Мина ли ни "еуфорията"?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 12 окт 2021 16:01

Тоя па неграмотник от къде излезе.Не може да пише ,а знае кой как и за колко купува мачове.Скоро по-смешно нещо не бях чел.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот sinqkrepost1914 » 14 окт 2021 21:21

loko29 написа:Тоя па неграмотник от къде излезе.Не може да пише ,а знае кой как и за колко купува мачове.Скоро по-смешно нещо не бях чел.

Шматка, преди да говориш за правопис се научи, че след запетаята се оставя интервал, иначе рЕзко ти олеква ''компетентната'' забележка. И като цяло не ми пука за вас, просто изразих възмущение. Никога преди не съм писал във вашия форум, така че едва ли ще дойда да драскам неща, които съм си ги измислил преди 5 минути. :lol: Вече дали вие ще приемете или не си е ваш проблем. Ясно, че ще си защитите клуба и няма да ви се иска да е вярно, но е. Както и на мен не ми се иска Сираков да подкрепя перуката от името на Левски, но е факт. Както и това, че имам сериозни подозрение за това, че продаде няколко мача на Герена миналия сезон. Но това е реалността, особено в България и бг футбола. А иначе Бозата, както го наричате също подкрепи перуката и за награда вече е част от новия изпълком, но това едва ли значи нещо, налЕ ? :lol: Иначе съм завършил в 153-то и знам някои от вашите фенове и като цяло ви уважавам като клуб. Данчо дебелия и Радо Буфера ( RIP ) си бяха емблематични фигури. Слезте на земята, защото си спомням как дори миналата и по-миналата година тука плюехте по Бозата и как никога нямало да влезнете в А група с него, а сега скачате да го защитавате. :lol: Мога още малко да се заям, ама викам да приключим тук.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 15 окт 2021 10:39

Ами много мило от твоя страна, че отдели от ценното си време да ни споделиш въжделенията си ;)
Хайде сега със здраве !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 15 окт 2021 14:47

Човека е завършил училище във факултета,така че няма какво да го закачаме нито за правопис още по-малко за това което пише.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Pride » 31 окт 2021 10:10

Повече от доволно е представянето ни до тук.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 28 дек 2021 21:56

Локо сф вече има сериозен спонсор, а някой тръгват сериозно към ..бездната.Е всичко се връща на тоя свят или почти всичко..
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 10 яну 2022 18:45

Чета ,че някакъв шеф на Берое сравнява положението им с това на Локо сф.Първо държавата не е никога спонсорирала Локо сф ,а точно обратното.Второ Локо сф в момента не е зле финансово, а на против.Трето виждам как някой от футболистите на Берое как скоро ще "дръпнат"към София.Четвърто какво ще прави Нани?Пето къде е заклетия им фен Сандето да каже някое остроумие?
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Pride » 14 фев 2022 13:41

Кво ти пука, то това е един от акаунтите на един болен слабист, въобще не е от Берое.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 01 апр 2022 17:05

Доживяхме и това да играем дерби мач с Царско село за оставане в групата.Дано нашия "велик" специалист В.Колев спечели поне този мач.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 27 апр 2022 14:59

Ако Жадното ни стане треньор,тва ще е дъното....Тоя дебил не е добре дошъл!
Преди май пак го изгони публиката на някой друг отбор,но не си спомням кой.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта