Нов треньор за Локомотив?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот loko29 » 24 дек 2019 15:54

Без коментар!!!!!!!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот loko29 » 03 яну 2020 22:12

Ч.Н.Г.Надявам се някой фенове да са изтрезнели.И за помнете все пак Р.Здравков е един от все по малкото живи хора ставали шампион с Локо сф и последния треньор взел купата с Локо сф.Но това са факти които са ставали в едни далечни времена и някои от героите в този форум тогава са си играели прави под масата.Иначе 1500 лева таван на заплатата и от понеделник почва подготовка.Очаквам юни бараж с Бистрица и висша лига.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот hd29 » 04 яну 2020 11:27

Щастлива нова година на всички локомотивци.Дано ни донесе само приятни емоции от футболните терени ,а и извън тях.За разлика от "колегата" преди мен аз не съм оптимист за евентуален бараж с Бистрица,но това не е на дневен ред сега.Подготовка,селекция и идеите на новия треньор в игрови план са нещата които ме вълнуват повече на този етап.

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот favaca8888 » 04 яну 2020 18:42

За много години ,да сме живи и здрави и да доживеем да видим ЛОКОМОТИВ отново шампион !

Ей го сега нашия пак обижда,после що го почвам....ама айде тоя път ще мине метър. :lol:
Само ще му кажа,че със сигурност съм по-дърт от loko 29 ама айде стига толкова.

По темата :
Както дадох 100 дни на Додката,така бих дал и на Баба Рада.За съжаление очаквам да продължим пропадането надолу,но по някаква сложна схема да се докопаме до баража :)
Там вече квот стане.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот sandi74 » 04 яну 2020 18:58

Ама вие верно сте лапни шарани,абдали и балъци щом вярвате че заплатите на вашите некадърници,ботушари,инвалиди,рогачи и ръгачи са по 1500 лева :oops: :? Че те разносвачите на пица в София взимат повече бе баламурници :mrgreen: :lol:Айде за много години.Живи и здрави и знайте че селските групи ви зоват и на никого не липсвате.ФАКТ :mrgreen: :lol: ;)

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот loko29 » 04 яну 2020 21:57

Абе олигофрене ти ли дойде да радаваш правосъдие.Абе къде са тия които отговарят за тоя форум.Ще ти кажа какво мисля за тебе и ще ме накажат един месец.Ние може да се избием по между си ама такова мекотело като тебе да ми дава акъл аиде марш джендър мърсен.ЛОКО СФ НАД ВСИЧКО!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Nilim
Мнения: 284
Регистриран на: 28 дек 2019 08:51

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот Nilim » 04 яну 2020 21:59

loko29 написа:Абе олигофрене ти ли дойде да радаваш правосъдие.Абе къде са тия които отговарят за тоя форум.Ще ти кажа какво мисля за тебе и ще ме накажат един месец.Ние може да се избием по между си ама такова мекотело като тебе да ми дава акъл аиде марш джендър мърсен.ЛОКО СФ НАД ВСИЧКО!

Че той Санди намина за да те накара да се почувстваш така.

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот favaca8888 » 04 яну 2020 22:15

sandi74 написа:Ама вие верно сте лапни шарани,абдали и балъци щом вярвате че заплатите на вашите некадърници,ботушари,инвалиди,рогачи и ръгачи са по 1500 лева :oops: :? Че те разносвачите на пица в София взимат повече бе баламурници :mrgreen: :lol:Айде за много години.Живи и здрави и знайте че селските групи ви зоват и на никого не липсвате.ФАКТ :mrgreen: :lol: ;)


Ей го и тоя инвалид най- накрая се появи !
Кога те изтърваха санитарите пак да лапаш маркучи на магистралата ? КУГА ? :lol:
И за пореден път те питам КУГА ще отидеш на мач на Берое и ще ни покажеш,че си си купил билет ?
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот loko29 » 04 яну 2020 22:25

favaca8888 написа:За много години ,да сме живи и здрави и да доживеем да видим ЛОКОМОТИВ отново шампион !

Ей го сега нашия пак обижда,после що го почвам....ама айде тоя път ще мине метър. :lol:
Само ще му кажа,че със сигурност съм по-дърт от loko 29 ама айде стига толкова.

По темата :
Както дадох 100 дни на Додката,така бих дал и на Баба Рада.За съжаление очаквам да продължим пропадането надолу,но по някаква сложна схема да се докопаме до баража :)
Там вече квот стане.

Момче младо тебе те уважавам защото си Локомотивец!Но навика ти да отричаш всичко е меко казано пагубен.В момента Здравков е едно правилно решение.Ако знаеш колко съм го боготворял и после мразил не е истина.Локо сф отива на бараж и то най-вероятно с Бистрица и тогава ще видиш Баба Рада ли е или Букарев.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот loko29 » 05 яну 2020 15:32

Много си ми ниска топка да слизам на нивото ти.Ти се радваш когато някой те обижда.Не смятам да те ощасливявам.Не знам модераторите защо те допускат да пишеш твоите три изречения които само знаеш във всяка тема.Прост човек си търси аудитория.Бягай аиде на окловръсното ,че ще ти вземат местото.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта