20 април,ст."Локомотив" Локо-Ботев(Пд) 17:00ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
никки1912
Мнения: 575
Регистриран на: 06 юни 2011 21:25
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: 20 април,ст."Локомотив" Локо-Ботев(Пд) 17:00ч.

Мнениеот никки1912 » 20 апр 2013 20:46

slash1912 написа:Заслужена победа,пожелавам успех на Локо София в следващите мачове.А на съдиите флагчето в дивия и огън,**** и сеч!То бива грешки,ама тяхното вече е гавра.
И все във вреда на Ботев. Аз разбирам да се греши в двете посоки да е неумишлено но то е все срещу нас. :evil: Иначе днес показахме, че сме с класи над Локомотив и то с доста отсъстващи титуляри. На мен лично не ми се ще този отбор да изпада защото са доста добра дестинация за гостуване, но има нещо гнило в ръководството и организацията на клуба ,все пак желая успех на Локомотив Сф.
Настане вечер-месец изгрее, звезди обсипят свода небесен; гора зашуми, вятър повее, Балканът пее хайдушка песен!

Потребителски аватар
thevortex
Мнения: 59
Регистриран на: 19 май 2009 14:14
Контакти:

Re: 20 април,ст."Локомотив" Локо-Ботев(Пд) 17:00ч.

Мнениеот thevortex » 20 апр 2013 21:34

Според мен трябва да се преименуват отборите кръстени на велики Българи. Само петнят имената им с просташките скандирания както в края на мача.

Ботев стоеше по-добре на терена през първото полувреме. През второто имахме своите шансове.
Много слаба защита личеше си липсата на Бранеков.
Павлов (Прословутия N9) според мен не е за Локомотив. Една топка не успя да спре като хората.
Доволен съм от Писаров и Бибишков - те бяха в основата на играта на Локото през второто полувреме.
Митрев направи няколко добри спасявания, но не беше много точен при центриранията.

Интересен момент е че за Локото играха само българи. Докато Ботев си помогнаха с 5 чужденци.

Не знам за груба игра на Локото, но много симулация от страна на играчите на Ботев - култов момент играч на Ботев си лежи и се превива, съдията му вика нещо. За части от секундата с котешка ловкост, не става, скача и тръгва да се разправя със съдията.

Отностно отменения гол - на видеото не се вижда засада, да. Но пък също така на видеото се вижда как играч на Ботев рита в главата играч на Локото в наказателното поле на Ботев. Спомням си и един момент със фаулиране на Искрен Писаров до наказателното - никаква реакция.

Потребителски аватар
Sofia 1929
Мнения: 646
Регистриран на: 29 яну 2011 20:38
Местоположение: София - Град
Контакти:

Re: 20 април,ст."Локомотив" Локо-Ботев(Пд) 17:00ч.

Мнениеот Sofia 1929 » 20 апр 2013 21:59

Нормално...по-класният отбор победи, напълно заслужено. Сериозна подкрепа от пловдивчани, адмирации за което. Някои скандирания бяха излишни, но всеки си решава.
Трудното за нас предстои!
ИзображениеИзображение
Български Железничарски Спортен Клуб

СЪСИПАХТЕ ОТБОР СВЕТИЛО - ЗАСЛУЖАТЕ БЕСИЛО!

Потребителски аватар
ТОЙ НЕ УМИРА
Мнения: 12
Регистриран на: 22 авг 2012 12:21
Контакти:

Re: 20 април,ст."Локомотив" Локо-Ботев(Пд) 17:00ч.

Мнениеот ТОЙ НЕ УМИРА » 20 апр 2013 22:30

Sofia 1929 написа:Нормално...по-класният отбор победи, напълно заслужено. Сериозна подкрепа от пловдивчани, адмирации за което. Някои скандирания бяха излишни, но всеки си решава.
Трудното за нас предстои!

пожелавам ви успех в следващите мачове наистина се получи готин тур за нас и имайте предвид, че не всички скандираха последните минути докато за БФС си беше заслужено.Лично за мен искам и следващите сезони да играем с вас , а не с някои други рогачи които са за Б група.
КРАСОТА ВЯРА БОРБА

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: 20 април,ст."Локомотив" Локо-Ботев(Пд) 17:00ч.

Мнениеот Show Must Go On » 20 апр 2013 22:37

thevortex написа:Според мен трябва да се преименуват отборите кръстени на велики Българи. Само петнят имената им с просташките скандирания както в края на мача.

Ботев стоеше по-добре на терена през първото полувреме. През второто имахме своите шансове.
Много слаба защита личеше си липсата на Бранеков.
Павлов (Прословутия N9) според мен не е за Локомотив. Една топка не успя да спре като хората.
Доволен съм от Писаров и Бибишков - те бяха в основата на играта на Локото през второто полувреме.
Митрев направи няколко добри спасявания, но не беше много точен при центриранията.

Интересен момент е че за Локото играха само българи. Докато Ботев си помогнаха с 5 чужденци.

Не знам за груба игра на Локото, но много симулация от страна на играчите на Ботев - култов момент играч на Ботев си лежи и се превива, съдията му вика нещо. За части от секундата с котешка ловкост, не става, скача и тръгва да се разправя със съдията.

Отностно отменения гол - на видеото не се вижда засада, да. Но пък също така на видеото се вижда как играч на Ботев рита в главата играч на Локото в наказателното поле на Ботев. Спомням си и един момент със фаулиране на Искрен Писаров до наказателното - никаква реакция.


Какво си гледал не знам, но има игра с ръка в наказателното поле на Локомотив и то очевадно. Павлов трябваше да бъде изгонен поне 3 пъти. Чист гол - отменен. Посягане на наш футболист с високо вдигане на крак - в нашето наказателно поле (никакъв допир с футболиста на Локо) аз лично не съм виждал да се дава такава дузпа, освен може би за "грандовете".

Потребителски аватар
pucky
Мнения: 214
Регистриран на: 28 сеп 2008 15:55
Контакти:

Re: 20 април,ст."Локомотив" Локо-Ботев(Пд) 17:00ч.

Мнениеот pucky » 21 апр 2013 00:13

http://plovdivderby.com/index.php?optio ... &Itemid=71

това ако е вярно, ебати и циганията дето сте направили ... просто страшен автогол. уж против ръководството, а-у, а в крайна сметка кво излиза ... че точно ръководството ви пуска "тънка лайсна" са входните хартийки и вие си правите трайчо костов :!:

favaca8888
Мнения: 4142
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: 20 април,ст."Локомотив" Локо-Ботев(Пд) 17:00ч.

Мнениеот favaca8888 » 21 апр 2013 01:19

нещо не разбирам...
в линка се говори за пияни фенове на ботев.
и от наще не влязоха някои почерпени.
радочарован съм от ръководството, тая цена
върна много хора.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
pucky
Мнения: 214
Регистриран на: 28 сеп 2008 15:55
Контакти:

Re: 20 април,ст."Локомотив" Локо-Ботев(Пд) 17:00ч.

Мнениеот pucky » 21 апр 2013 09:19

favaca8888 написа:нещо не разбирам...


PlovdivDerby.com, с помощта на верни свои читатели разкри мошенгията, която врътнаха от Локо София, за да оправдаят цената от 10 лева за сектора за гости. Домакините бяха пуснали в продажба билети за своите фенове на същата цена, НО... Но когато си закупиш билет от касите на стадиона там чинно ти обясняват, че той е "семеен" и важи за двама души, разказаха за PlovdivDerby.com двама пловдивчани решили да изгледат срещата от "Сектор А". Така дефакто феновете на домакините се бръкнаха по 5 лева за билетче, докато тези на гости платиха по 10.


сега разбра ли?

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: 20 април,ст."Локомотив" Локо-Ботев(Пд) 17:00ч.

Мнениеот james » 21 апр 2013 09:41

pucky написа:http://plovdivderby.com/index.php?option=com_content&view=article&id=4788:-10-&catid=25:headlines&Itemid=71

това ако е вярно, ебати и циганията дето сте направили ... просто страшен автогол. уж против ръководството, а-у, а в крайна сметка кво излиза ... че точно ръководството ви пуска "тънка лайсна" са входните хартийки и вие си правите трайчо костов :!:

Кво общо имат феновете с това ,аз на касата разбрах ,че ще ни пускат по двама с един билет . Със сигурност цената спря много Локомотивци да дойдат въобще до стадиона .

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: 20 април,ст."Локомотив" Локо-Ботев(Пд) 17:00ч.

Мнениеот james » 21 апр 2013 10:08

В мача победи по-добрият отбор . Съдийте доколкото можаха се справиха , специално тъч рефера от към А сектор редовно закъсняваше да стигне линията на засадата ,но от тези ситуации нищо не произлезе . Нашия отбор както беше се по-развил малко в последно време така закопа на едно място в този мач . Противника просто си спечели мача по-отъпкана от Мъри пътека , ако успеят да се оттърват от номер 19 и 14 мисля ,че ще си вдигнат още нивото , определено ще бъдат значително по-стойностен представител в Европа ако успеят да се класират.За нас остава дребната радост ,че сме си пак у дома и голямата мъка ,че ще ни изхвърлят от А група след 35 години неравна борба с комунистическата власт .


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта