Дискусии: Ботев - Локо София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

the black lion
Мнения: 20
Регистриран на: 04 фев 2009 17:10

Re: botev-loko sf mnenia

Мнениеот the black lion » 21 мар 2009 14:49

SkArY_9 написа:
the black lion написа:
xi4o_93 написа:пишете на бг бре!!!


ot UK pisha nqmam BG na PC ot kade moga dasi svalq zada si spokoen????

lokosf/viewtopic.php?f=11&t=10350
;)


Danke shoin :lol:

Потребителски аватар
Veni_H
Мнения: 41
Регистриран на: 15 авг 2008 11:34
Местоположение: на топло и влажно
Контакти:

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот Veni_H » 21 мар 2009 14:50

Мнението ми за мача е: Ако канарчетата не вземат двубоя - на есен Пловдивско дерби в А група няма да има! ;)

п.с. Дано не изгонят футболист на Локото! :lol: :lol:
Има само истина една - тя е между твоите бедра!

Потребителски аватар
Manolkata
Мнения: 223
Регистриран на: 17 ное 2008 21:47
Контакти:

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот Manolkata » 21 мар 2009 14:53

Очертава се разгром за канарите 0-5,а може и повече
Само Черно море,Интер и Тотнъм

botev champion
Мнения: 401
Регистриран на: 25 яну 2009 18:38

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот botev champion » 21 мар 2009 14:54

Veni_H написа:Мнението ми за мача е: Ако канарчетата не вземат двубоя - на есен Пловдивско дерби в А група няма да има! ;)

п.с. Дано не изгонят футболист на Локото! :lol: :lol:

Тогава стискай палци за Ботев Пд,како!!!

botev champion
Мнения: 401
Регистриран на: 25 яну 2009 18:38

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот botev champion » 21 мар 2009 14:55

Manolkata написа:Очертава се разгром за канарите 0-5,а може и повече

По-спокойно........

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот acmilan » 21 мар 2009 14:59

Ботевиста,някъв проблем ли има да съм фен на Берое и Локо София?Какво лошо има в това да съм от отбора на града си,както и от любимия си български отбор,на който съм фен от 6-годишен?Нали ви виждам всеки път в Стара Загора,само трошите кафенета и правите простотии!Разбира се,има и точни ботевисти,които уважавам заради силната им любов към клуба,но ти не си от тях.Не съм идвал на ваш мач в Пловдив,но ако идвам,ще е на Лаута,вие не сте особено подходящи за нормално гледане на мач!Що не казваш нищо за вас и градския ви съперник,а?И кво като селяндура плаща глоби,той ви го каза,и във в група,пак той ще е президент :lol: Разбира се,не ви пожелавам този селяк да продължава да ви измъчва,но защо не се замислите да помагате с каквото можете на футболистите,въпреки него,вместо да целите с бомбички и мобилни телефони футболистите на Левски?Ааа,бях забравил,нали сте си дружки с цесекарите и мразите Левски :D
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

botev champion
Мнения: 401
Регистриран на: 25 яну 2009 18:38

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот botev champion » 21 мар 2009 15:06

acmilan написа:Ботевиста,някъв проблем ли има да съм фен на Берое и Локо София?Какво лошо има в това да съм от отбора на града си,както и от любимия си български отбор,на който съм фен от 6-годишен?Нали ви виждам всеки път в Стара Загора,само трошите кафенета и правите простотии!Разбира се,има и точни ботевисти,които уважавам заради силната им любов към клуба,но ти не си от тях.Не съм идвал на ваш мач в Пловдив,но ако идвам,ще е на Лаута,вие не сте особено подходящи за нормално гледане на мач!Що не казваш нищо за вас и градския ви съперник,а?И кво като селяндура плаща глоби,той ви го каза,и във в група,пак той ще е президент :lol: Разбира се,не ви пожелавам този селяк да продължава да ви измъчва,но защо не се замислите да помагате с каквото можете на футболистите,въпреки него,вместо да целите с бомбички и мобилни телефони футболистите на Левски?Ааа,бях забравил,нали сте си дружки с цесекарите и мразите Левски :D

Г-н Хибрид,да сме наясно:Не слагай всички Ботевисти под един знаменател!!!Ако ти си фен на отбори чиито фенове може да се назовете поименно,то с Ботев Пд не е така.БПФК има наистина фенове от много прислойки включително и президент и мин.председател на Р.България.Трябваше от там да почнеш.........

Потребителски аватар
IRON-BRIGADES
Мнения: 33
Регистриран на: 13 мар 2009 22:58

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот IRON-BRIGADES » 21 мар 2009 15:08

acmilan написа:Ботевиста,някъв проблем ли има да съм фен на Берое и Локо София?Какво лошо има в това да съм от отбора на града си,както и от любимия си български отбор,на който съм фен от 6-годишен?Нали ви виждам всеки път в Стара Загора,само трошите кафенета и правите простотии!Разбира се,има и точни ботевисти,които уважавам заради силната им любов към клуба,но ти не си от тях.Не съм идвал на ваш мач в Пловдив,но ако идвам,ще е на Лаута,вие не сте особено подходящи за нормално гледане на мач!Що не казваш нищо за вас и градския ви съперник,а?И кво като селяндура плаща глоби,той ви го каза,и във в група,пак той ще е президент :lol: Разбира се,не ви пожелавам този селяк да продължава да ви измъчва,но защо не се замислите да помагате с каквото можете на футболистите,въпреки него,вместо да целите с бомбички и мобилни телефони футболистите на Левски?Ааа,бях забравил,нали сте си дружки с цесекарите и мразите Левски :D

БРАТ АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ ТОЙ Е ФУТБОЛИСТ НА БЕРОЕ И МИ Е ПРИЯТЕ ЗНАЕШ ГО НАЛИ?Я КАЖИ КАК СЕ ПРЕДСТАВЯ СЕГА ЧЕ ОТКАКТО ЗАМИНА ЗА СТАРА ЗАГОРА САМ ПОЗИГУБИЛ С НЕГО КОНТАКТИ! ;)
ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ!!!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот acmilan » 21 мар 2009 15:14

botev champion написа:
acmilan написа:Ботевиста,някъв проблем ли има да съм фен на Берое и Локо София?Какво лошо има в това да съм от отбора на града си,както и от любимия си български отбор,на който съм фен от 6-годишен?Нали ви виждам всеки път в Стара Загора,само трошите кафенета и правите простотии!Разбира се,има и точни ботевисти,които уважавам заради силната им любов към клуба,но ти не си от тях.Не съм идвал на ваш мач в Пловдив,но ако идвам,ще е на Лаута,вие не сте особено подходящи за нормално гледане на мач!Що не казваш нищо за вас и градския ви съперник,а?И кво като селяндура плаща глоби,той ви го каза,и във в група,пак той ще е президент :lol: Разбира се,не ви пожелавам този селяк да продължава да ви измъчва,но защо не се замислите да помагате с каквото можете на футболистите,въпреки него,вместо да целите с бомбички и мобилни телефони футболистите на Левски?Ааа,бях забравил,нали сте си дружки с цесекарите и мразите Левски :D

Г-н Хибрид,да сме наясно:Не слагай всички Ботевисти под един знаменател!!!Ако ти си фен на отбори чиито фенове може да се назовете поименно,то с Ботев Пд не е така.БПФК има наистина фенове от много прислойки включително и президент и мин.председател на Р.България.Трябваше от там да почнеш.........

Г-н Папагал,пише се прослойки,не прислойки,но вие май това не го знаете,понеже сте скаран с образованието :D На този президент съм му бил голям фен и ме е яд,че излезе от политиката по този начин,но това е друга тема.Кой е премиерът-фен на Ботев?Жан Виденов ли :D И какво е това БПФК,бе,човек :D Явно имаш слабост към абревиатурите(ЦСКА) :D Вие нали се имате за много голям клуб,с големи футболисти,едва ли не за най-големите,да те питам,кои трима футболисти са номинирани от ФИФА за отбора на 20-ти век?Гунди,Стоичков и Бонев,май,а?Няма Чико,няма Зико,както пеем беройците :D Знам,че ще кажеш,че Гунди е играл при вас,но това е разбираемо,като войник трябва да го пратят някъде :D И защо ли точно при вас :D Ти много избирателно ми отговаряш,пропускаш ми въпросите,сменяш темата,нещо не можеш да ми отговориш подобаващо,а :D
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот acmilan » 21 мар 2009 15:18

IRON-BRIGADES написа:
acmilan написа:Ботевиста,някъв проблем ли има да съм фен на Берое и Локо София?Какво лошо има в това да съм от отбора на града си,както и от любимия си български отбор,на който съм фен от 6-годишен?Нали ви виждам всеки път в Стара Загора,само трошите кафенета и правите простотии!Разбира се,има и точни ботевисти,които уважавам заради силната им любов към клуба,но ти не си от тях.Не съм идвал на ваш мач в Пловдив,но ако идвам,ще е на Лаута,вие не сте особено подходящи за нормално гледане на мач!Що не казваш нищо за вас и градския ви съперник,а?И кво като селяндура плаща глоби,той ви го каза,и във в група,пак той ще е президент :lol: Разбира се,не ви пожелавам този селяк да продължава да ви измъчва,но защо не се замислите да помагате с каквото можете на футболистите,въпреки него,вместо да целите с бомбички и мобилни телефони футболистите на Левски?Ааа,бях забравил,нали сте си дружки с цесекарите и мразите Левски :D

БРАТ АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ ТОЙ Е ФУТБОЛИСТ НА БЕРОЕ И МИ Е ПРИЯТЕ ЗНАЕШ ГО НАЛИ?Я КАЖИ КАК СЕ ПРЕДСТАВЯ СЕГА ЧЕ ОТКАКТО ЗАМИНА ЗА СТАРА ЗАГОРА САМ ПОЗИГУБИЛ С НЕГО КОНТАКТИ! ;)

Братле,добре се представя на бека,борбен е,бърз,надявам се,че след няколко месеца в а група ще играе пак на ниво :) Ти иначе идвал ли си в Стара Загора,харесва ли ти града?А на папагала има ли смисъл да продължаваме да му обръщаме внимание,какъв ти Ботев шампион,това е било преди 42 години :lol:
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта