Билет само от 20 лв. за Втора лига е неморална цена, господа Манолов и Михайлов

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Билет само от 20 лв. за Втора лига е неморална цена, господа Манолов и Михайлов

Мнениеот loko29 » 03 май 2018 10:47

Номера от селски вечеринки.Манолов някога игра малко при нас.Сега се прави на интересен.Локо си е Локо!Тия измислени отбори са за един ден.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

LOKOMAN
Мнения: 380
Регистриран на: 28 мар 2013 16:33
Контакти:

Re: Билет само от 20 лв. за Втора лига е неморална цена, господа Манолов и Михайлов

Мнениеот LOKOMAN » 03 май 2018 11:08

doktora25 написа:Разбира се че е безумие и недопустимо. Кой обаче може да ви спре да си вземете билет или пропуск (там каквото е) за някой от другите сектори? Всеки би трябвало безпрепятствено да може да отиде на мач и да се разположи в домакинските сектори стига да има места.
Успех за завръщането ви в А група!


Няма как. Всичките места са около 800 и всичко е с покани. Мислиш ли че някой фен на селяните ще даде 20 кинта за билет. И да има ще са не повече от 50.


favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Билет само от 20 лв. за Втора лига е неморална цена, господа Манолов и Михайлов

Мнениеот favaca8888 » 03 май 2018 14:25

Ясно е едно - екшънът ще е гарантиран !

ИДВАМЕ !!!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Билет само от 20 лв. за Втора лига е неморална цена, господа Манолов и Михайлов

Мнениеот Lyubaka01 » 03 май 2018 14:44

Това е отговорът на Стойне Манолов:

Позиция на Стойне Манолов до феновете на Локомотив (Сф):

"Уважаеми фенове на Локомотив (Сф),

принуден съм да взема отношение по няколко въпроса преди двубоя между Царско село и Локомотив (София). Причина са абсолютно неуместните нападки, които се отправят по мой адрес от съперника преди дербито, имащо важно значение за крайното класиране във Втора професионална лига.
Като бивш играч на Локомотив (Сф) завинаги сърцето ми ще остане на стадиона в квартал "Надежда". Винаги съм се прекланял пред магията на "железните бригади", пред славната история десетилетия наред. И до днес се възхищавам на всичко, което клубът е постигнал и винаги съм искал да играе само в първа дивизия.
В последно време от ръководството на Локомотив не демонстрират уважението, което аз винаги съм показвал. Преди два месеца взех решение цената на билетите за домакинските мачове на отбора да е 20 лева. Футболът е прекалено скъп бизнес и смятам, че сумата е съвсем реална. Когато на нашия стадион гостуваха Ботев (Враца) и Монтана, те изкупиха колегиално отпуснатия им брой билети. Мачовете се играха пред пълни трибуни и станаха изключително зрелищни за всички фенове. На фона на моето решение от преди два месеца, би било крайно некоректно към Ботев (Враца) и Монтана, да намаля цените на билетите специално заради Локомотив (Сф).

Ще отговоря и на още едно искане от страна на следващия ни съперник. Локомотив иска да предоставим 300 билета за своите фенове. Капацитетът на стадион "Царско село" е 800 души. Съответно десет процента от този брой е 80 места. Точно толкова е капацитетът в блока за гостуващите запалянковци. Феновете на Царско село вече редовно пълнят стадиона и би било некоректно на първо място към тях, ако дам повече места на нашия съперник в един кръстопътен за влизане в Първа професионална лига двубой. От друга страна подобно решение би застрашило сигурността на всички присъстващи, ако се стигне до смесване на агитките. Нашият стадион е само с една централна трибуна. Затова няма как да удовлетворя желанието на Локомотив за повече от 80 места.
В предишни мачове съм предоставял дори свободни билети на същия съперник, но никога не съм имал същата привилегия на стадиона в квартал "Надежда", който е значително по-голям от нашия. Ще подчертая още един факт. На стадион "Локомотив" съм бил обиждан вулгарно и от хора от ръководството на клуба, и от феновете в централната трибуна. Това ли съм заслужил? От уважение и възпитание не бих искал да назова точните рефрени, които съм принуден да чувам по мой адрес и този на отбора ми. Явно някои личности, които имат думата в Локомотив, искат да се харесат на шефовете си или на запалянковците. Сещат се, че Стойне Манолов е локомотивец, само когато имат нужда от него.

Накрая искам да призова всичките ни фенове да подкрепят отбора в двубоя срещу Локомотив. Гарантирам, че за гостите ще бъдат предоставени най-добрите възможни условия. Пожелавам успех на Локомотив в бъдеще. Ако нямах свой клуб, много вероятно щях да съм част от проекта Локомотив. И дано имате шефовете, които заслужават да представляват и развиват славната история на Локо.

С уважение, Стойне Манолов - собственик на ФК Царско село (София)"/ БТА

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Билет само от 20 лв. за Втора лига е неморална цена, господа Манолов и Михайлов

Мнениеот kanar76 » 03 май 2018 14:56

Пожелавам успех на Локомотив София и завръщане там където им е мястото.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1620
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Билет само от 20 лв. за Втора лига е неморална цена, господа Манолов и Михайлов

Мнениеот 1palq4o1 » 03 май 2018 15:04

'айде Локо!
'айде, че ми липсват мачовете помежду ни :)
...то, като се замисля и покойника ми липсва вече, ама...на - умрял не можеш да съживиш, дори и от Ловеч да го докарат
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Билет само от 20 лв. за Втора лига е неморална цена, господа Манолов и Михайлов

Мнениеот loko1 » 03 май 2018 15:20

Lyubaka01 написа:Това е отговорът на Стойне Манолов:

Позиция на Стойне Манолов до феновете на Локомотив (Сф):

"Уважаеми фенове на Локомотив (Сф),

принуден съм да взема отношение по няколко въпроса преди двубоя между Царско село и Локомотив (София). Причина са абсолютно неуместните нападки, които се отправят по мой адрес от съперника преди дербито, имащо важно значение за крайното класиране във Втора професионална лига.
Като бивш играч на Локомотив (Сф) завинаги сърцето ми ще остане на стадиона в квартал "Надежда". Винаги съм се прекланял пред магията на "железните бригади", пред славната история десетилетия наред. И до днес се възхищавам на всичко, което клубът е постигнал и винаги съм искал да играе само в първа дивизия.
В последно време от ръководството на Локомотив не демонстрират уважението, което аз винаги съм показвал. Преди два месеца взех решение цената на билетите за домакинските мачове на отбора да е 20 лева. Футболът е прекалено скъп бизнес и смятам, че сумата е съвсем реална. Когато на нашия стадион гостуваха Ботев (Враца) и Монтана, те изкупиха колегиално отпуснатия им брой билети. Мачовете се играха пред пълни трибуни и станаха изключително зрелищни за всички фенове. На фона на моето решение от преди два месеца, би било крайно некоректно към Ботев (Враца) и Монтана, да намаля цените на билетите специално заради Локомотив (Сф).

Ще отговоря и на още едно искане от страна на следващия ни съперник. Локомотив иска да предоставим 300 билета за своите фенове. Капацитетът на стадион "Царско село" е 800 души. Съответно десет процента от този брой е 80 места. Точно толкова е капацитетът в блока за гостуващите запалянковци. Феновете на Царско село вече редовно пълнят стадиона и би било некоректно на първо място към тях, ако дам повече места на нашия съперник в един кръстопътен за влизане в Първа професионална лига двубой. От друга страна подобно решение би застрашило сигурността на всички присъстващи, ако се стигне до смесване на агитките. Нашият стадион е само с една централна трибуна. Затова няма как да удовлетворя желанието на Локомотив за повече от 80 места.
В предишни мачове съм предоставял дори свободни билети на същия съперник, но никога не съм имал същата привилегия на стадиона в квартал "Надежда", който е значително по-голям от нашия. Ще подчертая още един факт. На стадион "Локомотив" съм бил обиждан вулгарно и от хора от ръководството на клуба, и от феновете в централната трибуна. Това ли съм заслужил? От уважение и възпитание не бих искал да назова точните рефрени, които съм принуден да чувам по мой адрес и този на отбора ми. Явно някои личности, които имат думата в Локомотив, искат да се харесат на шефовете си или на запалянковците. Сещат се, че Стойне Манолов е локомотивец, само когато имат нужда от него.

Накрая искам да призова всичките ни фенове да подкрепят отбора в двубоя срещу Локомотив. Гарантирам, че за гостите ще бъдат предоставени най-добрите възможни условия. Пожелавам успех на Локомотив в бъдеще. Ако нямах свой клуб, много вероятно щях да съм част от проекта Локомотив. И дано имате шефовете, които заслужават да представляват и развиват славната история на Локо.

С уважение, Стойне Манолов - собственик на ФК Царско село (София)"/ БТА


Възпитан отговор, браво. След като е скъпо удоволствие, обаче колко билета са продадени на предните мачове с пълния стадион? Отговора е по 80, които бяха купени от кметовете на Враца и Монтана.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Билет само от 20 лв. за Втора лига е неморална цена, господа Манолов и Михайлов

Мнениеот loko1 » 03 май 2018 15:21

БФС в подготовка за мача :twisted:

Ангел Ангелов ще бъде съдия
https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/ ... iia-483638

Вижте защо скандалният Ангел Ангелов не трябва да е съдия
Литекс няма загуба при рефера, който изпуска всеки по-напечен мач
https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/vi ... 76363.html

кръг Гриша Ганчев в атака
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

ikar
Мнения: 1244
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Билет само от 20 лв. за Втора лига е неморална цена, господа Манолов и Михайлов

Мнениеот ikar » 03 май 2018 15:53

Когато човек чете поредният пасквил на Стойнето обикновено се уверява че в тази страна всеки полудява по собствен начин....Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните хора са изпълнени със съмнения.Същият този субект преди повече от 15г на мач на неговият любим отбор със петолъчката в Ловеч застана срещу сегашният си господар и започна да крещи "ей джудже, плебей, селянин ще те унищожа, ти не знаеш с кого си имаш работа и................"Сега същият този шампион на правоверните ни предава уроци по морал........Морал писан със урина......Както казваше един професор преди време "по страшен от спина и по опасен от рака - сега за сега си остава простака"...........


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта