Арда - Локомотив 30.03.2019 15:30

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Арда - Локомотив 30.03.2019 15:30

Мнениеот Lyubaka01 » 01 апр 2019 16:27

Според мене нещата не са чак толкова трагични. Е, и розови не са никак. Шансове за бараж този сезон е ясно че нямаме. За купата отпаднахме рано. От друга страна мисля че и изпадане не ни заплашва. В тая ситуация треньорът(и аз не мисля че Додич е правилният вариант, но...) е в не чак толкова лошата позиция да има възможност да експериментира със състава, да се опита да наложи млади момчета от юношите и да отсее плявата. И общо взето към края на сезона да имаме поизбистрен състав, който да се запази за следващия сезон и тогава (с няколко по-качествени попълнения) да може да се атакува място в тройката и съответно баражи, а защо не и директна промоция... Тоя сезон е ясен - има поне 3 клуба(селото, цифрите и Арда), които хвърлят сериозни пари за влизане в ппл. Монтана не знам защо си мисля че не напират да влизат в ппл, пък и разни такива слухове се носят. Ясно е че срещу въпросните пачки, в това състояние, в което сме (почти) нищо не можем да направим. Най-много да объркаме нечии сметки накрая. Та въпросната троица(или четворица) ще стигне до баражи и предвид очертаващите се да изпаднат и да играят баражи отбори от ппл имат не малки шансове да се промотират. Отборите, които евентуално пък ще отпаднат от ппл финансово ще са на нашето дередже... Ако някой пък от четворката си загуби баража, не съм сигурен че съответните собственици ще имат ищах и следващия сезон да наливат грешни пари... Така че, мисля си, че другия сезон ако имаме що-годе изграден отбор, надпреварата ще е с противници с по-близки до нашите финансови възможности. А там вече каквото сабя покаже...
Та така...

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Арда - Локомотив 30.03.2019 15:30

Мнениеот loko29 » 01 апр 2019 18:45

loko1 написа:
favaca8888 написа:
loko29 написа:Колега Додич е абсалютен бездарник това го видяхме и миналата година.Нищо не искам да кажа за Василев първо защото дава пари за Локо сф и второ защото е от Локо сф.В този форум повече го защитават школа това онова.С тая политика няма школа.Момчетата седят на пейката.Играят бежанци.И много ми е интересно колко е заплатата на тоя Додич?


Всичките ти въпроси и разсъждения водят към тезата,че ако не се променят нещата,агитката излизаме на война с ръководството.Локомотивец нелокомотивец Василев изгони всичко живо и не допуска друг въобще да направи нещо за клуба.Това е проблема.Школата затъва,не играеме елитни групи,имаме някви бежанци,въобще всичко което той обеща се срина !!!!Ако трябва в А окръжна пак отначало ,но няма да търпим съдии,БФС,нашето ръководство и който и да било да се гаврят с Локомотив.


Това са фантасмагории, без Василев (въпреки безумното му его) А окръжна ще я играем 20 години, а и стадиона никой няма да ти го даде.
С Василев 20 години ще играем в "Б"група и накрая той ще остане единствения локомотивец.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Арда - Локомотив 30.03.2019 15:30

Мнениеот loko29 » 01 апр 2019 18:54

Как ще изградим перспективен отбор?Догодина Тайдер ли ще играе или Кямил или Швоня.По вероятно и Милошов да изчезне някъде или да стане като с Д.Ризов.Като няма пари ,а това не е съвсем така взимаш 2-3 опитни играчи ама локомотивци и пускаш млади момчета да се обиграват покрай тях.И абсалютно не е нужен сърбин за треньор като имаме поне 10тина наши по добри от него.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

favaca8888
Мнения: 4148
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Арда - Локомотив 30.03.2019 15:30

Мнениеот favaca8888 » 01 апр 2019 22:32

Lyubaka01 написа:Според мене нещата не са чак толкова трагични. Е, и розови не са никак. Шансове за бараж този сезон е ясно че нямаме. За купата отпаднахме рано. От друга страна мисля че и изпадане не ни заплашва. В тая ситуация треньорът(и аз не мисля че Додич е правилният вариант, но...) е в не чак толкова лошата позиция да има възможност да експериментира със състава, да се опита да наложи млади момчета от юношите и да отсее плявата. И общо взето към края на сезона да имаме поизбистрен състав, който да се запази за следващия сезон и тогава (с няколко по-качествени попълнения) да може да се атакува място в тройката и съответно баражи, а защо не и директна промоция... Тоя сезон е ясен - има поне 3 клуба(селото, цифрите и Арда), които хвърлят сериозни пари за влизане в ппл. Монтана не знам защо си мисля че не напират да влизат в ппл, пък и разни такива слухове се носят. Ясно е че срещу въпросните пачки, в това състояние, в което сме (почти) нищо не можем да направим. Най-много да объркаме нечии сметки накрая. Та въпросната троица(или четворица) ще стигне до баражи и предвид очертаващите се да изпаднат и да играят баражи отбори от ппл имат не малки шансове да се промотират. Отборите, които евентуално пък ще отпаднат от ппл финансово ще са на нашето дередже... Ако някой пък от четворката си загуби баража, не съм сигурен че съответните собственици ще имат ищах и следващия сезон да наливат грешни пари... Така че, мисля си, че другия сезон ако имаме що-годе изграден отбор, надпреварата ще е с противници с по-близки до нашите финансови възможности. А там вече каквото сабя покаже...
Та така...


И аз съм на това мнение стига да има воля за градене на състав за догодина.Такава заега невиждам.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

favaca8888
Мнения: 4148
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Арда - Локомотив 30.03.2019 15:30

Мнениеот favaca8888 » 01 апр 2019 22:34

loko1 написа:
favaca8888 написа:
loko29 написа:Колега Додич е абсалютен бездарник това го видяхме и миналата година.Нищо не искам да кажа за Василев първо защото дава пари за Локо сф и второ защото е от Локо сф.В този форум повече го защитават школа това онова.С тая политика няма школа.Момчетата седят на пейката.Играят бежанци.И много ми е интересно колко е заплатата на тоя Додич?


Всичките ти въпроси и разсъждения водят към тезата,че ако не се променят нещата,агитката излизаме на война с ръководството.Локомотивец нелокомотивец Василев изгони всичко живо и не допуска друг въобще да направи нещо за клуба.Това е проблема.Школата затъва,не играеме елитни групи,имаме някви бежанци,въобще всичко което той обеща се срина !!!!Ако трябва в А окръжна пак отначало ,но няма да търпим съдии,БФС,нашето ръководство и който и да било да се гаврят с Локомотив.


Това са фантасмагории, без Василев (въпреки безумното му его) А окръжна ще я играем 20 години, а и стадиона никой няма да ти го даде.


Що ми се струва че така говориха и за Гигов.Ако не бил той Локото немало да го има и прочие простотии.Ами за 1 минута изпуснахме да се върнем в А група.Така че ... ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

favaca8888
Мнения: 4148
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Арда - Локомотив 30.03.2019 15:30

Мнениеот favaca8888 » 01 апр 2019 22:36

loko29 написа:Как ще изградим перспективен отбор?Догодина Тайдер ли ще играе или Кямил или Швоня.По вероятно и Милошов да изчезне някъде или да стане като с Д.Ризов.Като няма пари ,а това не е съвсем така взимаш 2-3 опитни играчи ама локомотивци и пускаш млади момчета да се обиграват покрай тях.И абсалютно не е нужен сърбин за треньор като имаме поне 10тина наши по добри от него.


+1929
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Арда - Локомотив 30.03.2019 15:30

Мнениеот loko1 » 02 апр 2019 16:23

favaca8888 написа:
loko29 написа:Как ще изградим перспективен отбор?Догодина Тайдер ли ще играе или Кямил или Швоня.По вероятно и Милошов да изчезне някъде или да стане като с Д.Ризов.Като няма пари ,а това не е съвсем така взимаш 2-3 опитни играчи ама локомотивци и пускаш млади момчета да се обиграват покрай тях.И абсалютно не е нужен сърбин за треньор като имаме поне 10тина наши по добри от него.


+1929


За съжаление нашите юноши ги бият здраво в големите набори, а от десетината наши треньори ми кажи кой ще се навие за 1000 лв. да е начело?
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Арда - Локомотив 30.03.2019 15:30

Мнениеот loko1 » 02 апр 2019 16:24

loko29 написа:
loko1 написа:
favaca8888 написа:
loko29 написа:Колега Додич е абсалютен бездарник това го видяхме и миналата година.Нищо не искам да кажа за Василев първо защото дава пари за Локо сф и второ защото е от Локо сф.В този форум повече го защитават школа това онова.С тая политика няма школа.Момчетата седят на пейката.Играят бежанци.И много ми е интересно колко е заплатата на тоя Додич?


Всичките ти въпроси и разсъждения водят към тезата,че ако не се променят нещата,агитката излизаме на война с ръководството.Локомотивец нелокомотивец Василев изгони всичко живо и не допуска друг въобще да направи нещо за клуба.Това е проблема.Школата затъва,не играеме елитни групи,имаме някви бежанци,въобще всичко което той обеща се срина !!!!Ако трябва в А окръжна пак отначало ,но няма да търпим съдии,БФС,нашето ръководство и който и да било да се гаврят с Локомотив.


Това са фантасмагории, без Василев (въпреки безумното му его) А окръжна ще я играем 20 години, а и стадиона никой няма да ти го даде.
С Василев 20 години ще играем в "Б"група и накрая той ще остане единствения локомотивец.


С последното съм съгласен, но коя е алтернативата?
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Арда - Локомотив 30.03.2019 15:30

Мнениеот loko29 » 02 апр 2019 22:10

Не обичам примиренчеството и особено неправдата.Гигов даде милиони и беше оплют тотално от повечето локомотивци.Василев се лигави ама няма алтернатива,аиде стига.Никой не искал да е треньор,ама тоя сърбин е голям локомотивец и затова е дошъл да ни спасява.Аман от демагогии.Радомир ,Гълъбово,Кариана имали а четвъртия в ранглистата за всички времена няма.А защо няма?Защото ръководството е некадърно и егоцентрично е за това.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Арда - Локомотив 30.03.2019 15:30

Мнениеот loko1 » 03 апр 2019 14:55

loko29 написа:Не обичам примиренчеството и особено неправдата.Гигов даде милиони и беше оплют тотално от повечето локомотивци.Василев се лигави ама няма алтернатива,аиде стига.Никой не искал да е треньор,ама тоя сърбин е голям локомотивец и затова е дошъл да ни спасява.Аман от демагогии.Радомир ,Гълъбово,Кариана имали а четвъртия в ранглистата за всички времена няма.А защо няма?Защото ръководството е некадърно и егоцентрично е за това.


Гигов е.а майката на школата и прати Локомотив в А окръжна, ти светец го изкара.

Кажи, кой ти е алтернативата, Радомир, Гълъбово и който се сетиш се издържа или от общината или от тото изключвам Кариана дето е последния останал футболен наивник.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта