Фенове на ЦСКА нападнаха футболисти на Локомотив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14228
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Фенове на ЦСКА нахлуха на терена и нападн

Мнениеот damyanov1963 » 22 окт 2016 20:56

Pride написа:
Вълчан написа:Все си мисля че привържениците на Локо около 100на на брои би трябвало да се справят със тези 20-30 червени лумпели.Във смисъл да им попречат по някакъв начин.....като няма полиция и т.н....


Само дето ние си държим на Отбора и сме се разбрали да няма простотии на стадионите, нямаме излишни пари за глоби.

Държите на отбора си, като гледате пасивно как го гонят да го бият ли :o
А и щом парите от някаква глоба са по-важни от здравето на отбора ви...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Фенове на ЦСКА нахлуха на терена и нападн

Мнениеот Pride » 22 окт 2016 20:58

ronnie написа:100 фена на Локо са присъствали докато 3 пъти по-малко ЦСКА-ри са били футболистите на Локо и локомотивците просто са наблюдавали с интерес :?: И цялата тая работа се е случила без никаква провокация :?: Нещо не ми се връзва, дай някой по-неутрален източник :roll:


Кое не разбра от горното дето написах? Да изкараме 3 мача без публика и 10 000 глоба ли?
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14228
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Фенове на ЦСКА нахлуха на терена и нападн

Мнениеот damyanov1963 » 22 окт 2016 21:01

Pride написа:
ronnie написа:100 фена на Локо са присъствали докато 3 пъти по-малко ЦСКА-ри са били футболистите на Локо и локомотивците просто са наблюдавали с интерес :?: И цялата тая работа се е случила без никаква провокация :?: Нещо не ми се връзва, дай някой по-неутрален източник :roll:


Кое не разбра от горното дето написах? Да изкараме 3 мача без публика и 10 000 глоба ли?

Ясно е колко държите на отбора си. Това го правите само по форумите.
Иначе оправданията са ти просто смешни.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

ronnie
Мнения: 654
Регистриран на: 22 яну 2014 23:02
Контакти:

Re: Фенове на ЦСКА нахлуха на терена и нападн

Мнениеот ronnie » 22 окт 2016 21:01

Pride написа:
ronnie написа:100 фена на Локо са присъствали докато 3 пъти по-малко ЦСКА-ри са били футболистите на Локо и локомотивците просто са наблюдавали с интерес :?: И цялата тая работа се е случила без никаква провокация :?: Нещо не ми се връзва, дай някой по-неутрален източник :roll:


Кое не разбра от горното дето написах? Да изкараме 3 мача без публика и 10 000 глоба ли?

Не казвам, че не се е случило, но предвид факта, че единственият представен източник е фен страница на Локо не мога да се доверя за подробностите. Особено когато те изглеждат нелогични.

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Фенове на ЦСКА нахлуха на терена и нападн

Мнениеот парци » 22 окт 2016 21:03

ronnie написа:... предвид факта, че единственият представен източник е фен страница на Локо не мога да се доверя за подробностите. Особено когато те изглеждат нелогични.

http://lokosofia.gong.bg/bg-football/vt ... cha-402688
Изображение

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Фенове на ЦСКА нахлуха на терена и нападн

Мнениеот Pride » 22 окт 2016 21:09

damyanov1963 написа:
Pride написа:
ronnie написа:100 фена на Локо са присъствали докато 3 пъти по-малко ЦСКА-ри са били футболистите на Локо и локомотивците просто са наблюдавали с интерес :?: И цялата тая работа се е случила без никаква провокация :?: Нещо не ми се връзва, дай някой по-неутрален източник :roll:


Кое не разбра от горното дето написах? Да изкараме 3 мача без публика и 10 000 глоба ли?

Ясно е колко държите на отбора си. Това го правите само по форумите.
Иначе оправданията са ти просто смешни.


Няма какво да споря с нелогичната ти карикатура, ти живееш в някаква различна вселена. Бюджета ни е крайно малък и сумите, за които пиша са огромни за нас. Ако всички играят срещу Литекс какъв би бил смисъла от глоби, наказания, съдебни дела ...
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
IBUU
Мнения: 367
Регистриран на: 08 фев 2012 23:01
Контакти:

Re: Фенове на ЦСКА нахлуха на терена и нападн

Мнениеот IBUU » 22 окт 2016 21:10

Уникална селяния и мутро баджанащина. Съжалявам за тази държава.
Това не е Цска и това не са цесекари,аз ходя по мачове над 20 години и имам уважение към мъже били те от Левски или Цска.
Но това не биваше да се случва.
Скочиха след мача при липса на полиция на наще играчи до тунела, удариха, биха ок големите мъже.
Преди мача седят трима анцузи да ни убеждават че са хулигани, верно ли бе?
Това ли беше една от най яките публики ?

Малко риторични въпроси да задам бауши, Държавата отиде на кино,
Бежанци изнасилват бг момичета и обират хората, 16000 са влезли за последните месеци.
Ще скачат българи да българи да ги бият надъхани от микренски помак?
Моите деди са си оставили кръвта за тази земя,
Да внимаваме в картинката....
Локомотив за нас е всичко!!!

ronnie
Мнения: 654
Регистриран на: 22 яну 2014 23:02
Контакти:

Re: Фенове на ЦСКА нахлуха на терена и нападн

Мнениеот ronnie » 22 окт 2016 21:10

парци написа:
ronnie написа:... предвид факта, че единственият представен източник е фен страница на Локо не мога да се доверя за подробностите. Особено когато те изглеждат нелогични.

http://lokosofia.gong.bg/bg-football/vt ... cha-402688

Не оправдавам глупаците, които са го направили, но първоначалната информация звучеше доста по-зле от
Те подгониха по пистата и към тунела вратаря на Локомотив Александър Любенов, който е юноша на Левски, вероятно вследствие на разменени реплики.
Не се споменават удари и явно нападнатият футболист също не е абсолютно невинен.

Потребителски аватар
IBUU
Мнения: 367
Регистриран на: 08 фев 2012 23:01
Контакти:

Re: Фенове на ЦСКА нахлуха на терена и нападн

Мнениеот IBUU » 22 окт 2016 21:14

IBUU написа:Уникална селяния и мутро баджанащина. Съжалявам за тази държава.
Това не е Цска и това не са цесекари,аз ходя по мачове над 20 години и имам уважение към мъже били те от Левски или Цска.
Но това не биваше да се случва.
Скочиха след мача при липса на полиция на наще играчи до тунела, удариха, биха ок големите мъже.
Преди мача седят трима анцузи да ни убеждават че са хулигани, верно ли бе?
Това ли беше една от най яките публики ?

Малко риторични въпроси да задам бауши, Държавата отиде на кино,
Бежанци изнасилват бг момичета и обират хората, 16000 са влезли за последните месеци.
Ще скачат българи да българи да ги бият надъхани от микренски помак?
Моите деди са си оставили кръвта за тази земя,
Да внимаваме в картинката....
Локомотив за нас е всичко!!!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14228
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Фенове на ЦСКА нахлуха на терена и нападн

Мнениеот damyanov1963 » 22 окт 2016 21:26

Pride написа:
damyanov1963 написа:
Pride написа:
ronnie написа:100 фена на Локо са присъствали докато 3 пъти по-малко ЦСКА-ри са били футболистите на Локо и локомотивците просто са наблюдавали с интерес :?: И цялата тая работа се е случила без никаква провокация :?: Нещо не ми се връзва, дай някой по-неутрален източник :roll:


Кое не разбра от горното дето написах? Да изкараме 3 мача без публика и 10 000 глоба ли?

Ясно е колко държите на отбора си. Това го правите само по форумите.
Иначе оправданията са ти просто смешни.


Няма какво да споря с нелогичната ти карикатура, ти живееш в някаква различна вселена. Бюджета ни е крайно малък и сумите, за които пиша са огромни за нас. Ако всички играят срещу Литекс какъв би бил смисъла от глоби, наказания, съдебни дела ...

За вас всяка истина за Локо е от различна вселена.
Да седиш и гледаш безучастно как гонят да бият играчи, или играч на любимия ти отбор и то при положение, че сте 3 пъти повече от "биячите" е по-жалко и от карикатура.
Иначе и аз няма какво повече да споря по въпроса.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта