Нов треньор за Локомотив?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот Lyubaka01 » 22 дек 2019 23:25

loko29 написа:Някои големи разбирачи от веднъж млъкнаха ами аиде сега коментирайте най-лено е да се скриете!

Човек ако те слуша отстрани ще си помисли че само благодарение на тебе и твоите писания Ради Здравков ни е станал треньор...
Хубаво е че ръководството прояви малко здрав разум и назначи "вътрешен" човек за треньор. Желая му от все сърце успех и да си кажа честно, вече съм малко по-оптимистично настроен...

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот парци » 23 дек 2019 00:10

loko29 написа:Ради Здравков е новия треньор!Догодина сме в групата на "майсторите".Нека "хейта"започне сега.

loko29 написа:Някои големи разбирачи от веднъж млъкнаха ами аиде сега коментирайте най-лено е да се скриете!

Ти си неспасяем бе.
Изображение

favaca8888
Мнения: 4126
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот favaca8888 » 23 дек 2019 08:40

Да ни честита Баба Рада :)
Точния човек за това ръководство.Послушен,тих и добричък.
А loko29 да си мери приказките, да не изплюе някое зъбче ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот loko29 » 23 дек 2019 12:36

Дватрима се изживявате за тартори и като не ви изнася нещо даже заплашвате.Не знам къде са модераторите само.Нали искахме Локомотивец сега пак не е така.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот Lyubaka01 » 23 дек 2019 13:58

loko29 написа:Дватрима се изживявате за тартори и като не ви изнася нещо даже заплашвате.Не знам къде са модераторите само.Нали искахме Локомотивец сега пак не е така.

Стани ти модератор

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3801
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот loko1 » 23 дек 2019 17:08

парци написа:
loko29 написа:Ради Здравков е новия треньор!Догодина сме в групата на "майсторите".Нека "хейта"започне сега.

loko29 написа:Някои големи разбирачи от веднъж млъкнаха ами аиде сега коментирайте най-лено е да се скриете!

Ти си неспасяем бе.


Наистина е неспасяем. Всеки който истински е от Локомотив, ще иска отбора да върви без значение кой е треньора. Само идиот ще хейти Здравков още преди да е започнал ...
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3801
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот loko1 » 23 дек 2019 17:10

Lyubaka01 написа:
loko29 написа:Дватрима се изживявате за тартори и като не ви изнася нещо даже заплашвате.Не знам къде са модераторите само.Нали искахме Локомотивец сега пак не е така.

Стани ти модератор


Искаме ама няма, а и тоя форум гонг почти го закриха ...
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот loko29 » 23 дек 2019 17:29

Както четеш Здравков е вече оплют по нагоре.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот парци » 23 дек 2019 18:15

Соченето на факти (предвид кариерата му) е оплюване?

Аз лично нямам нищо против Здравков, точно както нямах и против Додич, който предвид даденото му като ресурс, според мен си вършеше повече от добре работата. И ако някой не е разбрал - скептицизмът ми е насочен изцяло към ръководството ни, при което всеки треньор е просто един бушон в повече. Може да се замислите защо толкова народ отказа да заеме този пост повече от седмица, белким ви светне някоя лампа.
Изображение

favaca8888
Мнения: 4126
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот favaca8888 » 24 дек 2019 01:51

loko29 написа:Както четеш Здравков е вече оплют по нагоре.

Не, брато! Явно не вдяваш.Можеш да си пишеш каквото си искаш, всеки има право на мнение.Замесиш ли обаче хората,които си дават нервите,парите и времето за да са НАВСЯКЪДЕ с отбора ставам беЗкомпромисен.Кой си ти бе ? Да даваш оценки и "сега хейта да започнал" и "някой се бил скрил" ??? Ти нормален си бе ? Какво ,няква последна инстанция ли кво!?!
Ради ти Здравков го знам наизуст какъв БОКЛУК представлява ,както и цялото ни ръководство ,което преди няколко седмици се ИЗСРА в устата на точно тия хора.....ама какво да ти обяснявам,щракай си по клавиатурата колкото искаш,но феновете на Локомотив не ги замесвай ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта