Всекидневна

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот Pride » 10 авг 2021 08:40

Последно май ВАР бил причина да не играем в Надежда ...
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот hd29 » 10 авг 2021 22:03

Това е несериозно.Стадиона може да не отговоря за всичко друго но точно за пародиятя бг ВАР :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: На разни поляни не е проблем за разположение на камери и техника :) :) :) за нашия стадион не може.Пародия на първенство и държава.

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот favaca8888 » 11 авг 2021 10:59

Те тия варове не бяха ли мобилни :?
Или стадиона ни просто не е устроен за да бъде един вид "вкарана" системата на него ?
Ясно беше,че с Локо(Пд) и ЦСКА-София нямаше как да играем на "Локомотив".Надеждата остава за мача с Пирин.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот Pride » 13 сеп 2021 13:48

favaca8888 написа:Те тия варове не бяха ли мобилни :?
Или стадиона ни просто не е устроен за да бъде един вид "вкарана" системата на него ?
Ясно беше,че с Локо(Пд) и ЦСКА-София нямаше как да играем на "Локомотив".Надеждата остава за мача с Пирин.


Мобилна са камерите, но окабеляване, мрежи, монитори и поставки за камерите трябва да си имаш, последно ВАР-а вече не е проблем.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

beroe1986
Мнения: 92
Регистриран на: 13 яну 2010 10:03
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот beroe1986 » 23 сеп 2021 20:35

Доволни ли са феновете на Локомотив София от издигането на Б.Михайлов за нов мандат като президент на БФС?
Какъв е дивидента за вашето ръководство и ПФК Локомотив? Какво ви е обещал перуката?
Симпатичен отбор бяхте, но с този ход.... :shock:

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот favaca8888 » 24 сеп 2021 09:13

Аз лично съм изненадан и твърдо против.Перуката отдавна трябваше да е в затвора.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот парци » 26 сеп 2021 11:01

beroe1986 написа:Доволни ли са феновете на Локомотив София от издигането на Б.Михайлов за нов мандат като президент на БФС?
Какъв е дивидента за вашето ръководство и ПФК Локомотив? Какво ви е обещал перуката?

Лично съм отвратен и погнусен. Това е тотален срам. Но за да има нужда Перуката да бъде издигнат от отбор с име (каквото е останало от него) и история, а други имена на отбори, които да го издигат реално не се чуват, явно положението с този конгрес е доста повече на кантар, отколкото някой си представя или се пуска по медиите. Аз лично съм за тотална чистка и промяна в БФС - да се измете всичко от-до, барабар с чистачките.

Какво е обещал Перукан може само да гадаем, но интересът на Бозата е в договора му за обличане на националния отбор. Нямам идея кога изтича този договор, но по спомен беше подписан преди доста време, което значи, че може би в момента е към края си и има нужда от удължителен параф.
Изображение

beroe1986
Мнения: 92
Регистриран на: 13 яну 2010 10:03
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот beroe1986 » 26 сеп 2021 19:46

Здравейте,
Зная, че сте хора спозиця, разговарял съм с ваши фенове, когато сте гостували в Стара Загора.
Имаше един от вас, който е с прошарена коса, не му запомних името тогава (сигурно преди повече от 10 години). Доста колоритен показвали са го често и по тв. :)
Промяна трябва да има друг е въпроса кога ще се случи.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот miro_rz » 04 яну 2022 11:47

Успех на Митков в Локомотив!
Дано успее. ;)
Изображение

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот Pride » 14 фев 2022 13:47

miro_rz написа:Успех на Митков в Локомотив!
Дано успее. ;)


Дано, ще е в конкуренция с другия нападател и да започнат да вкарват, че и двамата вчера пропуснаха да решат мача.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта