Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот kiril.a.d » 24 май 2018 14:51

organzata написа:
kiril.a.d написа:
loko1 написа:
haiobaio написа:
kiril.a.d написа:
BRAT4EDA1 написа:Предполагам около 300 души ще съберем, няма влак за навръщане, няма автобус защото вече никоя фирма не иска да ни вози и само коли ,това е положението.. ега размажем летящите тигри, иначе голям резил ще бъде за нас за дълги години и после наесен със спонсор дай боже ако се намери с песен.. важното е че не сме ГМО, нов, стар, някой ден ще си вземем официално историята, Берое осем години чакаха...

То и 300 души ням да са малко, защото Витоша ням никаква публика! - безсмислен отбор...И все пак, дано ви подкрепят Пловдивските локомотивци - има и те, защо да повикат още ;)...

И един съвет от мен - влезете ли в ППЛ, веднага отмъкнете Григор Долапчиев! Този юноша на ЦСКА е много талантлив футболист, който...бе знам защо Стойчо Младенов не уважи, в ония "Титанични" безпарични времена...
Ако Ицко Янев остане треньор на ЦСКА-София, със сигурност ще го вземе! - побързайте...


Не знам защо толкова си превъзбуден относно нашия мач.
Също така се питам защо намесваш Литекс в целия разговор. Май и ти си ги припознал.
Отделно, за пореден път, пловдивчани или които и да са други привърженици не ни трябват за подкрепа. Да си гледат отборите.


Всеки може да си дойде на мача, нямам какво да се дърпаме и аз съм ходил на мачове на други отбори Ще сме във В сектор, а там място колкото искаш, може да си седнат спокойно хората и да гледат мача.

Ето това е достойно поведение на привърженик - не ултрас! - всеки който иска, да дойде на мача!
Xaйде Пловдивските Локомотивци - объркайте сметките на обърканото БФС, което никога не знае как да реагира в ситуация! - остава и да крепят безсмисления отбор на Витоша, само щото е имал нещо общо с Бойчо...отвратителна партийна подлизурковщина, спрямо Вожда, позната ни от "ония времена" на даскала му Тошо, че и преди това!!!



Ако мачове се печелеха от публиката то тогава Русия ще е шампион след 2 месеца :mrgreen: !

:lol: приятел, нямa кaк дa стaне! - нямa стaдион, с 150 милионa местa ;)...
Но по твоятa сметка, знaчи Брaзилия ще е шампион, щото там има стадиони със 100 000 места! - няма да остане място за руснаците ;)...
:lol:
Недей така .- публиката, привържениците, винаги си имат своето значение в един мач! - дори да е дирижиран ;)
П.П.
Между другото, пожелавам им го, но...то тази работа не става, дори с разпореждане на Владимир Путин, дори и със заплаxa от рaзстрел ;) :)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот haiobaio » 24 май 2018 19:56

kiril.a.d написа:
haiobaio написа:
kiril.a.d написа:
BRAT4EDA1 написа:Предполагам около 300 души ще съберем, няма влак за навръщане, няма автобус защото вече никоя фирма не иска да ни вози и само коли ,това е положението.. ега размажем летящите тигри, иначе голям резил ще бъде за нас за дълги години и после наесен със спонсор дай боже ако се намери с песен.. важното е че не сме ГМО, нов, стар, някой ден ще си вземем официално историята, Берое осем години чакаха...

То и 300 души ням да са малко, защото Витоша ням никаква публика! - безсмислен отбор...И все пак, дано ви подкрепят Пловдивските локомотивци - има и те, защо да повикат още ;)...

И един съвет от мен - влезете ли в ППЛ, веднага отмъкнете Григор Долапчиев! Този юноша на ЦСКА е много талантлив футболист, който...бе знам защо Стойчо Младенов не уважи, в ония "Титанични" безпарични времена...
Ако Ицко Янев остане треньор на ЦСКА-София, със сигурност ще го вземе! - побързайте...


Не знам защо толкова си превъзбуден относно нашия мач.
Също така се питам защо намесваш Литекс в целия разговор. Май и ти си ги припознал.
Отделно, за пореден път, пловдивчани или които и да са други привърженици не ни трябват за подкрепа. Да си гледат отборите.

Бе и аз не те разбирам...пишеш като някакъв ултрас, каквито в Локо Сф не съм виждал - заприличваш на левскар, а това не е добре!
Та, отговарям:
- Локо Сф, винаги ми е бил симпатичен отбор, нищо че съм цесекар! - големи мачове сме правили, още от как се помня, 60-те години... Второ, синът ми е от Локо Сф, а няма да е в България за този мач, така че го замествам! Трето, несправедливо отидоxте...на майната си - искам ви в ППЛ! Четвърто, мачовете свършват, а аз съм привърженик преди всичко на футбола и след това на отбор! - дай Боже и ти да станеш такъв някой ден...
Литекс не намесвам в разговора! - май ти си припознал "Левски", ? ;)...
И не на последно място, никога не отказвай подкрепа, от когото и да било, защото не е добре да живееш сам!!! - не отблъсквай Пловдивските локомотивци, които със сигурност също ви симпатизират и биxа дошли да ви подкрепят, срещу фалшиво класиралия се за бараж, много подозрителен отбор на Витоша!!!
...случайно да си гербаджия?...па викай тогава за Витоша Б...ойчовица ;)


Не желая подкрепа нито от цесекари, нито от левскари. По добре никой да няма на стадиона. Хора, които нямат чест, нямат достойнство, нямат място до мен.
Майните също не ме интересуват. И вярвай ми, 101% не ни симпатизират.
Отидохме по селата заслужено, защото един боклук 21 години копаеше гроба ни. Не успя...
Радвай се, че синът ти е избрал отбор, който макар и с известно отклонение последните години, е символ на чест, вярност и достойнство.
Викай Цска на пребоядисания Литекс и си мисли за чест.

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот favaca8888 » 24 май 2018 22:18

Реално за нас този двубой ще е част от историята на славния ни клуб ! Изхвърлен от А група ,бронзов медалист с равни точки с втория тогава(Берое) като Лудогорец усложливо им пусна равен тогава последния кръг иначе ги минавахме.БФС и тогава се отнесе непрофесоонално към нас като се наложи НИЕ да отидем,да си вземем медалите и да си наградим футболистите ! Агония по села и паланки, но и невероятни преживявания,които много малко от пишещите тук могат да си представят.
И сега отново БФС си прави гаргара с нас като нарочно не събира комисията си за да преместят мача.За 4 години успяхме да стигнем до края,извървяхме честно и достойно пътя си за да стигнем да мача,който може да ни вкара в Първа лига, но дори да не успеем,ние отново ще сме там ! Защото обичаме Локо ! Истински!И в добро и в лошо ! Локомотив за нас е всичко !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот kiril.a.d » 25 май 2018 12:05

haiobaio написа:
kiril.a.d написа:
haiobaio написа:
kiril.a.d написа:
BRAT4EDA1 написа:Предполагам около 300 души ще съберем, няма влак за навръщане, няма автобус защото вече никоя фирма не иска да ни вози и само коли ,това е положението.. ега размажем летящите тигри, иначе голям резил ще бъде за нас за дълги години и после наесен със спонсор дай боже ако се намери с песен.. важното е че не сме ГМО, нов, стар, някой ден ще си вземем официално историята, Берое осем години чакаха...

То и 300 души ням да са малко, защото Витоша ням никаква публика! - безсмислен отбор...И все пак, дано ви подкрепят Пловдивските локомотивци - има и те, защо да повикат още ;)...

И един съвет от мен - влезете ли в ППЛ, веднага отмъкнете Григор Долапчиев! Този юноша на ЦСКА е много талантлив футболист, който...бе знам защо Стойчо Младенов не уважи, в ония "Титанични" безпарични времена...
Ако Ицко Янев остане треньор на ЦСКА-София, със сигурност ще го вземе! - побързайте...


Не знам защо толкова си превъзбуден относно нашия мач.
Също така се питам защо намесваш Литекс в целия разговор. Май и ти си ги припознал.
Отделно, за пореден път, пловдивчани или които и да са други привърженици не ни трябват за подкрепа. Да си гледат отборите.

Бе и аз не те разбирам...пишеш като някакъв ултрас, каквито в Локо Сф не съм виждал - заприличваш на левскар, а това не е добре!
Та, отговарям:
- Локо Сф, винаги ми е бил симпатичен отбор, нищо че съм цесекар! - големи мачове сме правили, още от как се помня, 60-те години... Второ, синът ми е от Локо Сф, а няма да е в България за този мач, така че го замествам! Трето, несправедливо отидоxте...на майната си - искам ви в ППЛ! Четвърто, мачовете свършват, а аз съм привърженик преди всичко на футбола и след това на отбор! - дай Боже и ти да станеш такъв някой ден...
Литекс не намесвам в разговора! - май ти си припознал "Левски", ? ;)...
И не на последно място, никога не отказвай подкрепа, от когото и да било, защото не е добре да живееш сам!!! - не отблъсквай Пловдивските локомотивци, които със сигурност също ви симпатизират и биxа дошли да ви подкрепят, срещу фалшиво класиралия се за бараж, много подозрителен отбор на Витоша!!!
...случайно да си гербаджия?...па викай тогава за Витоша Б...ойчовица ;)


Не желая подкрепа нито от цесекари, нито от левскари. По добре никой да няма на стадиона. Хора, които нямат чест, нямат достойнство, нямат място до мен.
Майните също не ме интересуват. И вярвай ми, 101% не ни симпатизират.
Отидохме по селата заслужено, защото един боклук 21 години копаеше гроба ни. Не успя...
Радвай се, че синът ти е избрал отбор, който макар и с известно отклонение последните години, е символ на чест, вярност и достойнство.
Викай Цска на пребоядисания Литекс и си мисли за чест.

...бе момче и ти нещо...си се посбъркал на тема чест...и как може да отблъскваш протегната доброжелателно ръка??? - не дай Боже и в живота да правиш така...
И чети малко повече, вместо да се репчиш!!! - всички ви симпатизират, може би именно заради достойния път, може и заради недостойния път на Витоша Б...ойчовица?!
И от мен да знаеш - не ви закопа Гигов, а ви закопа Бойчо, който връщайки се на власт, поиска рекет от бизнеса на Гигов, той отказа и му намериxа цаката...Уви и на отбора му, както стана 2008 г. с ЦСКА, при атаката на Томовия Кремоковци, от Станишев и Доган!!!
:) Синът ми избра отбора на квартален принцип - кактко е в други страни - и за да се съревновава с баща си ;) - так е в интелигентните семейства: синът, винаги да се съревновава с родителите си и да ги надмине!
За чест, в България, вече отдавна не мисля! - смата ни държава вече няма чест...Но пък аз си имам две ЦСКА-та! Опс, забравиx че и ти си имаш два софийски локомотива ;) :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот haiobaio » 25 май 2018 16:22

kiril.a.d написа:...бе момче и ти нещо...си се посбъркал на тема чест...и как може да отблъскваш протегната доброжелателно ръка??? - не дай Боже и в живота да правиш така...
И чети малко повече, вместо да се репчиш!!! - всички ви симпатизират, може би именно заради достойния път, може и заради недостойния път на Витоша Б...ойчовица?!
И от мен да знаеш - не ви закопа Гигов, а ви закопа Бойчо, който връщайки се на власт, поиска рекет от бизнеса на Гигов, той отказа и му намериxа цаката...Уви и на отбора му, както стана 2008 г. с ЦСКА, при атаката на Томовия Кремоковци, от Станишев и Доган!!!
:) Синът ми избра отбора на квартален принцип - кактко е в други страни - и за да се съревновава с баща си ;) - так е в интелигентните семейства: синът, винаги да се съревновава с родителите си и да ги надмине!
За чест, в България, вече отдавна не мисля! - смата ни държава вече няма чест...Но пък аз си имам две ЦСКА-та! Опс, забравиx че и ти си имаш два софийски локомотива ;) :lol:

Може и да си прав. Вярно е, всички ни симпатизират. Може би прекалих.
Хайде, със здраве!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот loko29 » 25 май 2018 17:30

Аз пък искам подкрепата на всички истински футболни фенове.Нека истинските фенове подкрепят истинския отбор!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот Red_Neck » 26 май 2018 10:00

loko29 написа:Аз пък искам подкрепата на всички истински футболни фенове.Нека истинските фенове подкрепят истинския отбор!

Получихте възможно най-важната подкрепа - от чернодрешкото.... и пак се акакахте, ... язък за организацията! :)
Най-кофти е, че от цялата завера пострада един от най-футболните градове в България.
Стискам палци на Пирин догодина да се върне в елита.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот Lyubaka01 » 26 май 2018 10:59

Red_Neck написа:
loko29 написа:Аз пък искам подкрепата на всички истински футболни фенове.Нека истинските фенове подкрепят истинския отбор!

Получихте възможно най-важната подкрепа - от чернодрешкото.... и пак се акакахте, ... язък за организацията! :)
Най-кофти е, че от цялата завера пострада един от най-футболните градове в България.
Стискам палци на Пирин догодина да се върне в елита.

Ти беше там като организираха всичко, нали?

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот loko1 » 30 май 2018 10:48

Lyubaka01 написа:
Red_Neck написа:
loko29 написа:Аз пък искам подкрепата на всички истински футболни фенове.Нека истинските фенове подкрепят истинския отбор!

Получихте възможно най-важната подкрепа - от чернодрешкото.... и пак се акакахте, ... язък за организацията! :)
Най-кофти е, че от цялата завера пострада един от най-футболните градове в България.
Стискам палци на Пирин догодина да се върне в елита.

Ти беше там като организираха всичко, нали?



Да супер подкрепа 3 минути продължение на продълженията и измислен фаул след който ни изравниха, мозък.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Локо Сф – Витоша в Пловдив. Защо?

Мнениеот Red_Neck » 30 май 2018 11:59

loko1 написа:
Lyubaka01 написа:
Red_Neck написа:
loko29 написа:Аз пък искам подкрепата на всички истински футболни фенове.Нека истинските фенове подкрепят истинския отбор!

Получихте възможно най-важната подкрепа - от чернодрешкото.... и пак се акакахте, ... язък за организацията! :)
Най-кофти е, че от цялата завера пострада един от най-футболните градове в България.
Стискам палци на Пирин догодина да се върне в елита.

Ти беше там като организираха всичко, нали?



Да супер подкрепа 3 минути продължение на продълженията и измислен фаул след който ни изравниха, мозък.

Мда, ..... пропуснаха само да ви дадат една дузпичка "делиорманска-подуянка" в самия край на редовното време :)
Другото си го получихте - нередовен гол, спестена дузпа за противника, числено предимство ....
В Надежда сте станали по-нагли и от делиорманци бре .... :!:
Срам нямате ли :?:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта