Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
tomatomov197
Мнения: 200
Регистриран на: 06 ное 2010 16:41
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот tomatomov197 » 26 май 2018 01:06

Добре де , може ли динамовци да са толкова гнусни ?! Вкараха си единия сателит , другия въпреки съдийските аванти ,не можа да влезе . Ами по-скромни бъдете бе евроидиотчета . Локото ми станаха гадни с поздравите си към числото . Те не са истинското Локо, прескочиха група , Бозата отказа сам А група , не са участвали в търг за нищо , пълно менте ! Вечно да гният във Б група !

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот MarianDimitrov » 26 май 2018 01:49

Локото са по-слаб отбор от Бистрица, но видиш ли, те трябвало да влязат в ППЛ ! Защото 20-те фена на Бистрица са по-малко от 25-те фена на Локо. А виолетовите само с баражи се добират до ЕКТ и умират от яд, че са много по-слаби, отколкото им се иска. Ами това е положението ! И по-зле ще става за тези, които нямат футболни качества.
Велик ЦСКА !

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6764
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот icko65 » 26 май 2018 01:58

Чета и не вярвам на ..ушите си! :) Найси фена на различни отбора ми мрънкат за ..ЛОКОТО!Кво Локо бе..То умря като Тирето за което не спирате да повтаряте че не е ЦСКА.Ми това какво ЛОКО е?Те платиха ли?Ама тръгнали по честния път..Да!Правилно-ама с нов клуб.Локомотив1929 София..Като Марек..Като Спартак 1918 Варна..и т.н.На тях се споменава че са с цифри отзад.На Локо Сф не се обелва и дума че са 1929.Щото са шопи ли?Да ви....
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот Pride » 26 май 2018 02:32

drughi написа:Какво ви бяха виновни седалките на Спортклуб? :x


Не знам кога последно си ходил на тази трибуна, но тези седалки бяха откачени, нарочно или просто така незнам, 2-3 да сме "счупили", Виж едната врата почти я откачихме, не че бе виновна за нещо.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
hhandsome
Мнения: 129
Регистриран на: 10 авг 2014 18:49
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот hhandsome » 26 май 2018 02:36

гледам ти аватара и ми е интересно всеки български отбор ли трябва да си сложи този венец около емблемата :lol: Голяма мода е това. Иначе да, това е ново дружество на Локо Сф. Както Наполи също е ново дружество след като фалира и почва от последна дивизия на Италия преди десетина години. Както и Парма. В България е същото, държавата гледа да се отърве от големите отбори с публика защото се неудобни, защото се събират много хора на стадиона, защото сме неудобни, защото скачаме срещу несправедливостта и всичката помия в тази "държава". В СЪРБИЯ държавата помага на Звезда и Партизан защото това са отборите писали историята на сръбския футбол, това са отборите извадили най-големите таланти в сръбския футбол, радвали поколения наред, в БГ точно обратното. Звезда имат 80 млн дългове! Не са си сложили тире, едва ли някога ще си сложат. Ще се покрият за 10-20 години от европейските върхове, няма да играят с Барса, Байерн и другите колоси, ще играят с юноши и ще си изплатят дълговете. След това пак ще си бъдат Црвена Звезда! Пак ще станат европейски клубни шампиони! Разбрахте ли къде е разликата?

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот Pride » 26 май 2018 02:42

icko65 написа:Чета и не вярвам на ..ушите си! :) Найси фена на различни отбора ми мрънкат за ..ЛОКОТО!Кво Локо бе..То умря като Тирето за което не спирате да повтаряте че не е ЦСКА.Ми това какво ЛОКО е?Те платиха ли?Ама тръгнали по честния път..Да!Правилно-ама с нов клуб.Локомотив1929 София..Като Марек..Като Спартак 1918 Варна..и т.н.На тях се споменава че са с цифри отзад.На Локо Сф не се обелва и дума че са 1929.Щото са шопи ли?Да ви....


Сандринке продължавай да плюеш от многото ти профили (нали от всеки отбор имаш по-няколко). Това, което се случва е показателно какво направихме, на хората им е тъжно за отпадането ни. На Локомотивците ни е ужасно, но това е борихме се, но за 20 секунди не успяхме, но беше с чест, вяра и морал, защото ние сме Локомотив.

Съдията оака мача, гола ни може и да е от засада (от тоя репортаж не се вижда добре), дузпата за Витоша е кристална. Накрая фаула, след който изравниха е скандален, края на редовното време пък го свири по-рано и на наша контра, при която оставаха двама на двама. Въоще и това ни бил най-добрия съдия.

Ние играехме с 4-ма контузени, след пороя в Пловдив този тежък терен ни разказа играта, нямаха сили оттам дойде и лежането, грозно е за гледане, но грохнахме.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

favaca8888
Мнения: 4125
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот favaca8888 » 26 май 2018 04:50

За мен играхме безумно.Хубави голове вкарахме ,но дотам.Не заслужаваме в А група това е истината.За какво да влизаме и Лудогорец да ни бие 20:0.
Хейтърите да го духат !
Утре, бенефис на Юли Петков и Приятели от 15:00 ч. на стадион Локомотив.

П.С.
Честно казано във Втора лига си ни е добре.Правим си квот си искаме , играе се класически 16 отбора на разменено гостуване 30 кръга.

ПЪК ВАс останалите радвайте се на хегемонията на Лудогорец и Барцилонаъта.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот hydetoshi » 26 май 2018 06:26

icko65 написа:Чета и не вярвам на ..ушите си! :) Найси фена на различни отбора ми мрънкат за ..ЛОКОТО!Кво Локо бе..То умря като Тирето за което не спирате да повтаряте че не е ЦСКА.Ми това какво ЛОКО е?Те платиха ли?Ама тръгнали по честния път..Да!Правилно-ама с нов клуб.Локомотив1929 София..Като Марек..Като Спартак 1918 Варна..и т.н.На тях се споменава че са с цифри отзад.На Локо Сф не се обелва и дума че са 1929.Щото са шопи ли?Да ви....

Нарочно ли пропусна да кажеш,че Левски е всъщност Левски 1914 на Лафчис от началото на 90-те. Само го добавям,като факт за да се знае,че в България няма нито един (повтарям-нито един) отбор,който може да се нарече автентичен. Всички са с тирета,цифри и всякакви неща добавени към името си,но понеже старата мечта на хората от Подуене е просто да няма ЦСКА,затова ги е яд,че мечтата им не може да бъде осъществена. А Локото си е Локо с тире ,с година или с каквото там се сетиш към името. А Черно море автентичен ли е? Не ми казвай ,че е защото има опасност да умра от смях. Вие дори не му викате Черно море,а на стадиона скандирате : Ти-ча! Ти-ча! Какво да говорим?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот Red_Neck » 26 май 2018 07:16

Red_Neck написа:
veni__85 написа:Хахаха засада при гола, дузпа не им дадоха.
Витоша въобще не трябваше да играят този мач и отдавна да са изпаднали. Дано продължават да ги режат и второто плувреме, напук на правилата на дришата лига.

Аз пък искам жепейците да се хванат за палците като подуянци за купата.
Там резнаха Ботев за да е по-лесен финала, ама нъц :)
Пирин го отнесе по същия параграф.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Схемаджиите от БФС-то пак се хванаха за палците :) Само така!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Бараж за ППФЛ Витоша (Б) - Локомотив 25.05.2018 20:00, гр. Пловдив

Мнениеот stoyankd » 26 май 2018 07:33

Red_Neck написа:
Red_Neck написа:
veni__85 написа:Хахаха засада при гола, дузпа не им дадоха.
Витоша въобще не трябваше да играят този мач и отдавна да са изпаднали. Дано продължават да ги режат и второто плувреме, напук на правилата на дришата лига.

Аз пък искам жепейците да се хванат за палците като подуянци за купата.
Там резнаха Ботев за да е по-лесен финала, ама нъц :)
Пирин го отнесе по същия параграф.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Схемаджиите от БФС-то пак се хванаха за палците :) Само така!

Прав си, няма никаква радост. Остава ни семкаджиите от УЕФА да се хванат пак за тирето.


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта