Касев хвърли кърпата.Дамянов разпусна отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Касев хвърли кърпата.Дамянов разпусна отбора

Мнениеот sandi74 » 13 авг 2015 09:48

Локомотив Сф май изигра последния си мач.

Tatone
Мнения: 326
Регистриран на: 24 юли 2014 16:34
Контакти:

Re: Касев хвърли кърпата.Дамянов разпусна отбора

Мнениеот Tatone » 13 авг 2015 09:54

Трябва да се потърси отговорност на този човек, дебелия, няма да му казвам името щото не го запомних. Трябва да му се потърси сметка или да се изпрати в лудницата. Това което този престъпник направи е същото, като да отидеш на ресторант, да седнеш на масата, да кажеш, че ще платиш, да ти сервират патица с портокали, да я изядеш, да пръднеш доволно и да оставиш 1,46 лв и бележка. "Толкова пари събрах от тротоара пред ресторанта."

Този престъпник трябва да бъде подведен по някаква отговорност. Не може да обещаваш в публичното пространство разни финансови неща и след това ... нищо.Това се нарича измама. Явно този, дебелият, има някаква престъпна умисъл. Явно иска да спечели нещо ...

Аз съм на мнение, че футболът в България трябва да рестартира. Всичко отначало. От другата година се прави ново БФС, то прави нова лига и кани отборите в различните нива в нея. Всеки отбор ще харчи толкова колкото изкарва. Така ше се стимулира ходенето на мачове, школите и любовта към играта. Сега няма публика ( като изключим ЦСКА, но сега в тяхното положение, те са длъжни да ходят за да не умре отборът), няма школи, няма ... любов към играта. Само пари, пари, пари. Дебели мутри, кльощави пияници, борци, бандити, крадци. Днес е Локото, вчера беше Етър, утре ще е ...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22638
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Касев хвърли кърпата.Дамянов разпусна отбора

Мнениеот NOMER14 » 13 авг 2015 10:08

А, к'во става?
Стадион "Локомотив" не е ли апетитна хапка като...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Касев хвърли кърпата.Дамянов разпусна отбора

Мнениеот TristaNNN » 13 авг 2015 10:31

NOMER14 написа:А, к'во става?
Стадион "Локомотив" не е ли апетитна хапка като...

Изпървом и аз си помислих същото, но се оказа, че там има сложни схеми със собствеността. Хем стадионът е общински, хем част от земята под него е реституирана ... или нещо подобно. Тоест едва ли може да се прилапа толкова лесно.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Касев хвърли кърпата.Дамянов разпусна отбора

Мнениеот kiril.a.d » 13 авг 2015 10:38

Грозно и трагично, но...колкото и да е клише, аз предупредих Локомотивци, че така ще стане, щом отказват да работят с Касев...
Не знам, каква я мислят сега... - жалко за Локото!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Касев хвърли кърпата.Дамянов разпусна отбора

Мнениеот haiobaio » 13 авг 2015 10:48

kiril.a.d написа:Грозно и трагично, но...колкото и да е клише, аз предупредих Локомотивци, че така ще стане, щом отказват да работят с Касев...
Не знам, каква я мислят сега... - жалко за Локото!

Какво да работим с Касев, бе, човек? Ти имаш ли акъл, сериозно?
Ние гъзове не лижем.
Мислим да ни има, честно да ти кажа.

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Касев хвърли кърпата.Дамянов разпусна отбора

Мнениеот Theos » 13 авг 2015 11:14

Този е престъпник, жал ми е за този клуб как първо Гигов ги закопа и се измъкна чист, сега и този аграр.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Касев хвърли кърпата.Дамянов разпусна отбора

Мнениеот kiril.a.d » 13 авг 2015 11:28

haiobaio написа:
kiril.a.d написа:Грозно и трагично, но...колкото и да е клише, аз предупредих Локомотивци, че така ще стане, щом отказват да работят с Касев...
Не знам, каква я мислят сега... - жалко за Локото!

Какво да работим с Касев, бе, човек? Ти имаш ли акъл, сериозно?
Ние гъзове не лижем.
Мислим да ни има, честно да ти кажа.

Не знам...със 700 човека на мач, не можете да издържате отбор, дори във "В" група!
А пари има само в такива, на които...явно трябва да им се лиже ;) ...други, с пари, в България няма!
Така че...не знам, каква я мислите... - нещо като "чиста и свята република" на В.Левски, ама не биде....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Касев хвърли кърпата.Дамянов разпусна отбора

Мнениеот haiobaio » 13 авг 2015 11:41

kiril.a.d написа:
haiobaio написа:
kiril.a.d написа:Грозно и трагично, но...колкото и да е клише, аз предупредих Локомотивци, че така ще стане, щом отказват да работят с Касев...
Не знам, каква я мислят сега... - жалко за Локото!

Какво да работим с Касев, бе, човек? Ти имаш ли акъл, сериозно?
Ние гъзове не лижем.
Мислим да ни има, честно да ти кажа.

Не знам...със 700 човека на мач, не можете да издържате отбор, дори във "В" група!
А пари има само в такива, на които...явно трябва да им се лиже ;) ...други, с пари, в България няма!
Така че...не знам, каква я мислите... - нещо като "чиста и свята република" на В.Левски, ама не биде....

700 човека са си 700 човека, добро начало е. Повече от някои отбори в А група. Ако нещата тръгнат като хората догодина ще сме 1400 и така нататък. Никога не сме били мода, че куцо и сакато да ни е фен. Ние сме си ние. Не лижем гъзове. И вярвай ми, колкото по-чист ни е клуба, толкова по-добре.

niki4Him
Мнения: 121
Регистриран на: 12 юни 2013 11:18
Контакти:

Re: Касев хвърли кърпата.Дамянов разпусна отбора

Мнениеот niki4Him » 13 авг 2015 11:46

tatone за доста неща си прав освен за едно, че нямало публика освен цска...дръжки на калпак.. Левски събира много повече публика, а за финала за купата гостуваща агитка от 14 000 души и големите европесйки отбори биха си мечтали.. стига с този фарс за публикат ана цска, да пълнят сектор Г но до там нали трябва сега подкрепа за отбора... то Ботев във В имаше 2 пъти повече публика от тях.... има фенове просто успехи липсват


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта