили мача си при гостуването ни в провинцията, никой от нас не се опасяваше, чe полковника ще ни чете поредното конско.
"Що са ви вкарале гола, бе?" попита строго полковника. Макар да бяхме победили убедително, противника ни беше отбелязал гол от 11 метров наказателен удар. "Ама гола беше от дуспа, другарю полковник" обади се Пижето  (Миланов). "Дюспа-недюспа, гол има" повиши тон Желязко Колев. " Няма как, бе другарю полковник, вратата е голяма, бие се отблизо, стават такива работи" измрънка Жорето (Найденов). "Аааа, портата била голема, така ли бе? Като е голема, що се не наредихте човек до човек отпреде? Като дувар да сте!" разгневи се полковника. В този момент се намеси Палакмана (Янев) " Ама другарю полковник, видите ли го тоя тук колко е дребен?" и посочи Ването (Колев). "Дребен-недребен, ръце има ли? Има! Другите имат ли? Имат! Шъ ги дигате нагоре и като КИТАЙСКИО ДУВАР (китайската стена) ставате! Като КИТАЙСКИО ДУВАР! Нема топка, нема минаване!" каза тържествено полковник Желязко Колев и направи благосклонен жест, че е приключил с конското си..!..“



В допълнение към горното могат да се добавят и думите на полковникa, но вече като председател на ЦС на БСФС:
"... футболъ гу управийме. Сигъ идва ридъ на валибола, на баскинбола и другите леки атлетики...!


Унгарски шампион от 1957. За периода 1950-1956 Унгария е най-силния отбор в света. 50 мача е изиграл, от тях 42 победи, 7 ремита и само 1 загуба, но в най-важния мач, която ги лишава от възможността да са световния шампион. Независимо от това и след световното през 54-та продължават само да побеждават. За периода записват няколко от мачовете за историята. "Мачът на столетието" и "Битката за Берн" са сред тях.

Да наричаш такъв отбор аутсайдер е абсурдно, но аз знам откъде идват дивиациите ти във възприемането на реалността. Да не говорим, че докато червените пишат този "резил" любимия ти отбор е още на години от първото си участие в ЕКТ, тоест въобще не знае какво е Европа. Знам, знам. И това има обяснение. Генералите са нагласили девет кратния пореден шампион, а от друга страна в свободното си време са нямали какво да правят освен да репресират невинните граждани от народа събрани до един в невинния отбор на Боркиша.

Ако това ще те стопли да продължим и с това, че сме комунисти, Микре, тире, не са важни победите, а олимпийските участия срещу незнайни съперници, да се чупят седалки, да замирише на изгорели вестници, нищо общо с МВР, сами срещу всички и т.н. всичко каквото ви харесва. Утре ако искаш пак ще ти го напиша кава жертва сте и какви герои сте. Може и други цесекари да го направят. И какво те топлят тези глупости? Получаваш ли удовлетворение? Някой междувременно ебе красива жена, кара хубава кола, бие по футболните терени. Аз ако съм слабия не ме топли много да ми кажат, че съм народен, репресиран, а за другите набързо да скалъпим някакво обяснение за мое удовлетворение (е да ама бил комунист, тире, по-важното е да съм верен на 100 килограмовата си жена).

И другото което ме учудва е откъде намирате енергия и утре пак да се занимавате със същото!? ОК, отсега ти казвам, че утре сме тирето, нечестни, комунисти и каквото там имаш да добавиш, че не мога да помня всичките ви щуротии. Дано да си доволен.


Цесекари! Кой сте ВИЕ цесекарите, бе умнико? Не бяхте ли тези, койото изпълзяха от дупките на 09.09.1944 година и вкарахте Отечеството ни в най-тъмната му и позорна страница? Знам, знам, че ще донесеш вода от 19 извора за да докажеш какви страдалници сте били вие комунистите и как ви е унижявала и тормозила Държвна сигурност, като пропускаш да споменеш че именно вие комунистите бяхте в авангарда и състава на тази Държавна сигурност!
Хайде остави настрана сексуалните си фантазии и кой каква жена бил е,,л и кой бил верен на своята. Това не интересува никого и си е само твои личен интимен проблем!
ОК - олимпийски шампиони, трудови успехи на ударниците, геройте на труда, героите на социалистическия спорт - мен тези неща нито ме топлят, нито могат да ми върнат пропуснатите ми най-хубави години от онова, хубаво за такива като теб бай Тошово, време!

Иначе за каквото и да си говорим и за каквото и да спорим налице си остава факта, че днес страната ни се упрaвлява от децата и внуците на същите тези комунисти, които бяха на власт и преди 1990 година!
И да не искаш, няма как да не се съгласиш с мен!
Остани със здраве , обичай си там твоето ЦСКА-София, но е срамота, че не си мpъдна пръста и не протестира когато точно ВИЕ цесекарите оставихте да затрият стария ви и толкова обичан от вас клуб!
Комунягата, който преди сърбаше в шкембеджийницата свинската пача, прибави към менюто си аспержи и трюфели и стана аристократ.
из "История на прехода"


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта