Мина ли ни "еуфорията"?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Lyubaka01 » 19 авг 2017 01:18

organzata написа:
loko29 написа:Тролчетата да вървят на м........ си.Важен е ЛОКО СФ.Ние сме с него завинаги!



С кое от двете бре,фалиралото или новото?Или и вие почнахте да припознавате :lol: .
Тебе това какво те е*е отзад? Ти нали не си припознавач? Аман от малоумни тролове...

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот organzata » 19 авг 2017 02:51

Lyubaka01 написа:
organzata написа:
loko29 написа:Тролчетата да вървят на м........ си.Важен е ЛОКО СФ.Ние сме с него завинаги!



С кое от двете бре,фалиралото или новото?Или и вие почнахте да припознавате :lol: .
Тебе това какво те е*е отзад? Ти нали не си припознавач? Аман от малоумни тролове...



Ето това е националист! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Lyubaka01 » 19 авг 2017 09:31

organzata написа:
Lyubaka01 написа:
organzata написа:
loko29 написа:Тролчетата да вървят на м........ си.Важен е ЛОКО СФ.Ние сме с него завинаги!



С кое от двете бре,фалиралото или новото?Или и вие почнахте да припознавате :lol: .
Тебе това какво те е*е отзад? Ти нали не си припознавач? Аман от малоумни тролове...



Ето това е националист! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Нещо сметка ли се опитваш да ми държиш?

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko1 » 21 авг 2017 13:26

organzata написа:
loko1 написа:
organzata написа:
favaca8888 написа:
парци написа:
favaca8888 написа:Ми лично на мен няма вариант да ми мине :P
Не 7 лв. ,а трябва 10 лв да ги направят... Едно кино извинявай е 12 лв...


Несъпоставимо.

7 лева е прекалено висока сума, поради което и на стадиона ще ходим едни и същи хора - НУЛЕВ шанс да привлечеш публика по подобен начин. Колкото до ремонтите на стадиона - на самия стадион, като изключим ВИП ложата, трибуните са ЛЕШ. Сметката с киното, да ме прощаваш, не излиза отникъде.


Е извинявай в Панагюрище знаеш ли какво беше !? Трънаци,бетон,змии и гущери :lol: В Плевен миналата година имах чувството че съм на Луната...….не ми се говори.
Нашия стадион в момента е перфектен за условията,които трябва да имаме за да играем на него.Оставаше само да го пълниме ;)


Ще,ще ама ако е някоя автобусна спирка бихте я напълнили!Една кола хора сте,а искате стадион за 15 х,я слезте на земята.


Охльо, спирката си я ..... кой в България пълни стадион, че плямпаш.


Костенурчо,първо чети преди да пишеш глупости.Виж какво съм подчертал и какво имам предвид.
П.П.Пиша ти бавно,че трудно четеш :) .


Охльо, какво подчертаваш няма значение щото идва от безмозъчното ти пространство, което бълнува. Брой на мач с Локо Пд в понеделник от 3 часа.

Изображение
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 23 юли 2018 18:26

Май ни мина.Почти месец без новини.Никой нищо не пише.Отбора играе някакви контроли и даже бие.А селекцията е почти нулева.Пак няма нито един локомотивец в състава.А сезона започва.Пак няма да има промоция а уж затова играем.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот hd29 » 23 юли 2018 20:24

loko29 написа:Май ни мина.Почти месец без новини.Никой нищо не пише.Отбора играе някакви контроли и даже бие.А селекцията е почти нулева.Пак няма нито един локомотивец в състава.А сезона започва.Пак няма да има промоция а уж затова играем.

Отбора ни е приличен.Горанов,Виячки,Станкев и Романов са в отлична форма.Вратаря ни Любенов и гърка Бузукис също,покрай тях и младите загатват за качества,Хазуров с неговия опит също ще помогне.Можеше да се подсили защитата с някой по-опитен но и в този си вариант ще объркаме доста сметките на някои от новоизлюпените претенденти за промоция.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko1 » 24 юли 2018 14:55

loko29 написа:Май ни мина.Почти месец без новини.Никой нищо не пише.Отбора играе някакви контроли и даже бие.А селекцията е почти нулева.Пак няма нито един локомотивец в състава.А сезона започва.Пак няма да има промоция а уж затова играем.


В момента има 6 юноши локомотивци дето са в първия отбор.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Lyubaka01 » 24 юли 2018 16:32

Абе тегаво ще е тоя сезон... Твърде много "паричковци" се събраха в групата, а ние не сме сред тях. Селекция почти не сме правили, не виждам да има лидер в отбора. Че ще объркаме доста сметки в групата съм съгласен, но и най-оптимистичните ми прогнози не включват директна промоция, а и въобще класиране в тройката не ми се вижда много реално... Надявам се да ме опровергаят момчетата, ама...

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 24 юли 2018 21:34

loko1 написа:
loko29 написа:Май ни мина.Почти месец без новини.Никой нищо не пише.Отбора играе някакви контроли и даже бие.А селекцията е почти нулева.Пак няма нито един локомотивец в състава.А сезона започва.Пак няма да има промоция а уж затова играем.


В момента има 6 юноши локомотивци дето са в първия отбор.

Колко от тях ще играят?Защо все сме с розови очила?
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот парци » 25 юли 2018 09:24

loko29 написа:... Защо все сме с розови очила?

Да фак? Единственото което аз виждам са оплаквания и мърморене. Ти къде ги видя тия "розови очила" идея нямам.
Изображение


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта