loko1 написа:ELFen написа:...ръката на Моци-неумишлена и няма време за реакция след рикошет... ръка в наказателното на Локото след центриране от ляво, второто полувреме /мисля на Мисиджан/,което изравнява положенията, така че остава ОТМЕНЕН ЧИСТ ГОЛ на Моци, което си е достатъчно да се дефинира,като ощетяване . :paper:
Каква ръка в наказателното на Локомотив, дай да я видим на репортаж, в коя минута беше?
И така и не разбрахте, че няма умишлено/неумишлено при свирене на нарушение за игра с ръка. Разликата е че при умишлено се дават и картони.
Толкова ви е "ЧИСТ" гола, че на всеки репортаж се вижда как Моци си помага с ръце срещу Хаджийски.
80.25 мин.от мача, 88.40 от видеото,центриране на Ангуло от ляво...http://ludogorec.net/index.php/videos/play:577/ap ....а иначе-напротив има неумишлено при положение ,че топката рекушира в непосредствена близост, без възможност за реакция на състезателя/ цит. Антон Генов/ !
От нас "рев" няма да чуеш, така видял така свирил...както се видя и в ШЛ грешат сериозно/дузпа с/у Монако?!? /
http://ludogorec.net/index.php/videos/play:577/ap