Коко Динев купува Нефтохимик

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: Коко Динев купува Нефтохимик

Мнениеот Raoul_Duke » 01 фев 2014 18:55

fire написа:Ех! Колко сте жалки жълтури!
Много ви се иска Коко да ни зареже...


В голяма заблуда си, Антоне! Искаме Коко да векува в превозното средство! Аз казах, ХАУ!
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

[offtopic][wrapimg=]http://s13.postimg.org/o7a1f66sn/3838681m.gif[/wrapimg]
Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Коко Динев купува Нефтохимик

Мнениеот DarkPsy » 01 фев 2014 18:57

fire написа:Ех! Колко сте жалки жълтури!
Много ви се иска Коко да ни зареже и да отидем в долните дивизии, за да може пръта в колелата ви от край време да не ви пречи!? В същност, радостта от подобна развръзка би била далеч по-голяма за вас отколкото за тези от нас, които недолюбват Динев!
Какво му пречи на Коко да си мести бизнеса и пак да си стои в Локото? Нищо!
....Оня пък по-горе сателит щял да ни прави! :mrgreen:
До оня ден в продължение на 20 години бяхте повече от посредствен клуб, сега много ви се вдигнаха акциите, че чак Локото "сателит" ще правят? :twisted:
Бива селяния, бива простотия, бива бай-ганьовщина, ама това вече е върха!
Гледайте си Караибрахима и се молете да е жив и здрав докато ви стане стадиона!.......... Локомотив Пловдив винаги ще го има и винаги ще ви съсипва живота, каквото ида си мечтаете! Бея може да ви купи всичко, но от черно-белия кошмар не може да ви оттърве!


Пак жълтурите. Информацията е от Бургас бе,комплексар. Да не съм я измислил аз? Дреме ми за вас. Нафтата ме интересува.

deladog
Мнения: 1005
Регистриран на: 26 май 2011 19:38

Re: Коко Динев купува Нефтохимик

Мнениеот deladog » 01 фев 2014 19:06

Последна промяна от deladog на 01 фев 2014 19:18, променено общо 2 пъти.

deladog
Мнения: 1005
Регистриран на: 26 май 2011 19:38

Re: Коко Динев купува Нефтохимик

Мнениеот deladog » 01 фев 2014 19:08

Raoul_Duke написа:
fire написа:Ех! Колко сте жалки жълтури!
Много ви се иска Коко да ни зареже...


В голяма заблуда си, Антоне! Искаме Коко да векува в превозното средство! Аз казах, ХАУ!

Ами че те Коко и "Локо" направо са си родени един за друг и всички стискаме палци взаимната им любов да пребъде. Затова и с такова състрадание следим опитите на друг мафиот - Васил Божков - да сложи прът в колелата на романтичната им връзка:
http://www.struma.com/sinya-lampa/koko- ... ina_49590/
Но ако все пак пухкавият жених ги зареже, може и да помогнем малко, за да не глътнат фаталната доза вода. Защото за да се гмурнеш доброволно при аматьорите, а още повече за да изплуваш оттам по-силен, се изисква нещо, което зад ВСИ никога не са имали.

Потребителски аватар
lpfc_1926
Мнения: 131
Регистриран на: 23 юни 2010 21:33
Контакти:

Re: Коко Динев купува Нефтохимик

Мнениеот lpfc_1926 » 01 фев 2014 19:11

Ти да видиш!!!! Това вече си е новина за напиване бе майна! 8-)
Не знам обаче какъв го дървят тук поданиците на Краибрахим(Пееввски)[Доган]{ДПС}, при все че нито са от Пловдив нито са от Бургас?!!? :lol: 90% от постовете тук са на сопотските избиратели на БСП69ДПС...... :(
░▒▓▀1926▀▓▒░ LPFC ░▒▓▀1926▀▓▒░

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Коко Динев купува Нефтохимик

Мнениеот plovdivram » 01 фев 2014 19:23

deladog написа:....
Но ако все пак пухкавият жених ги зареже, може и да помогнем малко, за да не глътнат фаталната доза вода. Защото за да се гмурнеш доброволно при аматьорите, а още повече за да изплуваш оттам по-силен, се изисква нещо, което зад ВСИ никога не са имали.


Много си прав deladog... :) Колкото и ниско да сме паднали, такъв като Бареков никога няма да можем да имаме!!! :) Точно това се иска за да "изплуваме" като вас!!! :)
Изображение

Потребителски аватар
puf-paf
Мнения: 587
Регистриран на: 04 апр 2009 09:11
Контакти:

Re: Коко Динев купува Нефтохимик

Мнениеот puf-paf » 01 фев 2014 19:37

Това са партенки за заздравяване на редиците с подтекст "без мен няма Локо" и всички хукваме да му се молим.
Щастливо роден съм, на тази земя
защото се боря, за кауза една
в черно и бяло, душата блести
за Локо от Пловдив ,отворих очи

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Коко Динев купува Нефтохимик

Мнениеот iliyan » 01 фев 2014 19:55

deladog написа:http://www.struma.com/sinya-lampa/koko-dinev-i-vasil-bojkov-v-hazartna-voina_49590/

Палавият осеменител на фолк певици
:lol: :lol: :lol:
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
smurfcho
Мнения: 678
Регистриран на: 27 фев 2009 19:46
Контакти:

Re: Коко Динев купува Нефтохимик

Мнениеот smurfcho » 01 фев 2014 19:56

Еничарите кръв пикаят, че с Коко сме при тях, а те горките оскверниха паметта на Ботев в името на вИликия Ботев и пак зад Пловдивския любимец...
"Локо е като Феникс, трябва да изгори в пепелта, за да се възроди още по-силен и могъщ пловдивски тим, любим и непобедим."

samatoranaga
Мнения: 577
Регистриран на: 13 окт 2008 23:16
Контакти:

Re: Коко Динев купува Нефтохимик

Мнениеот samatoranaga » 01 фев 2014 19:59

В Пловдив локомотивци не останаха между другото и незнам какъв е този шум. Младежи и деца от локото няма вече, старите локомотивци не се интересуват вече от футбол, а тези които го правят са вече почти канари. Останали са 200 стари ергена само локомотивци и вдигат шум, че са 2000, ама реалността е такава, че и част от тях вече кътат пари да си купят сезонни карти за новото бижу което се строи до бирената фабрика.


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта