Ликвидираха Нефтохимик?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13800
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот Red_Neck » 14 окт 2013 15:40

Колегите от Герената да не останат без домакинска победа за Юбилея ... :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24531
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот boabbb » 14 окт 2013 15:56

Щом не искаха да се сливаме - у лево :!:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Zelen_Burgas
Мнения: 34
Регистриран на: 12 авг 2013 19:03
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот Zelen_Burgas » 14 окт 2013 16:07

Да ми лапате хуя всички, които сега се радвате и злорадствате, че Нефтохимик е пред разруха. Вие не сте прости, вие сте жалки! Глупавите чорбарчета ще ми се правят на интересни сега и ще лаят защо, видиш ли, не сме помогнали на комунистическото им отборче да се отърве от милионите си дългове лятото и да започне на чисто. И пак да се повтори историята, пак няма да дадем лиценза, пак ще сме 20 пъти повече от шараните и пак ще се борим до последно. Един ден ще се завърнем отново, без да се сливаме, без да се обединяваме и без да припознаваме история, за разлика от сините ни колежки в града и червените наглеци по всички села в България. НИЕ СМЕ НЕФТОХИМИК БУРГАС!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24531
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот boabbb » 14 окт 2013 16:10

Zelen_Burgas написа:Да ми лапате хуя всички, които сега се радвате и злорадствате, че Нефтохимик е пред разруха. Вие не сте прости, вие сте жалки. Глупавите чорбарчета ще ми се правят на интересни сега и ще лаят защо видиш ли не сме помогнали на комунистическото им отборче да се отърве от милионите си дългове лятото и да започне на чисто. И пак да се повтори историята, пак няма да дадем лиценза, пак ще сме 20 пъти повече от шараните и пак ще се борим до последно. Един ден ще се завърнем отново, без да се сливаме, без да се обединяваме и без да припознаваме история, за разлика от сините ни колежки в града и червените наглеци по всички села в България. НИЕ СМЕ НЕФТОХИМИК БУРГАС!


Къде отиваш ти, бе? Няма го вече Порточанов да ви спасява - сега е под радара човека :mrgreen: Закривай :!:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13800
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот Red_Neck » 14 окт 2013 16:13

Zelen_Burgas написа:Да ми лапате хуя всички, които сега се радвате и злорадствате, че Нефтохимик е пред разруха. Вие не сте прости, вие сте жалки! Глупавите чорбарчета ще ми се правят на интересни сега и ще лаят защо, видиш ли, не сме помогнали на комунистическото им отборче да се отърве от милионите си дългове лятото и да започне на чисто. И пак да се повтори историята, пак няма да дадем лиценза, пак ще сме 20 пъти повече от шараните и пак ще се борим до последно. Един ден ще се завърнем отново, без да се сливаме, без да се обединяваме и без да припознаваме история, за разлика от сините ни колежки в града и червените наглеци по всички села в България. НИЕ СМЕ НЕФТОХИМИК БУРГАС!

Ти откъде си сигурен ... ами ако се слеете още утре?
Ще хвърлиш ли шала?

ПП: ... още в първия си пост по темата написах: " ...... за съжаление" - никой няма интерес отбори да започват и да не могат да завършат турнир по финансови причини защото се създават предпоставки за корупция.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Zelen_Burgas
Мнения: 34
Регистриран на: 12 авг 2013 19:03
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот Zelen_Burgas » 14 окт 2013 16:13

Ще ходя където си искам. Заучените фрази за Порточана си ги наври отзад. Явно още ви боли от фиаското, което търпяхте всички софийски тимчета в средата на 90-те. Този отбор го има заради нас феновете и ще продължи да го има, без значение в коя дивизия. Да пищиш, че някой не си дава лиценза е повече от жалко дори...

Потребителски аватар
leski
Мнения: 1313
Регистриран на: 01 авг 2011 10:25

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот leski » 14 окт 2013 16:18

Zelen_Burgas написа:Да ми лапате хуя всички, които сега се радвате и злорадствате, че Нефтохимик е пред разруха. Вие не сте прости, вие сте жалки! Глупавите чорбарчета ще ми се правят на интересни сега и ще лаят защо, видиш ли, не сме помогнали на комунистическото им отборче да се отърве от милионите си дългове лятото и да започне на чисто. И пак да се повтори историята, пак няма да дадем лиценза, пак ще сме 20 пъти повече от шараните и пак ще се борим до последно. Един ден ще се завърнем отново, без да се сливаме, без да се обединяваме и без да припознаваме история, за разлика от сините ни колежки в града и червените наглеци по всички села в България. НИЕ СМЕ НЕФТОХИМИК БУРГАС!

Викаш: ,, Не е важно на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле " !.. Щяхте да спасите себе си, не нас... Ама, де акъл ? ;)
Последна промяна от leski на 14 окт 2013 16:24, променено общо 1 път.

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот Нефтохимик » 14 окт 2013 16:22

Продължаваме сезона в А група само с местни футболисти.Момчетата са дали съгласие да играят без пари.До кога така времето ще покаже.....дано се намери спонсор.Мача с Гоцето ще е на стадиона в Несебър.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13800
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот Red_Neck » 14 окт 2013 16:25

Zelen_Burgas написа:Ще ходя където си искам. Заучените фрази за Порточана си ги наври отзад. Явно още ви боли от фиаското, което търпяхте всички софийски тимчета в средата на 90-те. Този отбор го има заради нас феновете и ще продължи да го има, без значение в коя дивизия. Да пищиш, че някой не си дава лиценза е повече от жалко дори...


В грешка си ...... Аз не пищя, но съм на мнение, че е безобразие отбори да започват сезона без гаранции, че ще го завършат ( по финансови причини).
Ти ако си собственик на ТВ, която е броила няколко милиона за ТВ права и изведнъж няколко мача от програмата ти се изпаряват, дали няма да пищиш?
Като си знаехте нааканият задник, що се пънехте да започвате?
Най-кофти е, че сега извивате ръцете на 3 отбора, които загубиха точки от вас ( ако завършите полусезона резултатите до сега се запазват, ако обаче внесете молбата преди последния кръг, всички мачове се анулират) за последно 10.
Що не си загубихте служебно следващата среща и тогава да обявите, че се отказвате а го правите един кръг преди края на полусезона?
Отбори, които едва вързват бюджет за един сезон са най-възможните обекти за тото-машинации.
Сега разбра ли .. ?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Zelen_Burgas
Мнения: 34
Регистриран на: 12 авг 2013 19:03
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот Zelen_Burgas » 14 окт 2013 16:26

leski написа:
Zelen_Burgas написа:Да ми лапате хуя всички, които сега се радвате и злорадствате, че Нефтохимик е пред разруха. Вие не сте прости, вие сте жалки! Глупавите чорбарчета ще ми се правят на интересни сега и ще лаят защо, видиш ли, не сме помогнали на комунистическото им отборче да се отърве от милионите си дългове лятото и да започне на чисто. И пак да се повтори историята, пак няма да дадем лиценза, пак ще сме 20 пъти повече от шараните и пак ще се борим до последно. Един ден ще се завърнем отново, без да се сливаме, без да се обединяваме и без да припознаваме история, за разлика от сините ни колежки в града и червените наглеци по всички села в България. НИЕ СМЕ НЕФТОХИМИК БУРГАС!

Викаш: ,, Не е важно на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле " !.. Щяхте да спасите себе си, не нас... Ама де акъл ? ;)


Само дето вие щяхте да сте Нефтохимик, преименуван на ЦСКА, без грам допирна точка с традиция и история.
Само дето ние щяхме да бъдем някакво подобие на Чавдар Етрополе, само че под името Нефтохимик.
За мен това са неща от значение.
Във футбола колелото се върти, печелят се мачове, титли, сменят се футболисти и треньори, но историята и традициите стоят.
Лятото щеше да има потъпкване на традициите на два клуба, но явно вас чорбарите това не ви интересува, стига да сте добре във великата ни А група. Ама де акъл?


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост