Нефтохимик се oбединява с Мастер?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Нефтохимик се oбединява с Мастер?

Мнениеот subzero » 06 яну 2014 20:50

pas написа:Айде спрете се малко с глупостите! Един чул, друг подозирал, трети се съмнявал... Вярно, че когато си на дъното всеки се опитва да те стъпче, но и лешоядите знаят, че умиращите хапят най-лошо.

Нефтохимик е горд отбор, който оцелява вече почти 10 години, въпреки откритата война от местна власт, олигарси и шайка платени помияри. Отбора ще го има, защото е от малкото у нас с истински фенове. Ако сме слаби ще изпаднем - нищо нечувано. Но ще го направим с вдигнати глави, както влязохме заслужено в "А" група, без да се обединяваме, купуваме мачове или ползваме задни вратички; както отказахме на ЦСКА да се продадем, въпреки натиска от половината държава; както изгонихме почти цял отбор продажници заедно със спонсора им по средата на сезона. Нефтохимик играе за футбола и за привържениците си, затова ще го има. Парите днес ги има, утре ги няма, но ако сме заслужили нещо, това със сигурност не е да ни ритат, докато сме паднали.

:o :shock: Ко...??? Не !!
Срама нямате !!!! Колко време на екипите ви стоеше ОБЩИНА БУРГАС ??? Неблагодарници !! :evil:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Нефтохимик се oбединява с Мастер?

Мнениеот FCH » 06 яну 2014 22:28

subzero написа: :o :shock: Ко...??? Не !!
Срама нямате !!!! Колко време на екипите ви стоеше ОБЩИНА БУРГАС ??? Неблагодарници !! :evil:

Едно е да ти стои на фланелките, друго е да ти апортира цял стадион, а ти да се намърдаш на чуждия...

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Нефтохимик се oбединява с Мастер?

Мнениеот Bourgas » 06 яну 2014 22:52

FCH написа:
subzero написа: :o :shock: Ко...??? Не !!
Срама нямате !!!! Колко време на екипите ви стоеше ОБЩИНА БУРГАС ??? Неблагодарници !! :evil:

Едно е да ти стои на фланелките, друго е да ти апортира цял стадион, а ти да се намърдаш на чуждия...

Така ли се говори в Хасково?
Относно тази новина, няма смисъл да се коментира. Пълна измислица. Успех на бургаските отбори в оцеляването, първо финансово, после и в "А" група.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Нефтохимик се oбединява с Мастер?

Мнениеот FCH » 06 яну 2014 23:18

Bourgas написа:Така ли се говори в Хасково?
Относно тази новина, няма смисъл да се коментира. Пълна измислица. Успех на бургаските отбори в оцеляването, първо финансово, после и в "А" група.

В Айтос така се говорело!
Дали е измислица, обърни се към кореспондента на вестника, от него е информацията!

[offtopic]На кое място според вас ще завърши Черноморец редовния сезон?

От 10-то до 14-то 27%

От 5-то до 10-то 41%

От 1-во до 5-то 32%

:lol: :lol: :lol:[/offtopic]

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Нефтохимик се oбединява с Мастер?

Мнениеот Bourgas » 07 яну 2014 00:48

FCH написа:
Bourgas написа:Така ли се говори в Хасково?
Относно тази новина, няма смисъл да се коментира. Пълна измислица. Успех на бургаските отбори в оцеляването, първо финансово, после и в "А" група.

В Айтос така се говорело!
Дали е измислица, обърни се към кореспондента на вестника, от него е информацията!

[offtopic]На кое място според вас ще завърши Черноморец редовния сезон?

От 10-то до 14-то 27%

От 5-то до 10-то 41%

От 1-во до 5-то 32%

:lol: :lol: :lol:[/offtopic]


\Нямам си идея какво говорят в Айтос, но ако толкова искаш, иди и попитай сам. Селският манталитет не ми е присъщ, но ми е до болка познат от подобни хасковски емигранти тук в Бургас. Остани си със здраве и най-добре в Хасково, максимум до Харманли.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Нефтохимик се oбединява с Мастер?

Мнениеот FCH » 07 яну 2014 02:08

Не знам какво ти е влязло в устата това хасково?! Как реши, че имам нещо общо с този град?
кой къде ще ходи си е негов проблем, аз не те съветвам да не излизаш от циганската махала, където е домът на любимия ти погребан Черномрец, нали?

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Нефтохимик се oбединява с Мастер?

Мнениеот Bourgas » 07 яну 2014 02:13

FCH написа:Не знам какво ти е влязло в устата това хасково?! Как реши, че имам нещо общо с този град?
кой къде ще ходи си е негов проблем, аз не те съветвам да не излизаш от циганската махала, където е домът на любимия ти погр**** Черномрец, нали?

Няма как да ме съветваш, хасковски, след като всеки един бургазлия знае къде са Акациите и къде Комлука. Със здраве и си сверявай инфото, че ставаш смешен в очите на знаещите ;)
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Green Fighters
Мнения: 120
Регистриран на: 09 май 2013 12:47
Местоположение: Б У Р Г А С
Контакти:

Re: Нефтохимик се oбединява с Мастер?

Мнениеот Green Fighters » 07 яну 2014 11:04

Дори и безпристрастните хора ви го казват :lol: Нито имате истинската емблема, нито стадион, нито школа, нямате дори и фенове. Отбор сте, който няма да липсва на никой.
[center]Изображение[/center]

БУРГАС Е НА НЕФТОХИМИК




Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта